Puszysta czarna spódnica – stylowy element wizerunku

puszysta czarna spódnica

Historia puszystej czarnej spódnicy bierze swoje początki w połowie wieku 20, gdy ją po raz pierwszy przedstawił w swoje kolekcji Christian Dior. Szczególnie popularną jest puszysta czarna spódnica z zawyżoną talia – wspaniale pasuje dziewczynom, które chcą zwrócić uwagę na cienką talię albo wizualnie zwiększyć objętość bioder. A czarny kolor robi ten przedmiot garderoby stylowym elementem wizerunku na każdą okazję.

Z czym nosić czarną puszystą spódnicę?

Designerzy również bardzo lubią puszyste spódnice, dlatego wiele kolekcji demonstruje mnóstwo wariantów ich połączenia:

  1. Ponieważ dół jest puszysty, góra obowiązkowo powinna być cienką. Na przykład można wykorzystać delikatny jedwabny top lub golf (badlon). Jeśli natomiast na dworze jest zimno można założyć sweterek.
  2. Jeśli chodzi o akcesoria, to można wykorzystać pasek kontrastowy – wspaniale pasuje do puszystej spódnicy, podkreślając talię. Delikatny szalik jedwabny na szyi doda wizerunkowi romantyczności. Jeśli chodzi o krótką puszystą spódnicę, to można założyć getry.
  3. Również z czarną puszystą spódnicą – krótką lub długą – wspaniale wyglądają dżinsowe lub skórzane kurtki, zwłaszcza krótkie. Dodają wizerunkowi nutkę beztroski.
  4. Jeśli chodzi o obuwie, to można zakładać jak buty na obcasie tak i bez, jeśli nogi są wystarczająco długie, aby nie być podobną do "ciasteczka z kremem".
  5. Torba do takiej spódnicy powinna być niedużą, ponieważ akcent na dolnej części wizerunku. Dlatego najlepiej dobrać clutch w tym samym kolorze, co jedno z akcesoriów.

Puszystą czarną spódnicę styliści radzą wysmukłym i chudym dziewczynom. Dziewczynom z dużym biustem odwrotnie, nie radzą zakładać puszyste spódnice z wysoką talią, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo tego, że będziesz wyglądać jak matrioszka: objętościowa góra i objętościowy dół.

puszysta czarna spódnica 1 puszysta czarna spódnica 2 puszysta czarna spódnica 3
puszysta czarna spódnica 4 puszysta czarna spódnica 5 puszysta czarna spódnica 6
puszysta czarna spódnica 7 puszysta czarna spódnica 8 puszysta czarna spódnica 9
 
Powiązane artykuły:
Spódnica-tulipan – oryginalne ubranie dla pań
Spódnica-tulipan to modny fason, przedstawiony różnymi wariacjami design i wyboru tkanki. Lecz warto ostrożnie podchodzić do nabycia podobnego modelu, ponieważ ten wariant podchodzi tylko smukłym i szczupłym dziewczynom.
Spódnica z rozcięciem z przodu – co proponują projektanci?
Spódnica z rozcięciem z przodu – modny przedmiot garderoby stylowej, współczesnej kobiety. Są uważane za najpopularniejsze modele fasony do podłogi, a także dżinsowe wyroby.
Granatowa spódnica ołówkowa – z czym ją łączyć?
Dokonane z różnych tkanek – od całkiem nieważkich do szczelnych ciepłych, niebieskie spódnice ołówkowe podejdą jak do letniej, tak i do zimowej garderoby. One wygranie wyglądają na dowolnej figurze, poza tym z nimi łatwo tworzyć rozmaite zespoły.
Szara spódnica ołówkowa – uniwersalny element garderoby
Szara spódnica ołówkowa pozwoli stwarzać dziwne stylowe obrazy i stanie się prawdziwym znaleziskem w garderobie dowolnej kobiety. To objaśnia się jej zdolnością idealnie harmonizować praktycznie z dowolnymi rzeczami.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty