Prezent dla syna na 18 urodziny

prezent dla syna na 18 urodziny

W tym wieku znika już dziecięca naiwność, nastolatek mężnieje i popełnia pierwsze poważne kroki. Już nie można dawać nastolatkowi jakieś drobiazgi, najlepiej dać w prezencie taki przedmiot, który podkreśli ważność osiągnięcia przez niego pełnolecia.

Co dać w prezencie synowi na 18 urodziny?

Darowanie pieniędzy w kopercie jest wątpliwym sposobem na uszczęśliwienie swego następcy. Zawsze przydadzą się mu, jednak nie można ich nazwać pamiątką na całe życie. Inna sprawa – dać mu niewystarczającą sumę, aby mógł kupić wymarzony prezent. Jeśli on praktycznie samodzielnie w wieku 17 lat zarobił pieniądze na drogi, jakościowy prezent, jednak nie wystarcza mu pieniędzy, wsparcie finansowe będzie bardzo korzystne. Można będzie dać je w czasie obchodzenia jubileuszu przy stole świątecznym.

Jasna rzecz, że wszystko zależy od budżetu rodziców, dzieci zawsze spodziewają się na otrzymanie kosztownego prezentu, jednak nie wszystkich stać na nabycie nowego motocyklu lub auta. Mniej kosztownym i bardziej dostępnym wariantem jest nabycie współczesnego notebook, tabletu, smartfona, stylowego walkmana, drukarki, komputera stacjonarnego, etc. Między innymi wszystkie wyżej wymienione przedmioty mogą przydać się twemu synowi podczas studiów lub w pracy. Więc owy prezent ukochanemu synowi, który mama da mu na 18 urodziny będzie nie tylko cennym, ale również praktycznym.

Z okazji owego jubileuszu nawet troskliwi rodzice, dla których na pierwszym miejscu znajduje się praktyczność, powinni uwzględnić interesy dorastającego dziecka. Jeśli jest melomanem to można mu dać w prezencie bilet na koncert ulubionego zespołu muzycznego. Filatelistom lub innym kolekcjonerom można złożyć w prezencie unikalny egzemplarz, który może uzupełnić jego kolekcję. Intelektualistom spodobają się niezwykłe szachy lub unikalny egzemplarz ulubionej książki. Jeśli chodzi o pytanie, co dać w prezencie synowi na 18 urodziny, to można nieco pofantazjować. Jednak najlepiej, aby prezent był chcianym przedmiotem, który pomoże realizować jego marzenia.

 
Powiązane artykuły:
Jak w oryginalny sposób dać w prezencie kobiecie pieniądze?
Dla wielu z nas lepszym prezentem są pieniądze, jednak koperta z banknotami wygląda zbyt banalnie. W artykule podpowiemy, jak można oryginalnie podarować pieniądze na jubileusz kobiecie.
Co dać w prezencie dziecku z okazji Nowego Roku?
Dzieci zwłaszcza czekają dziwa w tym dniu, i zadanie rodziców - nie rozczarować młodocianego marzyciela. Co można podarować dziecku na Nowy Rok? O tym opowiemy w naszym nowym artykule.
Prezent chłopakowi na 3 urodziny – co należy uwzględnić podczas doboru prezentu?
Wszyscy lubią otrzymywać piękne i jaskrawe prezenty, zwłaszcza malutkie dzieci. Co najlepiej podarować chłopaczkowi na jego 3 urodziny? O tym opowiemy w naszym nowym artykule.
Prezent dziewczynce na 14 urodziny
W tym wieku dziewczynka wątpliwe czy ucieszy się z kukieł i zabawek, jednak i dorosły prezent wątpliwe czy oceni we właściwy sposób. Który prezent wybrać dla 14-rocznej dziewczynki? O tym opowiemy w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty