Przeznaczenie według daty urodzenia – jak odnaleźć w życiu sens i spełnienie?

przeznaczenie według daty urodzenia

Często można spotkać ludzi, którzy zakładają rodzinę, intensywnie pracują, ale nie osiągają sukcesu i nie czują się szczęśliwi. Uważa się, że związane jest to z poczuciem niespełnienia swojej misji na ziemi. Każdy człowiek rodzi się z pewnym celem w życiu, a z jakąś misją, którą należy koniecznie wykonać, aby życie nabrało nowych kolorów. Ważne jest, aby wiedzieć, jak znaleźć swoje przeznaczenie według daty urodzenia, aby spróbować zmienić swoje życie. Istnieje kilka różnych metod, które pozwolą zrozumieć swoje przeznaczenie. Na przykład interpretacja znaków zodiaku lub budowanie kwadratu numerologicznego na podstawie metody Pitagorasa.

Jak rozpoznać swoje przeznaczenie według daty urodzenia?

Ten wariant obliczeń jest najprostszy i poradzić sobie z nim może każdy. Na początek zapisz swoją datę urodzenia, ale zaczynając od roku, a następnie miesiąc i dzień. Rozpatrzymy przykład: 1989 rok, 11. miesiąc i 08. dzień. W końcu wyszło 19891108. Kodem przeznaczenia jest ostatnia cyfra, w tym przykładzie – 8. Pozostałe cyfry są uważane za pewne kody, w których dusza w swoich poprzednich wcieleniach otrzymała pewne właściwości. Aby człowiek żył w harmonii ze sobą należy obliczyć nie tylko przeznaczenie według daty urodzenia, ale i zwrócić uwagę na cechy, które zostały mało rozwinięte, można je wyznaczyć zapisując brakujące cyfry od 0 do 9. W naszym przykładzie jest to 7, 6, 5, 4, 3 i 2. To nie tylko cyfry, a pewne kody zadań, które trzeba będzie odkryć razem z głównym przeznaczeniem.

Interpretacja kodów przeznaczenia według daty urodzenia

  1. Aby osiągnąć harmonię, "jedynki" muszą zdawać sobie sprawę, że oni sami są źródłem siły. Uważa się, że pomoc tacy ludzie dostają dzięki promieniom miłości i mądrości. Trzeba pracować nad sobą, aby cieszyć się życiem.
  2. "Dwójkom" pomaga promień aktywnego poznania, który daje energię do działania. Ważne jest, aby nauczyć się prawidłowo odnosić się do wszystkich drobiazgów. Tacy ludzie muszą uświadomić sobie istnienie prawa energetycznego.
  3. Zadaniem człowieka "trójki" jest przestrzeganie obowiązujących przepisów i zasad. Musi doskonalić swoje ciało mentalne. Warto wybrać kierunek związany z uzyskaniem nowej wiedzy, na przykład astrologię lub działalność naukową.
  4. Człowiek "czwórka" będzie musiał przejść przez wiele prób przed tym, jak nauczyć się rozpoznawać przyczynę tego co się dzieje. Sfera działalności może być dowolna, najważniejszym jest unikanie monotonii i nieciekawej pracy.
  5. Karmicznym przeznaczeniem według daty urodzenia osoby "piątki" jest poznanie piękna, harmonii i miłości i dalsze przekazywanie ich innym ludziom. Idealne miejsce do pracy powinno być związane z twórczością. Można jeszcze wybrać dyplomację, a także działalność związaną z podróżowaniem.
  6. Aby stać się szczęśliwym człowiekiem "szóstka" powinna odkryć swoje serce i duszę przed innymi ludźmi, obdarzając ich pozytywnymi emocjami i troską. Zaleca się dokonanie życiowego wyboru, który będzie związany z medycyną, psychologią, a także wolontariatem.
  7. Aby móc realizować siebie w życiu i osiągnąć harmonię "siódemki" muszą nauczyć się kontrolować swoje emocje. Zadanie takich ludzi – nauczyć się zarabiać i prawidłowo wydawać swoje pieniądze. Idealna praca powinna być związana z wytwarzaniem, na przykład rolnictwo, handel, itp.
  8. Główne przeznaczenie człowieka "ósemki" według daty urodzenia – tworzenie rodziny i nawiązanie stosunków z bliskimi ludźmi. Ten człowiek powinien bez zastanowienia ofiarować całego siebie, zachować cierpliwość i wrażliwość. Idealnymi sferami działalności są pedagogika, troska o innych ludzi i dbanie o ich potrzeby, pediatria i ginekologia.
  9. Człowiek "dziewiątka" musi nauczyć się radzić sobie ze swoimi problemami z radością, nie szukając winnych i nie odczuwając strachu. Ważne jest, aby stale pracować nad sobą. Idealne opcje do działalności to dowolna praca fizyczna, sport, chirurgia i taniec. Kategorycznie przeciwwskazane są kierunki humanistyczne.
 
Powiązane artykuły:
Długi karmiczne w dacie urodzenia – reinkarnacja w numerologii
Ten artykuł pomoże wyznaczyć obecność, czy nieobecność karmy długu według daty urodzenia, za pomocą nieskomplikowanych obliczeń, o regułach których opowiemy w naszym artykule.
Liczba 13 w numerologii – znaczenie liczb karmicznych
Z liczbą 13 jest powiązane mnóstwo zabobonów i ją uważają za negatywnie magiczną, lecz wszystko naprawdę idzie po innemu. Zabobony, w których figuruje ta liczba, dementują się numerologią, o czym i opowie nasz artykuł.
Symbolika liczb w życiu człowieka – co oznacza liczba 13?
W tym artykule opowiemy o tym, dlaczego liczbę 13 uważają za bardzo niesprzyjającą i skąd biorą swoje upływy, związane z diabelskim tuzinem. Również rozpatrzymy tą liczbę z punktu widzenia niektórych religii.
Liczba 7 w życiu człowieka, czyli portret numerologiczny według daty urodzenia
Na pewno wiele osób słyszało o wpływie liczb na los człowieka, które studiuje numerologia. Ten artykuł opowie o znaczeniu mistycznej liczby 7 i jego wpływie na swojego gospodarza.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty