Prezenty dla dzieci w wieku 10 lat – co podarować dziewczynce i chłopakowi?

prezenty dla dzieci w wieku 10 lat

Pierwszy jubileusz w życiu maleńkiego człowieka to jego dziesięciolecie. Każde dziecko z niecierpliwością czeka na ten dzień, ponieważ dostanie prezenty! I jeśli dzieciak opowiedział ci o tym czego chce, to dorosłym będzie o wiele łatwiej realizować jego marzenia. Jednak, co dać w prezencie, jeśli solenizant oczekuje na niespodziankę? Więc zastanówmy się, jakie prezenty można kupić dzieciom w wieku 10 lat.

Prezent dla dziecka chłopaka na 10 urodziny

Współczesne dziesięcioletnie dzieci już nie wyobrażają sobie życia bez komputera. Dlatego różnorodne akcesoria, takie jak myszka, klawiatura będą cudownym prezentem jak dla chłopaka, tak i dla dziewczynki.

Jeśli odwrotnie chcesz, aby jak najmniej czasu spędzał przy komputerze, możesz kupić mu w prezencie ciekawą grę planszową, w którą może zagrać ze swoimi przyjaciółmi i rodzicami.

Wiele chłopczyków dziesięcioletnich uwielbia tworzyć różnorodne modele. Więc klocki, które pomagają skupiać uwagę bardzo im się spodobają. Wspaniałym prezentem dla chłopczyka w wieku 10 lat będą różnorodne narzędzia, które pomogą mu opanować "dorosłe" zawody.

Prezent dla dziecka dziewczynki w wieku 10 lat

Współczesne dziewczynki ucieszą się, gdy dostaną z okazji urodzin tablet, smartfon, USB lub książkę elektroniczną. Daj w prezencie dziewczynce współczesny jaskrawy walkman lub USB.

Dziewczynkom, które uwielbiają robić różnorodne przedmioty własnoręcznie można kupić w prezencie zestawy do robótek ręcznych i haftowania. Dziesięcioletnie modne dziewczynki już w tym wieku uwielbiają biżuterię i kosmetyki. Dziewczynka będzie szczęśliwa, jeśli dostanie w prezencie współczesny zestaw kosmetyków dziecięcych, łańcuszek z wisiorkiem, bransoletkę lub korale.

Być może najlepszym prezentem dla dziewczynki w wieku 10 lat będzie domowe planetarium, które dzięki elektrycznemu sterowaniu będzie się włączać o ustalonej godzinie i sprawiać przyjemność solenizantce i jej koleżankom.

Korzystnym i rozwijającym prezentem będzie encyklopedia dla dziewczynek, która opowiada o tym, jak poprawnie pielęgnować własną urodę, o savoir vivre i innych ciekawych rzeczach.

 
Powiązane artykuły:
Prezent dla dziewczynki w wieku 7 lat
W tym wieku u dziewczynki, poza wątpliwością, są swoje zachwyty i przewagi. Więc co wybrać jako prezent wśród ogromnej różnorodności zabawek i akcesoriów? Zrobić wybór wam pomoże nasz artykuł.
Prezent chłopakowi-nastolatkowi w wieku 14 lat
W tym wieku wszystkie zabawki już utraciły swoją aktualność, jednak i dorosłe prezenty jak długo nie będą ocenione we właściwy sposób. Co podarować 14-letniemu chłopakowi? O tym opowiemy w artykule.
Prezent dla chłopczyka na 7 urodziny
W tym wieku dzieci są ruchliwe i dociekliwe, toż ucieszą się jak nowej zabawce, tak i sportowemu inwentarzowi za wiekiem. Co można podarować siedmioletniemu chłopaczkowi? O tym czytamy w artykule.
Prezent dla dziewczynki na 3 urodziny
W 3 lata dziewczynka z radością poznaje świat, a także w większości chce być podobną do mamy. Który prezent warto wybrać dla maleństwa w takim wieku? O tym opowiemy dalej w naszym nowym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty