Rodzina i wesele
Odszedł... Łzy, depresja, samobiczowanie? Stop! Żadnych wyrzutów sumienia i żalu do byłego partnera! Każda kobieta po rozwodzie może się popisać super zdolnościami, które pomagają jej się opanować i pokonać stres. Precz łzy i zabieramy się do podnoszenia samooceny.
Kochamy i chcemy być kochani. Jeśli zdecydowałaś się na związek ze starszym facetem, musisz być przygotowana na to, że taki związek ma nie tylko zalety, ale również wady.
Każda panna młoda przed ślubem zastanawia się, czy dokonała właściwego wyboru. Jeśli nie chcesz, aby twoje małżeństwo było kompletną klapą, musisz przetestować swego przyszłego męża w kilku kluczowych kwestiach i nietypowych sytuacjach.
Każdy mężczyzna chce poznać idealną kobietę, która by zaakceptowała wszystkie jego wady. W mediach społecznościowych można zobaczyć posty, które przekonują nas do tego, że prawdziwa miłość wszystko pokona i wybaczy. Ale czy tak jest naprawdę?
Każda dziewczyna marzy o idealnym ślubie – piękna suknia ślubna, przystojny pan młody, niezapomniane przyjęcie weselne. Jednak nie zawsze nasze marzenia się spełniają. Na ślubach również zdarzają się spektakularne wpadki.
Każdemu z nas zależy na niepowtarzalnych zdjęciach ze ślubu, ponieważ chętnie do nich wracamy jako do najtrwalszej pamiątki z tego bardzo ważnego dnia. Czasami do albumu ślubnego trafiają niezbyt udane zdjęcia, które jednak są wspaniałym antydepresantem.
Jeśli na przykład Sylwestra świętujemy z zadziwiającą regularnością, to ślub jest niezwykłą uroczystością, bo zdarza się tylko raz w życiu, więc chce się zachować go w pamięci na zawsze. Tym bardziej, jeśli jest o czym pamiętać...
Nieprzypadkowo o obsesji dziewczyn na punkcie małżeństwa – spotkania swojego księcia, wkładania białej sukni i welonu – krąży wiele anegdot. W życiu praktycznie każdej niezamężnej kobiety przychodzi moment, kiedy jej rozpaczliwie chce się mieć obok mężczyznę.
Uświadomienie tego, że zdradził Cię ukochany, zawsze jest bardzo trudne. I jeśli ze zdradą fizyczną wszystko jest jasne, to co z emocjonalną?
W filmie "Powiedz tak" bohaterka Jennifer Lopez z łatwością z różnych przyczyn mogła przewidzieć, jak długo przetrwa małżeństwo. Okazuje się, że to prawdziwa praktyka i naprawdę jeszcze na weselu można zrozumieć, co będzie dalej.
Faceci nigdy nie przyznają się do tego, że to właśnie żona ustala zasady, według których żyje cała rodzina. Czasami mężczyźni mają ochotę na złamanie tych zasad!
Kiedy goście zastanawiają się nad tym, jaki dać prezent nowożeńcom, oni w tym samym momencie z niecierpliwością czekają na najważniejszy dzień w swoim życiu i na to, kiedy w końcu będą mogli rozpakować prezenty.
Jak stać się szczęśliwym – czy istnieją jakieś proste i jasne zasady dla każdego z nas? Psychoterapeuta Jodie Virgo wyróżniła 10 zasad, które pomogą wzmocnić małżeństwo i ożywią je.
Nie jest tajemnicą, że wiele dziewczyn z dzieciństwa marzy o białej sukni ślubnej i pięknym weselu. Dlatego kiedy dorośnie, młoda kobieta w każdym adoratorze stara się znaleźć tego jedynego, z którym będzie szczęśliwa, ale nie zawsze tak się zdarza.
Kobieta, która chce zatrzymać czas, gotowa jest na wszystko: uprawia sport, prowadzi zdrowy tryb życia, poddaje się operacjom plastycznym.
To tym wszystkim mężczyzn nie można już nazywać niewrażliwymi, ponieważ ich nawet łatwiej wzruszyć i doprowadzić ich do łez niż nas. Płaczą, gdy uszkodzą swój samochód, przegrywa ich ulubiona drużyna piłkarska i ... Ale lepiej wszystko zobaczyć na własne oczy.
Aby przyjaźń stała się prawdziwą, musi stawić czoła wyzwaniom. Tak więc poniżej przedstawiony jest mały wybór tego, co powinni zrobić prawdziwi przyjaciele:
Poniższe zdjęcia pokazują wzruszającą więź między ojcem a córką i to, że nawet najtwardsi z tatusiów wzruszają się na widok swojej córki w pięknej białej sukni.
Jaka para zakochanych nie marzy, aby ich uroczystość ślubna nie tylko była udana, ale zapamiętała się na długo, pozostawiając przyjemne wspomnienia? Na to nie trzeba wydawać ogromnych sum pieniędzy. Ważne jest, aby poznać sekret perfekcyjnego ślubu, który będzie wyglądać na milion.
Dzieci szybko dorastają. Nawet jeśli już masz własne dzieci, twoi rodzice zawsze będą cię traktować jak dziecko. Nie ma w tym nic złego i irytującego. Kochaj swoich rodziców, póki wciąż ich masz!
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty