Programy treningów
Nadwaga – problem, który dotyka, co trzecią osobę na świecie. Większość dietetyków przekonuje, że podczas spożywania posiłków musimy liczyć kalorie. Są jednak przeciwnicy tego typu sposobu, gdyż każdy z nas ma inne tempo metabolizmu.
Już niebawem lato, więc już dziś warto zabrać się do odchudzania, jeśli masz kilka zbędnych kilogramów. Odchudzanie przebiega łatwiej i przyjemniej, jeśli masz przy sobie partnera, który razem z tobą walczy z nadwagą. Niniejsza galeria na pewno zmotywuje was i pomoże dotrwać do końca. Razem jest raźniej!
Organizm ludzki doznaje wstrząsu podczas nagłej zmiany strefy czasowej lub klimatu. Jet lag może zepsuć każdą podróż i wakacje. Przed podróżą warto się dowiedzieć, jak zapobiegać i leczyć jet lag,co pozwoli organizmowi sprawniej dostosować się do nowej strefy czasowej.
W ciągu 5000 lat ludzie, ćwiczący jogę opowiadali o jej zaletach. Nie musisz być ekspertem, aby się przekonać, że joga bardzo pozytywnie wpływa na ciało i umysł. Musisz jedynie każdego dnia wykonywać poszczególne asany, aby zawsze cieszyć się dobrym zdrowiem.
Nie zważając na to, że sezon plażowy mamy już za sobą, jednak pytania dotyczące odchudzania nadal są aktualne. Czasami nie możemy pozbyć się zbędnych kilogramów, ponieważ mamy zbyt powolną przemianę materii.
Świat byłby nudny, gdyby nie było ekscentryków. Bawią nas na ulicach miast, w metrze i sklepach. Ale ostatnio lubią uprawiać sport!
Wymyk – to efektywne ćwiczenie, podciągające mięśnie. Wymyk jest nowoczesnym trendem. Ty jeszcze nie ćwiczyłeś go? No OK, nie spiesz się, zanim przystąpisz do treningu należy zapoznać się z tą kolekcją zdjęć.
W 2008 roku 19-letni Sam Rouen ważył 154 kilogramy. Postanowił zmienić swoje życie i wystartował w castingu do amerykańskiego programu "Biggest Loser" (polska wersja "Co masz do stracenia?").
Jeszcze w Starożytnej Grecji mówili: "Jeśli chcesz być silnym – chcesz był ładnym – biegaj, chcesz być mądrym – biegaj ". I mieli rację.
Przypomniałem sobie swój pierwszy dzień na siłowni i przygotowałem dla was świetne ilustracje na ten temat. Może poznasz w nich siebie.
Męczące treningi na siłowni podchodzą daleko nie wszystkim. Nie ma co ukrywać, że czasami na nie absolutnie nie zostaje czasu. Ale to nie jest powód odmawiać sobie od sportowych obciążeń.
Kultura wschodnia dała nam dużo ciekawych rzeczy, w tej liczbie świetne ćwiczenia dla rozwoju elastyczności. One pomagają doprowadzić do aktywności zmęczone mięśnie, które zatęskniły bez dzieła opracować kręgosłup i przy tym one są bardzo proste i dostępne nawet dla nieprzygotowanego człowieka.
Publikujemy prosty schemat, na którym wzorując się, poczujesz się znacznie lepiej.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty