Programy treningów
7 sposobów na przyspieszenie metabolizmu
7 sposobów na przyspieszenie metabolizmu Nie zważając na to, że sezon plażowy mamy już za sobą, jednak pytania dotyczące odchudzania nadal są aktualne. Czasami nie możemy pozbyć się zbędnych kilogramów, ponieważ mamy zbyt powolną przemianę materii.
Sportowe pozdrowienia, czyli 25 dziwaków z siłowni, na których widok będziesz się śmiać do łez!
Sportowe pozdrowienia, czyli 25 dziwaków z siłowni, na których widok będziesz się śmiać do łez! Świat byłby nudny, gdyby nie było ekscentryków. Bawią nas na ulicach miast, w metrze i sklepach. Ale ostatnio lubią uprawiać sport!
Korzyści z pływania na basenie – dlaczego warto chodzić na basen?
W tym artykule mowa pójdzie o korzyściach pływania. Opowiemy dlaczego pływać pożytecznie dla zdrowia i że dzięki pływaniu można domagać się znacznych wyników w obniżeniu wagi regularnie ćwicząc.
Zumba na odchudzanie – modne sposoby skutecznej walki z nadwagą
Zumba – przepiękny sposób pozbycia się zbędnej wagi, nabyć piękną, sprężystą figurę, zyskać dobry humor i całe to za pomocą tańca, o którym opowie ten artykuł.
Jak wybrać odpowiednią bieżnię? Czyli standardy bieżni treningowych
Jeśli rozstrzygnęliście nabyć bieżnię, to ten artykuł pomoże wyznaczyć się z wyborem. Opowiemy o istniejących rodzajach, ich minusach i przewagach. Bierzemy na notatkę.
Najbardziej skuteczne ćwiczenia odchudzające – pomysły na kształtowanie sylwetki
Najbardziej skuteczne ćwiczenia odchudzające – pomysły na kształtowanie sylwetki

Jeśli chcecie pozbyć się zbędnej wagi, wtedy należy uprawiać sport. W tym artykule potraficie znaleźć przykład efektywnych ćwiczeń, które są skierowane na odchudzanie. Zaproponowane rady pomogą dosięgnąć dobrych rezultatów.

Trening siłowy na drążku – wiszenie dla pięknych kształtów
Trening siłowy na drążku – wiszenie dla pięknych kształtów

Trening siłowy na drążku dla dziewczyn staje się coraz więcej popularnym, zwłaszcza wśród tych, kto chce mieć piękny przyrodniczy relief, bez szczególnego wpływu na mięśniową masę.

Opanowanie sztuki pływania – jak nauczyć się pływać?
Opanowanie sztuki pływania – jak nauczyć się pływać?

Nieumiejętność pływania może kosztować człowieka życie, toż opanować przyzwyczajenia i trzymać się na wodzie należy każdemu. Ten artykuł opowie o tym, jak można nauczyć się pływać samodzielnie.

Podstawowe ćwiczenia na siłowni – kształtowanie sylwetki
Podstawowe ćwiczenia na siłowni – kształtowanie sylwetki

Bazowe ćwiczenia na siłowni - to ćwiczenia, w których ruch odbywa się co najmniej w dwóch stawach. One wykonują się z wolnymi wagami - z sztangą, czy hantlami, płynny - na trenażerach. W artykule znajdziecie program treningów z użyciem bazowych ćwiczeń.

Ćwiczenia na kości policzkowe, czyli poprawa owalu twarzy
Ćwiczenia na kości policzkowe, czyli poprawa owalu twarzy

Twarz – wizytówka człowieka. W tym artykule opowiada się, które ćwiczenia pomogą zmniejszyć policzki i zrobić kości policzkowe wyraźniejszymi, bez jakichkolwiek operacji. Czytamy i ćwiczymy wszystcy razem.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty