Prosta dieta na szybkie odchudzanie

prosta dieta na szybkie odchudzanie

Gdyby istniała naprawdę prosta dieta na szybkie odchudzanie, bądźcie pewne, o niej by mówili wszyscy naokoło. Rzecz w tym, że tłuszczowa tkanka gromadzi się dosyć szybko, a organizm traci ją niechętnie.Przecież idąc za przyrodą to strategiczny zapas, który jest potrzebny dla przetrwania w "głodne czasy". Rozpatrzymy diety, co pozwolą prosto i efektywnie obniżać wagę.

Bardzo prosta i szybka dieta

Bardzo prosta dieta – to odmowa od mącznego, słodkiego, tłustego i smażonego. Dość często wystarczy tylko tego, żeby obniżać wagę. Wszystko inne możecie jeść, lecz kolację należy zakończać 3-4 godziny przed snem. Owoce lepiej zostawić na pierwszą połowę dnia, a kolację robić maksymalnie lekką i niesłodką.

Przykład takiej diety:

  1. Śniadanie – 2 ugotowane jajka, herbata.
  2. Obiad – sałata z warzyw z olejem, nietłusta zupa.
  3. Podwieczorek – szklanka kefiru.
  4. Kolacja – mieszanka warzyw w połączeniu z rybą, kurą czy mięsem (duszone na parze).

To prosta dieta, dostępna w domowych warunkach, która pozwoli szybko obniżyć wagę i nabrać zwyczaju poprawnego żywienia. Chudnąć będziecie w tempie blisko 1 kg na tydzień.

Prosta dieta dla leniwych

prosta efektywna dieta

Jeśli chcecie jeszcze prostszą dietę, która pozwala dosyć szybko zmieniać wagę, zostawcie w jadłospisie tylko warzywa, jajka, wyroby mięsne.

Rozpatrzymy wzorową rację takiej prostej diety:

  1. Śniadanie – omlet z dwóch jajek, sałata z warzyw.
  2. Obiad – kapusta w połączeniu z wołowiną.
  3. Podwieczorek – herbata bez cukru.
  4. Kolacja – kura z warzywami, oprócz ziemniaka i kukurydzy.

W takim jadłospisie każdorazowo otrzymujecie porcję białka, a warzywa sprzyjają najlepszemu przyswojeniu przez organizm. Pamiętać jadłospis takiej diety jest bardzo prosto, a przygotowanie szybkie.Pamiętajmy tylko o nieużywaniu oleju (tzn.dopalaniu się).

 
Powiązane artykuły:
Talerz prawidłowego odżywiania, czyli dieta jednego talerza
Ten artykuł opowie o prostym, dostępnym i niewymagającym kardynalnej przemiany racji, systemowi żywienia, który nazywa się - dieta jednego talerza. O głównych szczegółach takiej efektywnej diety i jej regułach dowiecie się z artykułu.
Lekka dieta dla szybkiego odchudzania
Z reguły diety wymagają pewnych ofiar, w planie wyjątku z racji pożytecznych substancji, a także siły woli. W tym artykule opowiemy o stosunkowo lekkiej diecie dla odchudzania i jej właściwościach. Wybieramy swój wariant.
Tania dieta na odchudzanie, czyli sposób schudnąć bez znacznych kosztów
Wśród mnóstwa diet co istnieją ,są i takie, które nie wymagają dodatkowych kosztów, lecz swoją efektywnością nie ustępują żadnej drogiej diecie. O bardzo prostych i tanich dietach opowiemy w naszym nowym artykule.
Dieta
Dieta "dwa na dwa" pochodzi z Anglii. Ten artykuł opowie о zasadach i regułach dotrzymania takiej diety, a także o produktach ,które należy włączać do każdej pary dni. Czytamy i wybieramy według smaku.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty