Pudełko na obrączki ślubne – oryginalne dodatki na wesele

pudełko na obrączki

Każda panna młoda pragnie zorganizować swoje wesele idealnie. Wszystko musi być przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Oczywiście, za główne elementy ślubnej stylizacji są uważane strój, fryzura i makijaż. Jednak akcesoria samej ślubnej ceremonii powinny również być dobrane perfekcyjnie. Na przykład ważne jest, jak zorganizować oryginalne wyjście panny młodej do pana młodego, konkursy, gry i zabawy weselne lub wnoszenie obrączek do przekazywania ich przy ołtarzu. Właśnie o podawaniu obrączek dziś porozmawiamy.

Współcześni projektanci proponują ciekawe pudełka na obrączki ślubne. To akcesorium nie tylko pomoże pięknie zaprezentować obrączki, ale będzie również doskonałym miejscem do przechowywania ich w przyszłości lub elementem dekoracyjnym w domu. Ponadto pudełko zawsze będzie przypominało o magicznym romantycznym dnie.

Pudełka na obrączki ślubne

Ponieważ pomysł ze ślubnymi obrączkami jest dość rozpowszechniony w dniu dzisiejszym, mistrzowie oferują duży wybór oryginalnych i pięknych modeli. Przyjrzyjmy się, jakie akcesoria są popularne dzisiaj najbardziej.

Drewniane pudełka na obrączki ślubne. Chyba za najbardziej niezwykłe i oryginalne uważane są modele drewniane. Takie pudełka zazwyczaj wykonywane są na zamówienie. Mistrzowie upiększają je rzeźbionym zdobieniem w postaci napisu imion lub oznaczenia miejsca dla obrączki męża i żony. Drewniane pudełka na obrączki ślubne wyglądają jak piękne szkatułki, które po zaślubinach doskonale pasują do wnętrza.

Aksamitne pudełko na obrączki. Najbardziej rozpowszechnione stały się akcesoria z aksamitu. Projektanci ozdobią je jedwabnymi wstawkami, atłasowymi wstążkami, kwiatami i koronkami. Jednak aksamitne pudełka na obrączki nie wyróżniają się oryginalnością, bo stosują się najczęściej. Jako zamiennik styliści proponują aksamitne poduszki do obrączek.

Szklane pudełko na obrączki ślubne. Bardzo delikatnie i romantycznie wyglądają modele ze szkła lub kryształu. Takie pudełka na obrączki projektanci układają płatkami róż, pięknymi liśćmi lub soczystą trawą. Taki wybór z pewnością sprawi, że twój ślub będzie niezwykły i niezapomniany.

pudełko na obrączki 1 pudełko na obrączki 2 pudełko na obrączki 3
pudełko na obrączki 4 pudełko na obrączki 5 pudełko na obrączki 6
pudełko na obrączki 7 pudełko na obrączki 8 pudełko na obrączki 9
 
Powiązane artykuły:
Jak podpiąć welon? Różne techniki upięcia welonu ślubnego
Welon – jedno z aktualnych akcesoriów dla ślubnego ubrania. Zwyczajnie, wiele narzeczonych obywają się i bez tej ozdoby. Jednak dziś pozostało dosyć dziewczyn, które są przekonane, że głowa narzeczonej powinna być pokryta welonem.
Welon ślubny – czyli czym się kierować w wyborze welonu ślubnego?
Strój dla ślubu powinien być do miary srogi i zamknięty. A podczas samego obrządku narzeczona musi pokryć swoją głowę welonem, co jest proste i praktycznie, piękne i uroczyste.
Płaszcz ślubny – zimowe okrycia ślubne
Dzień wesela – to przepiękne święto, na którym dowolna narzeczona powinna być nieprześcigniona. Poprawnie dobrany płaszcz ślubny pomoże nadać obrazowi elegancję. Przecież tylko wtedy narzeczona potrafi poczuwać się komfortowo i swobodnie.
Okrycia jesienne na sukienkę ślubną. Czyli jak się ubrać na wesele jesienią?
Wiele z par preferują organizować poślubną ceremonię na jesieni. To bezgraniczne możliwości organizacji dekorowania. Jednak należy pamiętać, że narzeczona musi jak należy ocieplić się.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty