Przebig ciąży
Z komórki, którą można zobaczyć tylko pod mikroskopem, już po 9 miesięcach trzymamy w rękach prawdziwe cudo – 3 kilogramy szczęścia! Jak odbywa się rozwój embriona na początku ciąży dowiadujecie się z naszego artykułu.
Sakrament narodzin nowego życia zbadano wzdłuż i w szerz, ale jednak do końca jest nieznany i na pewno nigdy nie będzie poznany. Jednak każdy chciałby wiedzieć jak odbywa się proces poczęcia dziecka. O tym opowiemy w artykule.
Jak żyje się dziecku w brzuchu? To pytanie niepokoi każdą mamę. Jakże chce się zajrzeć tam, do wnętrza i zobaczyć, jak dziecko pływa w wodach. Co dają wody płodowe? Jakie one mają zapach i kolor? Dowiedzmy się więcej o tej ważnej kwestii.
Kobietom, które planują podarować swojemu dziecku bratka czy siostrzyczkę, trzeba z szczególną powagą stosować tak do planowania i nurtu drugiej ciąży, jak i bezpośrednio do drugich porodów. O tym, na czym polegają ich właściwości, opowiemy teraz.
Drugi trymestr ciąży uważa się za najbardziej przyjemny okres ciąży. Zwyczajnie już przeszły wszystkie problemy typowe dla pierwszego trymestru i jeszcze nie nastały charakterystyczne dla trzeciego okresu. Żeby ten czas nie niósł kobiecie problemów, należy poprawnie odżywiać się, wysypiać, chodzić i dotrzymywać jeszcze kilku nieskomplikowanych zasad. Dokładnie o tym czytajcie dalej.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty