Prezent dla dziewczynki na 3 urodziny

prezent dla dziewczynki na 3 urodziny

Jaki prezent dać dziewczynce zależy od kilku warunków: wiek dziecka, upodobania, możliwości finansowe, życzenia.

Pomysły na prezent dla dziewczynki

W dzieciństwie dziewczynkom dają w prezencie maskotki – duże i małe. Na dużych maskotkach dzieci lubią sobie poleżeć, grać z nimi, podziwiają ich rozmiary. Maleńkie maskotki – mogą być z muzyką.

Lalki dla dziewczynek – najbardziej potrzebna zabawka. Lalki są różne – lalki bez ubrania i w ubrankach, lalki-dzieci, lalki-rodzice, lekarze, ratownicy. Jednak dziewczynki dorastają – więc zmieniają się ich interesy. Odpowiednie pomysły na prezent – przedmioty do twórczości: do rysowania, puzzle, do haftowania, lepienia.

Odzież, biżuterię i kosmetyki lubią dziewczyny w różnym wieku.

Oryginalne prezenty dla dziewczynek – komputery dziecięce, współczesne mechaniczne i elektryczne zabawki interaktywne i gadżety dla dzieci: telefon, tablet, zegarek. Dziewczynki dosyć często grają w „Matka-córka”, więc można kupić wszystko potrzebne do tej gry.

Co dać w prezencie dziewczynce?

Jeśli masz zamiar kupić prezent dla dziewczynki to musisz się dowiedzieć co jej się podoba, co ona już ma. Już w tym wieku dziewczynka umie gadać, myśleć – wymaga od dorosłych, aby dawali jej możliwość wszystko wykonywać samodzielnie, nawet umie grać samodzielnie.

Książki – najlepiej rozwijające. Dziewczynkom należy dawać w prezencie bajki o księżniczkach z jaskrawymi obrazkami, książki przyrodnicze. Najlepsze książki dla maleństwa, książki-malowanki. W nich są jaskrawe rysunki, maleńkie teksty – dzieci łatwo je zapamiętują i przekazują. Również można kupić w prezencie dźwiękowy plakat, „Matematykę na magnesach” albo domowe planetarium.

Maskotka – najlepszy prezent dziewczynce na 3 urodziny, który jest zawsze aktualny. W dowolnym wieku dziecku jest przyjemnie ją dotknąć, poleżeć na niej, poprzytulać się. Maskotki, które biegają, szczekają, piszczą – to zabawki interaktywne. Razem z nimi dziewczynki będą się budzić, spędzać czas, zasypiać.

Daj w prezencie dziewczynce Baby Burn. Również wspaniały prezent dla dziewczynki na 3 urodziny – lalka Barbie – dziewczynki uwielbiają takiego typu prezenty. Dzieci uwielbiają mieć wszystko jak u dorosłych: aby grać w lekarza „Szpital” z lalką, której można robić zastrzyki, kuchnia zabawkowa, naczynia, praska, aby zagrać w sprzedawcę – lada, kasa.

Nawet maleńkie dziewczynki uwielbiają podziwiać własną urodę w lustrze. Chcą być podobne do swoich mam. Jeśli dziewczynka po cichu smaruje usta szminką lub używa perfum mamy, kup jej w prezencie kosmetyki dziecięce.

Oryginalne prezenty dla dziewczynek – kilka wariantów ubrania świątecznego. Można kupić w prezencie ubranko z ulubionym bohaterem. Maleńka modna pani na domowym pokazie mody sprawi przyjemność nie tylko sobie, ale również otaczającym.

prezent dla dziewczynki na 3 lata

Dzieci bardzo lubią wodę. Lubią zmywać naczynia, brać kąpiel, kąpać się w basenie. Kup zabawki łazienkowe: rybek, kaczek, meduz i wszystko potrzebne do robienia bąbelków mydlanych. Również dzieci uwielbiają suche baseny, które będą im towarzyszyć w czasie gier.

Prezent dla dziewczynki na 3 urodziny – klocki lego, flamastry, plastelina, farby. Jeśli dziewczynka lubi układać różnorodne obrazki, domki, obrazki-ptaszki– daj jej w prezencie puzzle.

Dzieci są bezpośrednie, szczere, ufają otaczającym. Od razu zrozumiesz, czy dziecko jest zadowolone z twego prezentu.

 
Powiązane artykuły:
Prezent dla chłopczyka na 7 urodziny
W tym wieku dzieci są ruchliwe i dociekliwe, toż ucieszą się jak nowej zabawce, tak i sportowemu inwentarzowi za wiekiem. Co można podarować siedmioletniemu chłopaczkowi? O tym czytamy w artykule.
Prezenty dla dzieci w wieku 10 lat – co podarować dziewczynce i chłopakowi?
To pierwszy jubileusz w życiu dziecka, toż i prezent przed taki znamienny dzień powinien być szczególny. Co podarować dziewczynce lub chłopczykowi na 10-lecie? O tym opowiemy w artykule.
Prezent dla dziewczynki w wieku 7 lat
W tym wieku u dziewczynki, poza wątpliwością, są swoje zachwyty i przewagi. Więc co wybrać jako prezent wśród ogromnej różnorodności zabawek i akcesoriów? Zrobić wybór wam pomoże nasz artykuł.
Prezent chłopakowi-nastolatkowi w wieku 14 lat
W tym wieku wszystkie zabawki już utraciły swoją aktualność, jednak i dorosłe prezenty jak długo nie będą ocenione we właściwy sposób. Co podarować 14-letniemu chłopakowi? O tym opowiemy w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty