Programy treningów
5 skutecznych sposobów na pokonanie jet lag
5 skutecznych sposobów na pokonanie jet lag Organizm ludzki doznaje wstrząsu podczas nagłej zmiany strefy czasowej lub klimatu. Jet lag może zepsuć każdą podróż i wakacje. Przed podróżą warto się dowiedzieć, jak zapobiegać i leczyć jet lag,co pozwoli organizmowi sprawniej dostosować się do nowej strefy czasowej.
10 powodów, dla których warto ćwiczyć jogę
10 powodów, dla których warto ćwiczyć jogę W ciągu 5000 lat ludzie, ćwiczący jogę opowiadali o jej zaletach. Nie musisz być ekspertem, aby się przekonać, że joga bardzo pozytywnie wpływa na ciało i umysł. Musisz jedynie każdego dnia wykonywać poszczególne asany, aby zawsze cieszyć się dobrym zdrowiem.
Korzyści z pływania na basenie – dlaczego warto chodzić na basen?
W tym artykule mowa pójdzie o korzyściach pływania. Opowiemy dlaczego pływać pożytecznie dla zdrowia i że dzięki pływaniu można domagać się znacznych wyników w obniżeniu wagi regularnie ćwicząc.
Zumba na odchudzanie – modne sposoby skutecznej walki z nadwagą
Zumba – przepiękny sposób pozbycia się zbędnej wagi, nabyć piękną, sprężystą figurę, zyskać dobry humor i całe to za pomocą tańca, o którym opowie ten artykuł.
Jak wybrać odpowiednią bieżnię? Czyli standardy bieżni treningowych
Jeśli rozstrzygnęliście nabyć bieżnię, to ten artykuł pomoże wyznaczyć się z wyborem. Opowiemy o istniejących rodzajach, ich minusach i przewagach. Bierzemy na notatkę.
Najbardziej skuteczne ćwiczenia odchudzające – pomysły na kształtowanie sylwetki
Najbardziej skuteczne ćwiczenia odchudzające – pomysły na kształtowanie sylwetki

Jeśli chcecie pozbyć się zbędnej wagi, wtedy należy uprawiać sport. W tym artykule potraficie znaleźć przykład efektywnych ćwiczeń, które są skierowane na odchudzanie. Zaproponowane rady pomogą dosięgnąć dobrych rezultatów.

Trening siłowy na drążku – wiszenie dla pięknych kształtów
Trening siłowy na drążku – wiszenie dla pięknych kształtów

Trening siłowy na drążku dla dziewczyn staje się coraz więcej popularnym, zwłaszcza wśród tych, kto chce mieć piękny przyrodniczy relief, bez szczególnego wpływu na mięśniową masę.

Opanowanie sztuki pływania – jak nauczyć się pływać?
Opanowanie sztuki pływania – jak nauczyć się pływać?

Nieumiejętność pływania może kosztować człowieka życie, toż opanować przyzwyczajenia i trzymać się na wodzie należy każdemu. Ten artykuł opowie o tym, jak można nauczyć się pływać samodzielnie.

Podstawowe ćwiczenia na siłowni – kształtowanie sylwetki
Podstawowe ćwiczenia na siłowni – kształtowanie sylwetki

Bazowe ćwiczenia na siłowni - to ćwiczenia, w których ruch odbywa się co najmniej w dwóch stawach. One wykonują się z wolnymi wagami - z sztangą, czy hantlami, płynny - na trenażerach. W artykule znajdziecie program treningów z użyciem bazowych ćwiczeń.

Ćwiczenia na kości policzkowe, czyli poprawa owalu twarzy
Ćwiczenia na kości policzkowe, czyli poprawa owalu twarzy

Twarz – wizytówka człowieka. W tym artykule opowiada się, które ćwiczenia pomogą zmniejszyć policzki i zrobić kości policzkowe wyraźniejszymi, bez jakichkolwiek operacji. Czytamy i ćwiczymy wszystcy razem.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty