Psy
Za popularnością pudli obchodzą wiele swoich czworonogich kolegów. Pudle są niezwykle rozumne i niezwykle łatwo poddają się nauczaniu. Wszystko o rasie psów pudel, jej właściwościach i odmianach opowiemy w artykule.
Często psy wyrażają swoją radość i dobry humor skacząc na swojego ulubionego gospodarza. Jednak daleko nie każdy będzie w zachwycie od takich przejawów emocji. Jak oduczyć psa skakać na gospodarza? Opowiemy w artykule.
Komenda "głos" – jeden z pierwszych kroków w tresurze psów i czasami ona daje się nielekko. W artykule czytamy praktyczne rady jak pomyślnie wykształcić wychowanka tej komendy i cieszyć się swoim kochanym pupilem.
Nienauczony rozkazom pies może wyrządzić szkody nie tylko tym kogo otacza, ale i samemu sobie.Toż jeszcze we wczesnym wieku trzeba zacząć edukację pupila. Nasz nowy artykuł pomoże wykształcić psa komendy "fe".
Istnieje kilka ras psów, które noszą piękną i dumną nazwę łajka. Wszystko o rasie psów łajka, jej właściwościach i odmianach opowiemy w naszych nowym artykule.
Dla miłujących i odpowiedzialnych gospodarzy pytanie bezpieczeństwa pupila musi stać ponad wszystko, toż wam nie obejść się bez takiego akcesorium jak gps tracker dla psów. Co to za urządzenie i do czego ono należy? O tym czytamy dalej.
Te psy słyną swoimi myśliwskimi zdolnościami, przy czym one są rozumne, domowe pupile. O charakterystykach rasy psów spaniel oraz opis podstawowych rodzajów opowiemy w naszym nowym artykule.
Dziś te pieski cieszą się niewiarogodną popularnością. Chihuahua – to najmniejsza rasa psów na Ziemi. O właściwościach rasy psów chihuahua, jej charakterystykach i przewagach opowiemy w naszym nowym artykule.
Nie u każdego psa układ pokarmowy pracuje uzgodniono, toż niektórzy pupile potrzebują szczególnego dietetycznego żywienia. W jakości sprawdzonego źródła energii i korzystnych substancji, w danym wypadku, występuje karma dietetyczna dla psów.
Ten pies – czuły domowy pupil, a także wierny przyjaciel i wesoły kompan. Każdy widział na ulicy krótkomordego z dużymi oczami i zakręconym ogonkiem psa. Wszystko o rasie psów mops i jej charakterystykach opowiemy w artykule.
Jeżeli jesteś właścicielem psa to zadajesz sobie pytanie - "czym lepiej karmić psa"?. Na dziś istnieje kilka wariantów, które przypuszczają karmienie psa suchymi czy mokrymi karmami, naturalnym pokarmem, konserwami czy mieszanym jedzeniem.
Każdemu właścicielowi psa należy zderzać się z koniecznością nabycia obroży dla swojego wychowanka. Jeśli pies jest niewielki to może być prosto dekoracyjny element.Jeśli wybraliście nie tylko pupila, ale i ochroniarza, bez obroży dokładnie nie można się obejść.
Szczekaniem pies nie zawsze wyraża agresję.To może być przejaw radości, czy po prostu pragnienie obcowania.Jednak stałe szczekanie stwarza masę niewygód gospodarzowi. Jak oduczyć psa szczekać na wszystko? Czytamy dalej.
Wykształcić psa komendom można tylko jeżeli on przyznaje w was lidera. Jeśli już na tym etapie edukacji psa powstają trudności, lepiej odwołać się o pomoc do tresera, pod kontrolą którego z waszym wychowankiem zaczniecie rozumieć jeden drugiego.
Jak wzruszająco wygląda sytuacja, kiedy malutki pupil podaje gospodarzowi łapkę, a do tego takiej komendzie łatwo wykształcić szczenię samodzielnie. Jak wykształcić psa rozkazowi "daj łapę", opowiemy w naszym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty