Programy treningów
7 skutecznych sposobów jak schudnąć bez ćwiczeń
7 skutecznych sposobów jak schudnąć bez ćwiczeńNadwaga – problem, który dotyka, co trzecią osobę na świecie. Większość dietetyków przekonuje, że podczas spożywania posiłków musimy liczyć kalorie. Są jednak przeciwnicy tego typu sposobu, gdyż każdy z nas ma inne tempo metabolizmu.
30 par, które razem uporały się z nadmiarem kilogramów: zdjęcia przed i po
30 par, które razem uporały się z nadmiarem kilogramów: zdjęcia przed i poJuż niebawem lato, więc już dziś warto zabrać się do odchudzania, jeśli masz kilka zbędnych kilogramów. Odchudzanie przebiega łatwiej i przyjemniej, jeśli masz przy sobie partnera, który razem z tobą walczy z nadwagą. Niniejsza galeria na pewno zmotywuje was i pomoże dotrwać do końca. Razem jest raźniej!
Korzyści z pływania na basenie – dlaczego warto chodzić na basen?
W tym artykule mowa pójdzie o korzyściach pływania. Opowiemy dlaczego pływać pożytecznie dla zdrowia i że dzięki pływaniu można domagać się znacznych wyników w obniżeniu wagi regularnie ćwicząc.
Zumba na odchudzanie – modne sposoby skutecznej walki z nadwagą
Zumba – przepiękny sposób pozbycia się zbędnej wagi, nabyć piękną, sprężystą figurę, zyskać dobry humor i całe to za pomocą tańca, o którym opowie ten artykuł.
Jak wybrać odpowiednią bieżnię? Czyli standardy bieżni treningowych
Jeśli rozstrzygnęliście nabyć bieżnię, to ten artykuł pomoże wyznaczyć się z wyborem. Opowiemy o istniejących rodzajach, ich minusach i przewagach. Bierzemy na notatkę.
Najbardziej skuteczne ćwiczenia odchudzające – pomysły na kształtowanie sylwetki
Najbardziej skuteczne ćwiczenia odchudzające – pomysły na kształtowanie sylwetki

Jeśli chcecie pozbyć się zbędnej wagi, wtedy należy uprawiać sport. W tym artykule potraficie znaleźć przykład efektywnych ćwiczeń, które są skierowane na odchudzanie. Zaproponowane rady pomogą dosięgnąć dobrych rezultatów.

Trening siłowy na drążku – wiszenie dla pięknych kształtów
Trening siłowy na drążku – wiszenie dla pięknych kształtów

Trening siłowy na drążku dla dziewczyn staje się coraz więcej popularnym, zwłaszcza wśród tych, kto chce mieć piękny przyrodniczy relief, bez szczególnego wpływu na mięśniową masę.

Opanowanie sztuki pływania – jak nauczyć się pływać?
Opanowanie sztuki pływania – jak nauczyć się pływać?

Nieumiejętność pływania może kosztować człowieka życie, toż opanować przyzwyczajenia i trzymać się na wodzie należy każdemu. Ten artykuł opowie o tym, jak można nauczyć się pływać samodzielnie.

Podstawowe ćwiczenia na siłowni – kształtowanie sylwetki
Podstawowe ćwiczenia na siłowni – kształtowanie sylwetki

Bazowe ćwiczenia na siłowni - to ćwiczenia, w których ruch odbywa się co najmniej w dwóch stawach. One wykonują się z wolnymi wagami - z sztangą, czy hantlami, płynny - na trenażerach. W artykule znajdziecie program treningów z użyciem bazowych ćwiczeń.

Ćwiczenia na kości policzkowe, czyli poprawa owalu twarzy
Ćwiczenia na kości policzkowe, czyli poprawa owalu twarzy

Twarz – wizytówka człowieka. W tym artykule opowiada się, które ćwiczenia pomogą zmniejszyć policzki i zrobić kości policzkowe wyraźniejszymi, bez jakichkolwiek operacji. Czytamy i ćwiczymy wszystcy razem.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty