Przewodnik po krajach, w których mieszkają najwierniejsi i najhojniejsi mężczyźni

Każda dziewczyna marzy o tym, by znaleźć partnera, u boku którego czułaby się komfortowo i bezpiecznie. Jak wynika z badań, każdy naród wyróżnia się jakimiś szczególnymi cechami. Przedstawiciele jednego kraju mają trudny charakter, inni są najwierniejsi czy najhojniejsi.

Gdzie szukać narzeczonego, jeśli chcesz być szczęśliwa i żyć w harmonii? Tam, gdzie mieszkają mężczyźni, którzy odpowiadają niektórym kryteriom. Oczywiście facet może posiadać wiele zalet, ale do tych najistotniejszych należy hojność i wierność. Musisz także zapoznać się z listą krajów, w których lepiej nie szukać męża.

kochanie

Niniejszy artykuł zaczniemy od krajów, w których mieszkają najhojniejsi mężczyźni, bo chyba każda kobieta chciałaby mieć przy sobie faceta, który lubi sprawiać miłe niespodzianki i daje prezenty nie tylko z okazji urodzin. Oto lista państw, w których można poznać hojnego faceta.

1. Kuwejt

Kuwejt

Jeżeli chcesz codziennie dostawać piękne róże, słuchać bez końca komplementy, to wyruszaj do Kuwejtu. Państwo położone w południowo-zachodniej Azji niespodziewanie znalazło się na pierwszym miejscu w rankingu krajów, w których mieszkają najhojniejsi mężczyźni. Większość Kuwejtczyków, przynajmniej tych, których na to stać, dają swoim ukochanym kobietom drogie prezenty: samochód, podróż, mieszkanie, biżuterię. Jedno, o czym musisz pamiętać: twój partner może cię zmusić do noszenia abai (wierzchnie okrycie z wyglądu przypominające długą sukmanę bez rękawów).

2. Rosja

Rosja

Być może to będzie dla większości z nas zaskoczeniem, ale w Rosji mieszkają bardzo hojni faceci. Jedyna różnica między Kuwejtczykami a Rosjanami – wynagrodzenie. Rosjanie zarabiają o wiele mniej od przeciętnych Kuwejtczyków. Jeżeli natomiast rosyjski mężczyzna nie ma problemów finansowych, to jest gotów dla swojej kobiety na wszystko: drogi samochód, markowe ubrania, wakacje na Malediwach, drogie futro.

3. Włochy

Włochy

Każdy na pewno wie, że Włosi są bardzo hojni. Nie tylko darują niesamowite prezenty, kwiaty, organizują romantyczne kolacje, ale także wiedzą, co zrobić, by noc z nimi była niezapomniana. Jednak warto pamiętać o tym, że Włosi są bardzo wybuchowi i zazdrośni, co może negatywnie wpływać na relacje w związku.

Hojność – bardzo dobra cecha, ale każda kobieta na pewno by chciała, aby jej wybranek jej nie zdradzał. Oto lista krajów, w których mieszkają najwierniejsi mężczyźni.

1. Szwecja i Norwegia

Szwecja Norwegia

Są to kraje skandynawskie, w których jest najmniejsza liczba rozwodów. Norwegowie i Szwedzi ponad wszystko cenią rodzinę i dom, uwielbiają wspólnie ze swoją rodziną spędzać wolny czas. Oglądanie się na ulicy za kobietami i zdrada – rzeczy niedopuszczalne.

2. USA

USA

Dla Amerykanów rodzina zawsze jest na pierwszym planie. Harują 24\7, by ich rodzinom nic nie brakowało. Przeciętny Amerykanin po prostu nie ma czasu na to, by zdradzać swoją zonę. Wolny czas starają się spędzać w gronie rodzinnym, ze swoimi rodzicami, dziećmi, żoną oraz krewnymi.

3. Wielka Brytania

Wielka Brytania

Anglicy słyną ze swego opanowania i grzeczności. Mężczyźni w Anglii z wielkim szacunkiem traktują kobiety. Dla nich rodzina zawsze jest najważniejsza, więc robią wszystko, by ich dzieci i małżonka miały wszystko, co najlepsze. Rzadko, kiedy zdradzają, bo dla nich ich dom i rodzina to cicha przystań, w której na niego zawsze czekają najbliżsi. Po co więc coś zmieniać?

Są też kraje, w których mieszkają mężczyźni, którzy mają bardzo trudny charakter, który kształtuje się pod wpływem tradycji oraz wychowania.

1. Turcja

Turcja

Turek tylko z pozoru jest towarzyski i miły. Jak tylko wchodzi do swego domu, zmienia się w tyrana i despotę. Mężczyźni w Turcji są bardzo wybuchowi, więc podczas kłótni mogą wyzywać, niszczyć meble i nawet uderzyć kobietę. Kobiecie z takim facetem jest raczej trudno zbudować zdrowy, szczęśliwy związek, gdyż partner rzadko, kiedy liczy się z jej zdaniem.

2. Iran

Iran

Związek z Irańczykiem raczej nie będzie należał do najszczęśliwszych, bo mężczyźni w Iranie mają wybuchowy charakter, są oziębli i nieempatyczni. Mogą wszcząć awanturę z byle drobiazgu. Związek z nimi jest podobny do wulkanu, który w każdej chwili może wybuchnąć. Irańczycy nie są zbyt wylewni, więc kiedy mają jakiś problem, zamykają się w sobie, stają się oziębli, małomówni i nigdy nie zwierzają się ze swoich problemów swojej wybrance, co oczywiście negatywnie wpływa na relacje w związku. Ale nic na to nie poradzisz. Tacy są Irańczycy.

3. Niemcy

Niemcy

Najczęściej kobiety mają problemy z tym, by się dogadać z Niemcem. Niemcy są perfekcjonistami: wszystko zawsze musi leżeć w jednym miejscu, w mieszkaniu powinien panować idealny porządek, zakupy powinny być dokładnie planowane i kobieta nie może sama nic kupić, zanim się nie poradzi ze swoim partnerem. Wszystko musi być dokładnie zaplanowane, żadnej spontaniczności i niespodzianek, których oni nienawidzą.

4. Izrael

Izrael

Izraelczycy są bardzo wybredni. Nie łatwo jest im dogodzić. Będą narzekać i zrzędzić, jeśli się nie spodoba im obiad. Izraelczycy myślą, że zawsze wszystko wiedzą, więc lubią pouczać. Kobiecie, która nie jest na to przygotowana, zwłaszcza jeśli jest innego wyznania, będzie bardzo trudno się dogadać z takim partnerem i jego liczną rodzinką. Izraelczycy nigdy nikogo nie chwalą.

5. Francja

Francja

Francuz to uparty narcyz. Bardzo trudno jest się z nim dogadać. Często mają obsesję na swoim wyglądzie, który powinien być perfekcyjny. Jeżeli mają jakieś mankamenty, to starają się za wszelką cenę ich się pozbyć, chodząc na siłownię, do fryzjerów, kosmetyczek. Uważają się za najinteligentniejszych, więc rzadko, kiedy dają się do czegoś przekonać, co jest przyczyną częstych kłótni w związku. Nie każda kobieta może to wytrzymać.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty