Prezenty na Sylwestra

prezenty na Sylwestra

Sylwester – najgłówniejsze święto w roku, na które czeka każde dziecko. Każdy maluch z niecierpliwością śpieszy się do sylwestrowej choinki z rana, wiedząc o prezencie pod nią. Dobór zabawek w prezencie dla dziecka na sylwestra nie jest najprostszym wyborem. Jasna rzecz słodki prezent spodoba się każdemu dzidziusiowi. Jednak co robić z jego częścią składową? Ponieważ nie zawsze rodzice wiedzą o potajemnych marzeniach swego ukochanego dziecka. Im doroślejsze dziecko, tym trudniej wybrać dla niego prezent. Prezenty z okazji Sylwestra najlepiej przygotować zawczasu i być pewnym, że on jemu się spodoba.

Co dać w prezencie córeczce?

Dla maleńkiej dziewczynki w wieku przedszkolnym najlepszym prezentem będzie lalka. Jeśli natomiast ma ulubioną koleżankę, to domek dla lalek lub akcesoria będą na czasie. Bardzo przyjemnie zobaczyć pod choinką meble, zestaw do herbaty albo cały domek dla ulubionej lalki! Zawczasu należy omówić prezent z krewnymi. Babcie i ciocie bardzo lubią sprawiać przyjemność dziewczynkom na święta kupując prezenty, których niegdyś nie miały.

Oprócz lalek i zestawów dla lalek dziewczynki uwielbiają różne zestawy do twórczości – to może być teatr paluszkowy, zestawy do lepienia lub rysowania. W tym okresie dzieci zaczynają budować domki z prześcieradła lub taboretów. Można ucieszyć własne dziecko własnym domkiem-namiotem.

Co podarować córeczce w wieku 14 lat? W tym okresie jest bardzo istotne przyzwyczajać przyszłą kobietę do spraw domowych. Można sprawić przyjemność jej zestawem kosmetyków. Dziś istnieją lalki, których można pomalować. To rozwija odczucie gustu i przyzwyczajenie dbać o własny wygląd zewnętrzny. Podaruj swojej mądrali zestaw do robótek ręcznych, zestaw do haftowania lub robienia na drutach. Jeśli masz w domu maszynę do szycia możesz zaproponować swojej dziewczynce udać się do sklepu i kupić najładniejszą tkaninę z ozdobą, aby mogła samodzielnie uszyć sobie ubiór świąteczny.

Prezenty dzieciom w wieku 14 lat najlepiej omówić zawczasu. Z reguły w tym wieku kosmetyki mamy dla młodej panienki - najbardziej pożądane. Aby nie sprzeczać się i nie denerwować, najlepiej jej zaproponować udać się do salonu piękności i kupić jakościowe kosmetyki. Biżuteria i różne akcesoria bardzo się spodobają modnej panience.

Bardzo wspaniale, jeśli twojej maleńkiej pomocnicy spodobało się gotowanie i ona już próbuje gotować własne kuchenne arcydzieła. Podaruj jej książkę kucharską albo akcesoria kuchenne, na przykład fartuch.

Co podarować synowi na Sylwestra?

Chłopaki dosyć często długo się bawią z różnymi grami rozwijającymi – łamigłówkami i konstruktorami. Dla dzieci w wieku starszym będą pasować gry planszowe z ulubionymi bohaterami. Każdy chłopak lubi samolot lub inną technikę. Dla chłopców w wieku przedszkolnym to może być ogromny samochód albo śmigłowiec, natomiast dla chłopców w wieku starszym wspaniałym wyborem będzie model techniki do sklejania.

Prezenty z okazji Sylwestra dla dzieci powinny być nieoczekiwanymi i hucznymi. Ponieważ, gdy cała rodzina zasiada przy stole chcą zwrócić na siebie uwagę. Gitara lub bębny sprawią niesamowitą przyjemność dzieciakowi. Samodzielnie stwarzać muzykę – czyżby było coś weselszego! Prezenty z okazji Sylwestra również mogą być praktycznymi, na przykład rower. Każde dziecko odbywa praktyki jeżdżenia na rowerze, a święto może być wspaniałą okazją do jego kupienia.

Dla dzieciaków powyżej 14 lat, wspaniałym prezentem może być telefon komórkowy. Niegdyś nikt nie mógł sobie wyobrazić, że może dostać własną komórkę. Dziś w społeczeństwie to jest norma. Między innymi piłka nożna może zostać wymarzonym prezentem. Jeśli wiesz, że twoje dziecko uwielbia jakiegoś bohatera bajkowego, podaruj mu różne akcesoria do pokoju z jego wizerunkiem, zegarek, koszulkę, telefon, zabawki, plakaty.

 
Powiązane artykuły:
Gdzie mieszka Święty Mikołaj?
Czy wiesz gdzie mieszka Święty Mikołaj? Jasna rzecz dużo z nas słyszało o tym, że wioska Świętego Mikołaja znajduje się w Laponii. Jednak gdzie znajduje się owa Laponia?
Zdobimy okna z okazji Sylwestra
Ozdoba okien z okazji Sylwestra – bardzo ważny element święta. Przecież noworoczny nastrój – to śnieżynki i girlandy na oknach mieszkania. Opowiemy jak ozdobić okna z okazji Sylwestra.
Nowy Rok w Rosji – tradycje
To jedno z najbardziej światłych i radosnych świąt, które wesoło obchodzą we wszystkich państwach świata. W artykule opowiemy o tradycjach festynu Nowego Roku w Rosji.
Sylwester w Indiach – tradycje
Tradycje Nowego Roku w Indiach w korzeniu różnią się od zwykłych nam, i one są przepiękne. Jak obchodzą Nowy Rok mieszkańcy w Indiach? O tym czytamy dalej.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty