Rady wędrowcom
Większość hoteli przyrównuje swoje numery do ogólnie przyjętej klasyfikacji, chowając za abrewiaturą ich klasę i typ rozmieszczenia. W naszym artykule opowiemy o głównych znaczeniach klasyfikacji numerów.
Zbierając się na odpoczynek i wybierając hotel zderzamy się z oznaczeniem typów żywienia, które są schowane za systemem abrewiatur. Praktycznie wszystkie hotele świata sprowadziły typy żywienia do międzynarodowych standardów.
Jeśli was czeka długi przelot warto zatroszczyć się o to czym go zająć, ponieważ rozrywkowy program na pokładzie jest nieprzewidziany. Proponujemy spis spraw, za pomocą których można przeprowadzić kilka godzin.
Pojawiwszy się pewnego razu w domu, psy dość często stają się pełnowartościowymi członkami rodziny. I kiedy przychodzi pora urlopów gospodarze zastanawiają się – co począć z wychowankiem?
Bywali wędrowcy i ludzie, przebywający dużo czasu w drodze i wiedzą z osobistego doświadczenia, na ile jest ważny komfort w takich warunkach. Poduszka pod szyję – doskonałe wyjście. Dokładniej o przewagach czytajcie w artykule.
Wybierając miejsce dla odpoczynku wiele turystów nierzadko plączą się w pojęciach. Tak, istnieje kilka typów zakładów, co proponuje nocleg i inne usługi, na przykład hotel i motel. W czym ich różnica? Zorientujemy się w artykule.
Wybierając nocleg wielu turystów zderza się z niektórymi niezupełnie zrozumiałymi terminami. Na przykład w jakości jednej z usług hotele proponują transfer. Co on oznacza i czy warto z tego korzystać? O tym opowiemy w naszym artykule.
Bardzo często podczas lotu w samolocie zderzamy się z nieprzyjemnym odczuciem zatkania uszu, co czasami przerasta do silnego bólu. Dlaczego ono powstaje i czy można walczyć z chorobliwymi odczuciami? Opowiemy w artykule.
W turystycznym pochodzie człowiek traci dużą ilość sił i jedyny sposób je odnowić – poprawnie zorganizować rację. O tym, które produkty należy wziąć do pochodu, a które brać w żadnym wypadku nie trzeba, czytamy w artykule.
Wybierając hotel ze śniadaniem, wiele turystów zderzają się z niezupełnie zrozumiałym terminem – kontynentalne śniadanie. Co oznacza to pojęcie i co do niego wchodzi? Zorientujemy się w naszym artykule.
Jeśli was czeka długi przelot samolotem, w głowie mimo woli powstaje pytanie - czym można zająć się na pokładzie? Zwyczajnie, wszystkie działania są ograniczone niemożliwością wstać z siedzenia, ale i tu można znaleźć wyjście.
Zbierając się na odpoczynek i studiując usługi hotelu zderzamy się z pojęciem obsługi w numerach – room-service. Co do niego wchodzi i kiedy warto skorzystać z tej usługi? Zorientujemy się w naszym artykule.
Przeloty w samolocie czasami bywają dosyć nudne, a kiedy jest nudno często chce się cokolwiek przegryźć. I tu powstaje kwestia - a czym karmią w samolocie i czy będą karmić w ogóle? Spróbujemy zorientować się.
Jednym z lęków pasażerów, co aktywnie podgrzewa się filmami, zgłasza się lęk turbulencji, kiedy samolot obala się do powietrznej dziury i zdaje się rozwala na kawałki. Czy jest niebezpieczeństwo turbulencji?
Wyruszając do podróży samolotem przeprowadzamy pewien czas w porcie lotniczym czekając rejsu. Lecz czym można zająć się i jak zachowywać się na lotnisku? O tym wie nie każdy. Opowiemy o tym co można, a czego nie wolno czynić.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty