Rodzina i wesele
Szczęściarzem jest ten, kto ma zawsze dokąd wracać. Do szczęśliwego domu, który pozwoli przeczekać każdą burzę i da swoim mieszkańcom siłę do kolejnego kroku. Rodzina może podarować nam to, czego nie można kupić za żadne pieniądze – miłość, przytulność, troskę.
Dzieci zazwyczaj podobne są do swoich rodziców. Ktoś uważa, że jego bobasek ma oczy matki, a ktoś jest przekonany, że dziecko ma nosek ojca. Jednak czasami natura nie chce kopiować pojedynczych rys twarzy rodziców, a po prostu stwarza małe klony.
Poznajcie 47-letniego Johna Wilhelma ze Szwajcarii. On jest żonaty, ma 3 córeczki i jednego syna! Jego ojciec był założycielem dwóch lokalnych stowarzyszeń fotograficznych. John dorastał w otoczeniu aparatów fotograficznych, magazynów, obiektywów i wesołych zabaw.
Doskonałych relacji nie ma, i wszystkie pary przechodzą etap dopasowania, zwłaszcza, gdy zaczynają żyć razem. Przyjrzyjmy się sytuacjom, które najczęściej stają się przyczyną konfliktów.
Rywalizacja rodzeństwa to naturalna sprawa. Dzieci nieustannie zabiegają o uwagę rodziców, chcą czuć się zauważone, kochane. Lubią, gdy docenia się je za sukcesy. Jeśli rywalizacja ta zachowuje granice zdrowego rozsądku, nie ma powodów do obaw. Plusem jest to, że sprzeczki pomiędzy rodzeństwem zawsze powodują zabawne sytuacje.
Wszyscy znamy zdjęcia ślubne, na których widać parę młodą, rodzinę i znajomych. Uważamy, że to jest idealne zdjęcie, jednak nie mamy racji.
Wygląda na to, że małżeństwa osób tej samej płci lub małżeństwo ze sobą – to już nie nowość. Dziś są dziwacy, którzy łatwo mogą przysiąc, że będą żyć w "miłości i wierności, w chorobie i zdrowiu" z martwym przedmiotem!
Są rodziny, które z pokolenia na pokolenie dziedziczą talent do rysowania albo ładny kolor włosów.
Relacje mają właściwość przeradzając się w rutynę, dlatego od czasu do czasu trzeba zrobić lekki wstrząs. To może być spontaniczna, romantyczna kolacja, bukiet kwiatów lub...
To Todd Krieg i Amanda Diesen. Oni świętują urodziny swego pierwszego dziecka. Jednak po tym, gdy się dowiesz, ile trudności im się udało pokonać, zrozumiesz dlaczego ten dzień jest dla nich takim szczególnym.
Każdy z nas na pewno coś sobie przyrzekał: "w następnym roku będę ważyła 50 kg", "wyjdę za mąż za byle kogo, jeśli nie znajdę swojej połówki do swoich 30 urodzin". Jednak jedna sprawa, to coś powiedzieć i zapomnieć, a inna – zrobić to, co obiecałaś!
Męski harem: jak wygląda życie w takim haremie? Współczesne naśladowczyni Kleopatry zmuszają facetów sprzątać i gotować.
Codziennie miliony zakochanych zastanawiają się nad tym, w jakim miejscu będzie przebiegać najważniejszy dzień w ich życiu – dzień ślubu.
Nie popełnił żadnego przestępstwa i nie trzeba wzywać policji. Zaraz się w tym przekonacie. Ta historia sprawi na tobie niezapomniane wrażenie.
W to jest trudno uwierzyć, ale Cheetah Platt i Rhiann Woodyard postanowili w 83 dni ożenić się w 38 państwach. Zobaczymy, czy udało im się to zrobić?
Dom rodzinny – to najprzytulniejszy i najważniejszy zakątek na całym świecie. To miejsce, w którym na ciebie zawsze czekają, kochają. Miejsce, w którym żadnego znaczenia nie ma twój wiek i to, że już jesteś dawno matką.
Jak myślicie, jak wygląda życie potomka genialnego pisarza francuskiego Aleksandra Dumasa, autora powieści "Trzej muszkieterowie", "Hrabia Monte Christo"?
Ten niesamowity bożonarodzeniowy kalendarz zrobiono własnymi rękami i wypełniono prezentami!
Dzięki kotkowi kilka godzin temu na planecie pojawiła się jeszcze jedna szczęśliwa para! W niniejszym artykule szczegóły tej historii!
Gdy nauczycielka z Louisville (stan Kentucky) Kinsey French planowała swój ślub – na pewno wiedziała, że będzie wyjątkowym. I rzeczywiście tak się stało. Już dziś internauci nazwali właśnie jej ślub weselem roku!
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty