Prezent chłopakowi-nastolatkowi w wieku 14 lat

prezent chłopakowi nastolatkowi w wieku 14 lat

Nastolatkowie w wieku 14 lat czują się osobistościami, wymagają samodzielności jeśli chodzi o wybór zajęć, podjęcie decyzji, ocenę zachodzących wydarzeń. Pragną poznać jak najwięcej nowego, być najlepszymi we wszystkim, różnić się od rówieśników, być podobnymi do starszych.

Dosyć trudno jest zrozumieć czego chce nastolatek w wieku 14 lat, nie jest jeszcze dorosłym, jednak już nie jest dzieckiem. Kup mu w prezencie kompas, plecak, duże puzzle. Kula Ziemska- syn wraz z przyjaciółmi dzień do dniu układają duży obraz. Owe prezenty dla chłopaka w wieku 14 lat nie tylko rozwijają myślenie logiczne, również będą go pobudzać do marzeń o dalekich podróżach, o spotkaniach ze znanymi osobistościami.

Pomysły na prezenty dla nastolatków

Wszyscy nastolatkowie uwielbiają gry interaktywne – to również pomysł na prezent dla nastolatka. Kup mu książkę o samodzielnym naprawianiu komputera, nowe akcesoria lub nowinki komputerowe:

  • USB kartę;
  • video;
  • myszkę.

Współczesny prezent dla nastolatka:

  • tablet;
  • dobry aparat fotograficzny;
  • książka elektroniczna.

Dla melomana najlepiej kupić w prezencie bilet na koncert ulubionego zespołu lub płytę.

Miłą niespodzianką dla chłopaka-sportowca będzie trenażer, abonament do ośrodka fitnessowego lub na basen, narzędzia sportowe. Daj w prezencie strój sportowy, narty, piłkę do gry w tenisa, piłkę z napisem, bilet na mecz lub płytę z ulubionym meczem.

Prezent będzie ciekawym dla nastolatka, jeśli będzie mógł go samodzielnie wybrać i kupić: smartfon, słuchawki, odzież, monitor. Daj w prezencie nastolatkowi coś oryginalnego i współczesnego – bilet do hipermarketu na "Pogrążenie się w zawodzie". Chłopak bardzo będzie zadowolony z certyfikatu na zakupy, który będzie nagrodą za udział w konkursie.

 
Powiązane artykuły:
Prezent dla dziewczynki w wieku 7 lat
W tym wieku u dziewczynki, poza wątpliwością, są swoje zachwyty i przewagi. Więc co wybrać jako prezent wśród ogromnej różnorodności zabawek i akcesoriów? Zrobić wybór wam pomoże nasz artykuł.
Prezenty dla dzieci w wieku 10 lat – co podarować dziewczynce i chłopakowi?
To pierwszy jubileusz w życiu dziecka, toż i prezent przed taki znamienny dzień powinien być szczególny. Co podarować dziewczynce lub chłopczykowi na 10-lecie? O tym opowiemy w artykule.
Prezent dla chłopczyka na 7 urodziny
W tym wieku dzieci są ruchliwe i dociekliwe, toż ucieszą się jak nowej zabawce, tak i sportowemu inwentarzowi za wiekiem. Co można podarować siedmioletniemu chłopaczkowi? O tym czytamy w artykule.
Prezent dla dziewczynki na 3 urodziny
W 3 lata dziewczynka z radością poznaje świat, a także w większości chce być podobną do mamy. Który prezent warto wybrać dla maleństwa w takim wieku? O tym opowiemy dalej w naszym nowym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty