Przyciąganie powodzenia – psychologiczne i magiczne sposoby

przyciąganie powodzenia

W zależności od tego, w jakim obszarze szukasz wsparcia, sposoby przyciągania pieniędzy i powodzenia będą różne. Proponujemy niektóre praktyki, które pozwolą ci odnieść sukces – i psychologiczne, i magiczne. One pomagają nastroić się na sukces i nie utracić przedstawionej możliwości.

Przyciąganie bogactwa i powodzenia

Pocieszny rytuał przyciągania powodzenia jest nieprawdopodobnie prosty. Weź niewielki kawałeczek papieru, pięknie napisz na nim słowo "powodzenie" i połóż go do kieszeni. I już, powodzenie masz u siebie w kieszeni! Ta praktyka – bardziej psychologiczna niż magiczna, ona pozwala osiągnąć przemiany w twojej umysłowej działalności i nastroić ciebie na sukces.

Oprócz powodzenia do kieszeni można umieścić "dochód", "sukces", "dobrobyt", "milion dolarów" i inne wartości, o których można powiedzieć: "To już jest u mnie w kieszeni".

Przyciąganie powodzenia przy użyciu rytuału

Dla tych, kto chce popularności i sukcesu jest prosty rytuał. Kup długopis, czy marker ze złotym atramentem. Codziennie wpisuj nim do notesu swoje imię, wyobrażając sobie jak do ciebie przychodzi sukces i dobrobyt. Na życzenie można domalowywać obok to, czego chcesz – worek pieniędzy, czy radość ludzi.

Prosta magia przyciągania powodzenia

Istnieją i magiczne słowa, które należy czytać po nowiu, kiedy księżyc zwiększa się i ściśle w parzystej liczbie miesiąca. Trzymając w ręce banknot czy monetę, wymów:

"Jak na błocie dużo brudu, jak dużo w morzu ryby, tak i u mnie bogactwa i powodzenia dużo. Księżyc, rośnij, rośnij, noc światłem opromieniaj, a mnie niewolnicę Boga (swoje imię), bogactwa i powodzenia daj. Amen".

Połóż oczarowane pieniądze do prawego kąta swojego pokoju, ukrytego od cudzych oczu. One muszą przeleżeć tam dokładnie jeden tydzień, a na ósmy dzień trzeba je zabrać. Powtórz rytuał trzy razy i będziesz mieć gwarancję sukcesu finansowego.

 
Powiązane artykuły:
Symbol powodzenia, czyli przedmiot przynoszący szczęście
W tym artykule porozmawiamy o powodzeniu i symbolach, którym są przypisane magiczne właściwości przyciągać do życia ich władców -powodzenie i finansową pomyślność. Czytamy i bierzemy na notatkę.
Drzewo życzeń, czyli spełnienie wszystkich marzeń
Po to, żeby życzenia wykonywały się, koniecznie poprawnie ich przedstawiać, konkretyzując pożądane i wizualizować końcowy wynik. Ten artykuł opowie o pieniężnym drzewie, zdolne przyciągnąć pożądane.
Latający lampion życzeń – marzenia w niebie
Ten artykuł opowie o latającym lampionie życzeń, który obdarza magiczną zdolnością sprzyjać wykonaniu pragnień. Dowiadujecie się o tym, jak poprawnie przedstawić pragnienie, żeby ono miało więcej szans być usłyszanym Wyższymi siłami.
Jak poprawnie zrobić tablicę marzeń swoimi rękami?
W tym artykule opowiemy o tym, jak samodzielnie zrobić tablicę wizualizacji pragnień, żeby za pomocą materializacji myśli zbliżyć moment, kiedy marzenia i cele staną się rzeczywistością.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty