Procedury salonowe
Kuracja do włosów z ceramidami – popularna salonowa procedura, wynik której poraża: włosy stają się objętościowymi i elastycznymi, nabierają zdrowego i świetnego wyglądu. Dokładniej o tym możecie przeczytać w naszym nowym materiale.
Przeszczep włosów przeprowadza się najczęściej u mężczyzn, ponieważ problem wyłysienia ich niepokoi częściej aniżeli kobiety. Który sposób przesiadki włosów jest lepszy i jakie są przewagi każdego z nich? Czytajcie w naszym nowym materiale.
Brazylijskie prostowanie włosów – doskonała salonowa procedura, która zdolna zrobić włos żywym, świetnym, obronić od szkodliwych czynników zewnętrznego środowiska. Dokładniej o brazylijskim prostowaniu włosów czytajcie w nowym materiale.
Chcecie, żeby wasze włosy porażały otoczenie zdrowym blaskiem i niewiarogodną objętością? Spróbujcie zrobić laminowanie włosów! Tę procedurę całkiem nieobowiązkowo robić w salonie – całkiem sprawicie się z nią samodzielnie.
Technologie w sprawie fryzjerskiej nie stoją w jednym miejscu. I nawet ta sama ondulacja trwała teraz jest zamienna kilkoma bezpiecznymi wariantami. Jeden z nich – karwing – procedura, po której proste włosy przekształcają się na loki.
Długotrwałe modelowanie włosów – współczesny sposób układania – alternatywa trwałej. Dla których włosów podchodzi ta metoda, ile czasu będzie trzymała się fryzura, a także jak właśnie odbywa się procedura? O karwingu czytajcie w naszym artykule.
Jeśli wasze włosy stały się łamliwymi i suchymi, trudno je rozczesywać, straciły blask, a koniuszki sieką rozwarstwiają się, to procedura, która pomoże odnowić piękność – to prostowanie keratynowe włosów. Dokładniej o tym czytajcie w naszym artykule.
Istotnie polepszyć stan i wygląd zewnętrzny włosów dosłownie w liczone godziny potrafi laminowanie. Udoskonalony jego wariant przyrodniczym sposobem wzmacnia strukturę pasm. O tym co to takiego biolaminowanie porozmawiamy dziś.
Peeling głowy przy użyciu gazu płynnego jest innowacyjną, kosmetologiczną procedurą opieki nad włosami, co pozwala nie tylko podtrzymywać ich w zdrowym stanie, ale i walczyć z niektórymi problemami. Dokładniej o procedurze, jej efekcie i przeciwwskazaniach - dalej.
Ile przetrwa biologiczna trwała ondulacja, czy psuje procedura włosy i jak opiekować się lokami? Wszystkie te pytania trwożą kobiety, które planują tę procedurę. Lecz zrobiwszy trwałą ondulację poprawnie, nie pożałujecie swojej decyzji!
Chcecie odnowić włosy po trwałej ondulacji, nadać im gładkość i blask? Przeczytajcie nasz nowy materiał. W artykule przedstawiona jest metoda keratynowania, zdolna nie tylko uzdrowić loki, ale i pozbawić od konieczności codziennego ważkiego układania.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty