Przygotowujemy w kuchenkach mikrofalowych
Omlet należy do szybkich, lecz bardzo sytych śniadań, zwłaszcza jeśli do niego dodać kiełbasę, grzyby, czy ser. W kuchence mikrofalowej omlet można przygotować w kubku. Minimum czasu i smaczne, sytne śniadanie na waszym stole.
Jeśli myślicie, że kuchenka mikrofalowa potrzebna tylko po to, żeby rozmrażać produkty, czy podgrzewać, to nawet na połówkę nie wykorzystaliście jej funkcji. Na przykład nie przygotowywałyście zapiekanki w kuchence mikrofalowej.
Jeśli jesteście amatorem fast food, lecz rozumiecie na ile to jest szkodliwie, skorzystajcie z naszych przepisów przygotowywania frytek zapiekanych w kuchence mikrofalowej. Podajcie potrawę z ulubionym sosem i obowiązkowo gorącym.
Przejrzyjcie zaproponowane dalej przepisy, w których maksymalnie dokładnie są opisane przepisy świetnego, powietrznego, niewyrażalnego i aromatycznego keksu, pieczywo którego zajmie 5 minut.
Chyba można przedstawić rozmowę za piwem i bez słonych sucharów? Lecz to co sprzedają w sklepie jest na tyle szkodliwe, że nawet próbować ich nie chce się! Spróbujmy przygotować je w domu, w kuchence mikrofalowej.
Proponujemy kilka przepisów przygotowania czekoladowego keksu w kuchence mikrofalowej, który wychodzi ani trochę nie gorzej niż tradycyjny. Więcej tego, takie pieczywo może być jeszcze delikatniejsze i bardziej apetyczne.
Po to, żeby przygotować młodziutką kukurydzę, nie należy być wirtuozem kucharzem. A żeby przyśpieszyć ten proces, proponujemy ugotować kolby w kuchence mikrofalowej. Można to zrobić różnymi sposobami.
Bardzo popularna w ostatnim czasie zakąska – suszone pomidory. Ją pomyślnie dodają do sałatek, kanapek, pizzy. I współczesne gospodynie przystosowały się suszyć warzywa w domowych warunkach.
Zrobić doskonałą zakąskę dla przyjaciół można wykorzystując opisane dalej przepisy. Opowiemy, jak zrobić aromatyczne i chrupiące chipsy w krótkim czasie, wykorzystując kuchenkę mikrofalową.
Żeby ugotować kukurydzę, nie należy być utalentowanym kuchmistrzem. W tym prostym procesie jest jednak kłopot - gotują kolby długo. Proponujemy usunąć ten minus i ugotować je w kuchence mikrofalowej. Na to wystarczy nie więcej niż 5 minut i kukurydza będzie soczysta i delikatna.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty