Rady odchudzania po porodach od Pink

rady odchudzania po porodach od Pink

W czasie ciąży znana śpiewaczka Pink dodała dużo zbędnych kilogramów, a wszystko dlatego, że nie odmawiała sobie w ulubionym pokarmie. Według jej słów ona po prostu obżerała się ciastkami i różnymi plackami, a zwłaszcza jej chciało się słonego i kwaśnego. Lecz po porodach udało się jej schudnąć na 25 kg i wrócić swoje ciało do przepięknej formy, teraz ona śmiało demonstruje całemu światu swoją nieprawdopodobnie piękną prasę i cienką talię.

Śpiewaczka uważa za główne swoje zwycięstwo to, że ona rzuciła palenie, jak tylko dowiedziała się o tym, że jest w cięży. Jak wiadomo ten krok sprzyja dodaniu zbędnych kilogramów, ale i to nie odbiło się na figurze śpiewaczki. Zwyczajnie, nie możecie pozwolić sobie mieć trenera, który będzie zmuszał uprawiać sport i wymyśli dla was idealne ćwiczenia. Lecz są główne rekomendacje, które może wzorować każda kobieta.

Rady sportowe

Od razu po porodzie śpiewaczka zaczęła z pieszych przechadzek, które płynnie przeszły do biegu. Przez pewien czas Pink wróciła się do swoich głównych treningów siłowych: całą godzinę ona pracowała na cardio, a potem przechodziła do jogi siłowej, na zajmowanie której ona też traciła blisko godziny. Oprócz tego razem ze swoim trenerem śpiewaczka zajmowała się boksem i biegiem. Treningi odbywały się 6 dni w ciągu tygodnia. Lecz oprócz tego na próbie swojego show Pink też ćwiczyła i traciła zbędne kilogramy.

Kilka ulubionych ćwiczeń śpiewaczki Pink:

  1. Dla pierwszego ćwiczenia jest potrzebny fitball. Nogi należy rozmieścić na piłce, a główne oparcie powinno być na dłoni, ciało powinno być paralelne podłodze. Kolejno należy podejmować nogi, żeby między nimi i piłką było 45 stopni. Zróbcie po 10 repetycji każdą nogą.
  2. Połóżcie się na podłogę i podejmijcie nogi tak, by one były prostopadłe do podłogi. Ręce zanieście za głowę i zamocujcie je do zamku. Na wydechu oderwijcie głowę i bary i ciągnijcie się do nóg, na wdechu wróćcie do początkowego położenia. Zróbcie 10-15 repetycji.
  3. Leżąc na podłodze podejmijcie nogi tak, by między nimi i podłogą były w przybliżeniu 45-50 stopni. Na wydechu należy oderwać tors od podłogi i ciągnąć się w górę tak, by ciało i ręce były paralelne do nóg. Śledźcie za tym, żeby nogi nie zginały się w klęczkach. To ćwiczenie powtórzycie 10-15 razy.

Oprócz tego śpiewaczka lubi robić ćwiczenia na rozciąganie i ona z lekkością siada na szpagat.

Rady prawidłowego odżywiania

Po urodzeniu dziecka śpiewaczka w całości zmieniła swoją rację żywienia i zrezygnowała z takich ulubionych cheesecaków. Teraz do jej codziennego jadłospisu wchodzą tylko pożyteczne produkty. W zasadzie Pink posilała się kapustą i innymi warzywami, a także kurzym filetem i rybą.

W przybliżeniu jadłospis skandalicznej śpiewaczki wyglądał tak:

  1. Śniadanie składa się z porcji owsianej kaszy, a także 1 ugotowanego na twardo jajka.
  2. Na obiad Pink jadła kawałeczek ugotowanej indyczki i warzywną sałatkę, która składa się z ulubionych warzyw, lecz tych co nie mają w swoim składzie krochmalu. Zaprawiać sałatę należy albo oliwą, albo po prostu sokiem cytrynowym.
  3. Na kolację śpiewaczka jadła niewielki kawałeczek łososia, którego należy zapiekać albo przygotować na parze.
  4. Przegryzała Pink ulubionymi owocami. W ogóle rację żywienia śpiewaczki składają produkty roślinnego pochodzenia, nawet na święta ona przygotowuje prawidłowe i pożyteczne potrawy, na przykład kołduny z bobami.

Śpiewaczka Pink nie rekomenduje korzystać różnego rodzaju ekstremalnymi dietami czy głodówką, ponieważ w wyniku utracona waga wróci i ten sposób odchudzania może zaszkodzić zdrowiu. Toż lepiej chudnąć stopniowo lecz poprawnie. Więc wykonując powyżej rozpatrzone rekomendacje śpiewaczka zrzuciła 25 kg w ciągu roku, lecz ona może z niezachwianą pewnością powiedzieć, że wynik tego jest warty.

rady odchudzania od Pink
 
Powiązane artykuły:
Oprah Winfrey zrzuciła 28 kg zbędnej wagi!
Słynna Oprah Winfrey w ciągu nie jednego roku chce pozbyć od zbędnej wagi. Podobnie, gwiazda telewizji potrafiła znaleźć wejście z położenia. W ciągu roku ona zrzuciła 28 kilogramów i dzieli się swoimi sukcesami ze zwolennikami!
Dieta Kate Middleton i jej etapy
W tym artykule rozewrzemy sekret odchudzania Kate Middleton, dzięki któremu już dosyć dużo kobiet potrafiło doprowadzić siebie do formy. Dieta składa się z czterech etapów, o których dowiadujecie się przeczytawszy artykuł.
Chudniemy w dużym mieście razem z Sarą Jessicą Parker
Diety gwiazd zawsze przyciągają uwagę, ponieważ wynik można zobaczyć na ekranach telewizorów, czy na stronach czasopism. W tym artykule opowiemy o tym jak chudnie Sara Jessica Parker.
Dieta Megan Fox i jej główne zasady żywienia
Diety gwiazd zawsze zdają się najbardziej skutecznymi, ponieważ widzimy ich wynik, który nam demonstrują z ekranów telewizorów. W ten raz opowiemy o tym jak schudła Megan Fox.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty