Prezent dla dziewczynki w wieku 7 lat

prezent dla dziewczynki w wieku 7 lat

Dziś nie ma żadnych problemów z kupieniem prezentów dla dzieci w dowolnym wieku. Sklepy zabawkowe oferują ogromny wybór towarów. Z tego więc powodu najgłówniejszym zadaniem jest wybranie właśnie tego prezentu, który sprawi przyjemność solenizantce lub solenizantowi. Więc, co kupić w prezencie córce, siostrzenice, kuzynce, siostrze?

Pomysły na prezent dla dziewczynki w wieku 7 lat

  1. Lalki są aktualne dla maleńkich dziewczynek i dziewczynek w wieku szkolnym. Jednak to nie może być zwykła księżniczka w różowej sukience, natomiast warto kupić latającą czarownicę lub ciężarną Barbie.
  2. Książka była i jest najlepszym prezentem w dowolnym wieku. Również to wspaniała możliwość zachęcić dziecko do czytania. Kup maleństwu wspaniałą bajkę z jaskrawymi obrazkami lub encyklopedię, która nawiązuje tematycznie do jej hobby. Jeśli solenizantka dopiero zaczyna się uczyć czytać – twój prezent zachęci ją do tego, aby nauczyła się jak najszybciej czytać. Również można dać w prezencie książkę elektroniczną, do której można pobierać nie tylko literaturę piękną, ale również podręczniki szkolne.
  3. Siedmioletnie dziecko prawdopodobnie nie będzie chciało czasu wolnego spędzać ciągle czytając książki. Dla dzieci jest bardzo korzystna aktywność fizyczna, więc można dać w prezencie rower, rolki, abonament na basen. Jazda rowerowa lub narty wspaniale rozwijają koordynację ruchów, a dowolny sport na świeżym powietrzu to właśnie to, czego potrzebuje dziecko w wieku szkolnym. Ponieważ współczesny program szkolny pozostawia zbyt mało czasu na uprawianie sportu, więc o to muszą zadbać rodzice.
  4. Wszystkie współczesne dzieci wieku XXI zazwyczaj doskonale orientują się w komputerach, ten fakt warto uwzględnić podczas doboru prezentu dla dziecka w wieku 7 lat. Twój wybór zależy od upodobań dziecka, może to być tablet lub playstation. Więc na ten temat najlepiej pogadać bezpośrednio z solenizantem. Wspaniałym wariantem może być telefon komórkowy, ponieważ 7 lat to wiek, gdy dziecko staje się mniej więcej samodzielne, więc należy go kontrolować.
  5. Wszystkie maleńkie dziewczynki uwielbiają tajemnice. Spraw dziecku przyjemność dając mu w prezencie skrzynkę z kluczykiem lub pamiętnik. Ciekawym prezentem dla solenizantki na 7 urodziny może być ankieta dla dziewczynek, którą ona będzie wypełniać wraz ze swoimi koleżankami. Współczesne ankiety są bardzo jaskrawe, z różnorodnymi nalepkami, więc sprawią przyjemność każdej dziewczynce.
  6. W życiu każdego dziecka następuje okres, gdy pomimo gier i zabaw pojawia się jeszcze odpowiedzialność. Nauczyć dziewczynkę samodzielności, dbania o kogoś, pomoże prezent w postaci pupila domowego – kota, pomysły prezent dla dziewczynki w wieku 7 latrybek, chomika, etc. Jednak rodzice powinni być gotowi na to, że córka będzie potrzebowała ich pomocy, jeśli chodzi o pielęgnację pupila.
  7. Dobrać prezent dziewczynce, która już w wieku 7 lat śledzi modę jest dosyć łatwo. Może to być torebka, plecak lub ładna sukienka. Zestaw biżuterii lub kosmetyków dziecięcych również sprawi jej ogromną przyjemność.
  8. Dziewczynki w dowolnym wieku uwielbiają maskotki, a 7 lat to najlepszy wiek, aby spać razem z dużym niedźwiedziem lub powiedzmy zajączkiem. Taki prezent bardzo się spodoba solenizantce i będzie jej sprawiać przyjemność jeszcze w ciągu kilku lat.
 
Powiązane artykuły:
Prezent chłopakowi-nastolatkowi w wieku 14 lat
W tym wieku wszystkie zabawki już utraciły swoją aktualność, jednak i dorosłe prezenty jak długo nie będą ocenione we właściwy sposób. Co podarować 14-letniemu chłopakowi? O tym opowiemy w artykule.
Prezenty dla dzieci w wieku 10 lat – co podarować dziewczynce i chłopakowi?
To pierwszy jubileusz w życiu dziecka, toż i prezent przed taki znamienny dzień powinien być szczególny. Co podarować dziewczynce lub chłopczykowi na 10-lecie? O tym opowiemy w artykule.
Prezent dla chłopczyka na 7 urodziny
W tym wieku dzieci są ruchliwe i dociekliwe, toż ucieszą się jak nowej zabawce, tak i sportowemu inwentarzowi za wiekiem. Co można podarować siedmioletniemu chłopaczkowi? O tym czytamy w artykule.
Prezent dla dziewczynki na 3 urodziny
W 3 lata dziewczynka z radością poznaje świat, a także w większości chce być podobną do mamy. Który prezent warto wybrać dla maleństwa w takim wieku? O tym opowiemy dalej w naszym nowym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty