Przepiękna sesja zdjęciowa psa w ciąży podbiła internet

Okazuje się, zrobić pamiątkowe zdjęcie i zachować wspomnienia w zdjęciach chcą nie tylko kobiety w ciąży. Można nawet powiedzieć, że zwierzęta ani na krok nie ustępują w podobnych sprawach.

To co zobaczysz, wzruszy cię do głębi, bo tego nigdy w życiu nawet nie mogłeś sobie wyobrazić. Ten pies w ciąży pokazał wszystkim jak należy poprawnie pozować do zdjęć, być nie tylko banalnie miłą, ale też bardzo piękną.

Przepiękna sesja zdjęciowa

Poznajcie się – to Lilika – nienaganna przyszła mama, która jest zachwycona swoim "stanem błogosłowionym". Właściciel najbardziej fotogenicznego psa na świecie poprosił brazylijskiego fotografa Annę Paolo Grillo sfotografować jego ukochanego kundla przed tym, jak on się oszczeni. Przy okazji, dzień po tej wzruszającej sesji zdjęciowej Lilika urodziła pięcioro szczeniąt.

Przepiękna sesja zdjęciowa psa

Ze słów fotografa Lilika w pełni zrozumiała i poczuła ją od pierwszego spojrzenia. "Robiła zmysłowe pozy. Nigdy nie widziałam czegoś takiego" – mówi Anna.

Przepiękna sesja zdjęciowa psa podbiła internet

Jak kiedyś zauważył komentator na czerwonym dywanie – nic nie zdobi tak, jak szybkie pojawienie się dziecka, a w tym przypadku 5 szczeniaków. I wydaje się, Lilika o tym wiedziała.

Przepiękna sesja zdjęciowa psa w ciąży

Podczas sesji zdjęciowej ona nie tylko przybierała piękne i dziwaczne pozy, ale i w każdy możliwy sposób demonstrowała całą paletę emocji.

Przepiękna sesja zdjęciowa psa w ciąży podbiła internet

Spójrz na ten wspaniały obraz, który w swojej atrakcyjności może się równać z najlepszymi zdjęciami znanych modelek. Czyż ona nie jest urocza?

sesja zdjęciowa

Po urodzeniu szczeniąt Anna powiedziała, że wszystkie one zostały rozdane do rodzin przyjaciół i znajomych. Chociaż Lilika do ostatniego nie chciała ich puścić. Przecież nic nie może równać się z matczyną miłością i czułością.

sesja zdjęciowa psa podbiła internet

Wydaje się, wielu ludzi powinno uczyć się od tego psa!

sesja zdjęciowa psa w ciąży podbiła internet

A to już zdjęcie młodej mamy.

rodzina
źródło:Buzzfeed
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty