Problemy piersiowego karmienia
Do problemów przy piersiowym wykarmianiu bobasa odnoszą się takie choroby jak laktolas i zapalenie gruczołu sutkowego. Przy czym kobiecie dosyć łatwo wyznaczyć swój stan, ponieważ ból w piersiach daje wyraźny kliniczny obraz.
Wszystkie karmiące kobiety przeżywają to, jak nawiązać laktację, żeby bobasowi wystarczało mleczka. Jednak zdarza się tak, że przypływy mleka samodzielnie zaczynają maleć. Jak być w takiej sytuacji? Czytajcie o tym w artykule.
Problemy piersiowego wykarmiania są znajome wielu kobietom. U jednych jest mało mleka, u drugich bobas rozgryza smoczki, a u trzecich i całkiem nie chce brać jej. Właśnie o problemie odmowy od piersi porozmawiamy dziś w artykule.
Na drodze do udanej laktacji, nierzadko kobiety zderzają się różnymi trudnościami. Sytuacja, kiedy dziecko nie chce brać piersi jest dosyć rozpowszechniona. Dalej omówimy wiarygodne momenty, co objaśniają takie zachowanie.
Istnieje niemało powodów dla przeżyć i nawet stresów u mamy, przecież ona tylko uczy się opiekować i przeżywa, jeśli dziecko źle się czuje. Lecz całe to, może negatywnie zaznaczyć się na mleku tej co karmi.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty