Psychologia – dlaczego mężczyźni wracają po zerwaniu i co powinnaś z tym robić?

dlaczego mężczyźni wracają po zerwaniu i co powinnaś z tym robić psychologia

Bez względu na uczucia i relacje między mężczyzną i kobietą, od gorzkiego rozstania i rozerwanego związku nikt nie jest ubezpieczony. Nie tylko przedstawicielki pięknej połowy ludzkości zastanawiają się nad tym, dlaczego mężczyźni czasami wracają po zerwaniu, ale i nauka jaką jest psychologia. Przecież nie zawsze wychodzi do końca zrozumieć motyw takiego uczynku. Po tym co zdarzyło się przeżyć, nie zawsze chce się znów wpuszczać do swojego domu, serca i duszy tego, kto pewnego razu zrezygnował ze wszystkiego i po prostu odszedł.

Dlaczego mężczyźni wracają po zerwaniu – główne przyczyny

  1. Przede wszystkim rozpatrzymy wypadek, kiedy po tym jak powiedział: "Musimy zerwać ze sobą", przeszło pół roku, albo i rok. Tak absolutnie niespodziewanie dla samej siebie, dowiadujesz się, że twój były przez wspólnych znajomych stara się poznać, jak się masz, czym żyjesz i w ogóle, jak zmieniło się twoje życie przez cały ten czas. Co więcej, on wkrótce zadzwoni, a może i z wizytą odwiedzi. Na przykład to się stało, lecz słów skruchy nie słyszysz. W takim wypadku wiedz, że on chce zostać dla ciebie przyjacielem, człowiekiem, na którego zawsze można liczyć, czy powraca z powodu zwykłej ciekawości.
  2. Minęły lata jak nie jesteście ze sobą. Rany psychiczne zagoiły się, lecz pozostały blizny. Pewnego razu wracając do domu z pracy na progu zobaczysz go, tego, komu było oddano tyle czasu i z kim dzieliłaś najlepsze mgnienia swojego życia. dlaczego mężczyźni wracają Wszystko co on powie: "Przepraszam. Spróbujmy jeszcze raz." W tym wypadku nie jest wyłączony wariant, że on stał się mądrzejszy, przejrzał swoje poglądy na życie. Poza tym, były kochanek może wyraźnie argumentować, z jakich przyczyn zdecydował się na powrót.
  3. Rozpatrując dokładniej pytanie o tym, dlaczego i przez jaki czas mężczyzna zawsze powraca, psychologia zaznacza, że w większości wypadków mężczyznom jest nieobojętnie, gdzie i z kim przeprowadza czas jego była. Jeśli on dowiaduje się, że jej serce zajął inny, w nim tu odkrywa się zazdrość. On znów zaczyna domagać się jej, wydając na to niemało pieniędzy, wysiłku i energii. Kobietom, które znalazły się w takiej sytuacji, głównie od razu nie pokazywać, że mu wybaczyłyście i jesteście gotowe dać drugą szansę.
 
Powiązane artykuły:
Jak zerwać z mężczyzną, którego kochasz?
Rozwód z kochanym człowiekiem jest zawsze chorobliwy i niesie negatywne emocje. Nie tak prosto postawić ostatni punkt w stosunkach i nie zawsze zrozumiale, jak to zrobić. Jak zachowywać się w tej sytuacji, można poznać z tego artykułu.
Jak zrobić, żeby mąż wrócił do domu w ciągu jednego dnia?
Przywrócić męża do domu szybko – zadanie trudne. Tym bardziej jeśli poszedł on do drugiej kobiety. Jednak spróbować warto. A jeśli inicjatorem zerwania była żona to można spróbować odnowić stosunki za pomocą zmowy.
Porady psychologa – jak odzyskać faceta, którego kochasz?
Rozbraty w stosunkach zdarzają się u wielu i czasami mogą doprowadzić do zerwania pary. Czy można w tej sytuacji przywrócić kochanego człowieka i jak to zrobić? O tym opowiemy w artykule.
Skuteczne porady, jak szybko się rozwieść
Rozwodowy proces – nieprzyjemna procedura, która dość często jest skomplikowana różnym kłopotem i trudnościami. Ona może zaciągnąć się na długotrwały czas. Lecz są rady, za pomocą których rozwodzić się można szybko.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty