Przezroczyste pończochy – jaka kobieta może je zakładać?

przeźroczyste pończochy

Przezroczyste pończochy również są nazywanymi kapronowymi, obowiązkowy atrybut kobiecego wizerunku. Dodają finezji i podkreślają piękność kobiecych nóżek. Najgłówniejsze, że zawsze będą w modzie i są aktualne z każdym ubiorem.

Kobiece przezroczyste rajstopy

Ostatnim czasem w świecie mody powstała tendencja uzupełniać wizerunek grubymi matowymi rajstopami, które mogą być czarnymi albo różnokolorowymi. Jednak nie będą pasować do każdej garderoby i w niektórych wypadkach to nie będzie wyglądać na czasie, zwracając na siebie uwagę. Wspaniałą alternatywą im będą kobiece przezroczyste rajstopy, które wyglądają czasami gorzej, a czasami nawet lepiej.

Rajstopy możemy rozróżniać na podstawie kilku parametrów. To jest tekstura, grubość, kolor i wzór.

Jedno z kryteriów, w jaki sposób ocenia kobieta rajstopy – to grubość. Rajstopy mają swoją szczególność – to den. Na podstawie tego można je kwalifikować:

  1. Cienkie przezroczyste rajstopy – posiadają najmniejszą ilość den. Na nodze prawie niezauważalne. W ciepłą porę roku kupujemy wyroby o grubości od 7 do 20 den.
  2. Zaczynając od 40 den – to już dosyć ciepłe, na pół przezroczyste rajstopy, które są dobrze zauważalne na nodze. Zazwyczaj zakładane są wtedy, gdy nadchodzi jesień.
Kolorowa paleta rajstop

Najbardziej naturalnie wyglądają rajstopy w kolorze cielistym albo zrobione pod opaleniznę.

Jeśli ci się podobają białe przezroczyste rajstopy, to należy dokładnie dobierać odzież, do wizerunku. Klasyczny wariant – to połączenie czarnego z białym, który jest idealnym wariantem. Również idealnie wyglądają z powietrznymi sukienkami.

Czarne przezroczyste rajstopy akcentują smukłość nóżek. Wraz w połączeniu z obuwiem w takim samym kolorze nogi będą wyglądać dłużej. Tym kto lubi bardziej atrakcyjne i ekscentryczne wizerunki będą bardziej pasować kolorowe rajstopy.

kobiece przeźroczyste pończochy 1 kobiece przeźroczyste pończochy 2 kobiece przeźroczyste pończochy 3
kobiece przeźroczyste pończochy 4 kobiece przeźroczyste pończochy 5 kobiece przeźroczyste pończochy 6
kobiece przeźroczyste pończochy 7 kobiece przeźroczyste pończochy 8 kobiece przeźroczyste pończochy 9
 
Powiązane artykuły:
Majtki z wycięciem – różne rodzaje majtek
Wśród różnorodności fasonów majtek z wycięciem każda kobieta wybierze ten, w którym ona będzie wyglądała zwłaszcza pociągająco i seksualnie. Nabycie erotycznych majtek wniesie pikantne nutki do intymnego życia.
Pas modelujący talię – czy warto go zakładać?
Współczesne technologie pozwalają pozbyć się zbędnych centymetrów na talii bez dodatkowego wysiłku. Jednym z ostatnich opracowań stał się pas sportowy. Lecz lekarze rekomendują wykorzystać go nie często.
Gorset po ciąży – kiedy można go zakładać?
Po porodzie każda młoda mama chce powrócić do normalnej normy. Jednym ze sposobów jest noszenie gorsetu po ciąży. Rozpowszechniony mit o tym, że gorset po ciąży pomoże się pozbyć obwisającego brzucha i zbędnych kilogramów, nie jest realnością.
Pończochy koronkowe – jak je wybierać?
Pończochy koronkowe - modne i bardzo piękne akcesorium, które dziś stylowo uzupełnią jak ozdobny, tak i powszedni obraz. Czyżby każda modna pani nie dążyła do tego, aby być kobiecą, delikatną, seksualną w swoich wizerunkach?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty