Przepisy napojów dla dzieci
Kisiel – bardzo pożyteczny napój, polecany do wprowadzenia do racji żywienia malutkich dzieci. Ten napój nie tylko jest nasycony witaminami, ale także sprzyja dobrej pracy układu pokarmowego. Proponujemy waszej uwadze kilka przepisów.
Latem kompot z suszów pomaga zaspokoić pragnienie i służy świetną zamianą sklepowym sokom. Ten smaczny napój dosyć łatwo przygotować. Jest zwłaszcza pożądany taki kompot w zimowy i wiosenny czas, kiedy człowiekowi najbardziej potrzebne witaminy.
Chcecie zadziwić i ucieszyć gości waszego bobasa i jego samego? Przygotujcie na święto smaczne i pożyteczne cocktaile! Z ich pomocą można stworzyć naprawdę radosny humor i nakarmić dzieci nasyconymi witaminami i pożytecznymi substancjami napojami.
Każda mama troszczy się o żywienie swojego bobasa, żeby ono było zdrowe i prawidłowe. Lecz dość często kupując produkty w sklepie jesteśmy niepewne w ich jakości. Dziś proponujemy zrobić dziecięcy kefir w domowych warunkach.
Sok wyciśnięty z jagód – to witaminowy odświeżający napój z soku owoców, jagód, warzyw i wody z dodaniem miodu czy cukru. Przedstawiamy kilka przepisów morsów dla dzieci. Jesteśmy pewne, że wasze dzieci będą w zachwycie od napoju.
Kisiel asocjuje się ze smakiem dzieciństwa. Bobasy lubią pić ten napój, który można zrobić z jagód, warzyw czy kaszy. Lecz doroślejąc, rzadko my go gotujemy. Lecz kiedy w rodzinie pojawia się dziecko, należy wspomnieć jak go można ugotować.
Soki owocowe wzmacniają układ odpornościowy i sprzyjają lepszemu trawieniu pokarmów. I dziś podpowiemy proste przepisy na stworzenie jabłkowego, wiśniowego i porzeczkowego soku dla dzieci od 6 miesięcy. Czytamy i robimy notatki.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty