Rozbite UFO może wyrządzić szkodę ludziom, którzy niebawem wyruszą na Marsa

Na Marsie rozbił się statek kosmitów. W jaki sposób to wpłynie na podróż ludzi na czerwoną planetę?

Kolonizacja Marsa ma się odbyć już w 2023 roku. Już odbyła się  rekrutacja (poprzez stronę internetową firmy) chętnych do zamieszkania na Marsie. Oni zgodzili się wyruszyć na Marsa tylko po tym, gdy NASA przekonała ich, że ta podróż jest bezpieczna. Jednak kilka miesięcy temu okazało się, że Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej oszukała ludzi. Na powierzchni Marsa wykryto resztki rozbitego UFO.

Po co NASA ukrywa katastrofę statku obcych na Marsie?

Po co NASA ukrywa katastrofę

W końcu 2011 roku na Marsa poleciała amerykańska misja Mars Science Laboratory z łazikiem Curiosity. To zautomatyzowane i autonomiczne laboratorium naukowo-badawcze wysłane na Marsa, w celu oceny możliwości występowania potencjalnych warunków do życia w przyszłości, zbadania składu skał i gleby. Od innych łazików, które dotychczas badały Marsa, różni się pod względem tego, że ma sztuczny intelekt. Już pierwsze miesiące jego przebywania na Marsie pokazały, że łazik może znikać z radarów naukowców na Ziemi, a po kilku dniach znowu się pojawia. W 2017 roku wyruszył na zbadanie nowych terytorium na czerwonej planecie i od razu wszystkich zaskoczył.

NASA ukrywa katastrofę

W NASA istnieje oddział wirtualnych archeologów, którzy dokładnie badają każde zdjęcie czerwonej planety zrobione przez Curiosity. Na jednym ze zdjęć zobaczyli jakiś pojazd metalowy, który jest bardzo podobny do statku kosmitów UFO. Naukowiec, który zauważył to, nazywa się Mauricio Ruiz. On powiedział, że na jednym ze zdjęć zobaczył dziwne ślady, które są bardzo do śladu spadającego samolotu. Na drugim zdjęciu on zobaczył statek kosmitów UFO, który pozostawił ten ślad. UFO spoczywa na powierzchni Marsa i każdy chętny może go zobaczyć.

NASA

Mauricio pokazał zdjęcia swoim przełożonym, otrzymał podziękowanie i obietnicę, że niebawem te zdjęcia zostaną opublikowane w prasie amerykańskiej, jednak tego się nie stało. Mauricio sprawdził stronę internetową NASA i zobaczył, że zamiast zdjęć z UFO opublikowano zdjęcia z czarnym kwadratem. Gdy on zadał pytanie, dlaczego ludzi nie poinformowano o UFO, zwolniono go. Następnie jego koledzy udzielili oficjalnej odpowiedzi: to nie był statek kosmitów, lecz resztki kosmicznego satelity, który rozbił się w 2004 roku. Mauricio mówi, że już wtedy pracował w NASA i nigdy nie słyszał o żadnej takiego typu katastrofie.

ukryta katastrofa

Mauricio Ruiz zrozumiał, że władze amerykańskie specjalnie ukrywają informację o UFO na Marsie, aby nie zrujnować planów dotyczących kolonizacji czerwonej planety. Aby to udowodnić, on zaczął współpracować z ufologiem Scottem S. Warrenem: razem badali zdjęcia planety. Naukowcom udało się potwierdzić swoje przypuszczenia po tym, gdy znaleźli resztki silnika UFO.

Scott S. Warren na swoim blogu napisał:

"Odnalezione części składowe świadczą o tym, że były stworzone dla jakiejś pracy mechanicznej. Okrągły pojazd na zdjęciu jest podobny do jakiegoś silnika elektrycznego. To może potwierdzać ten fakt, że kosmici mieli jakieś przedmioty mechaniczne, które miałyby ułatwiać im życie. Te resztki mogą być częściami składowymi jednego mechanizmu, bardzo podobnego do olbrzymiego silnika, który miał ruchome części bardzo podobne do wentylatora, ale powolniejsze".
katastrofa

Jeszcze jedno dziwne odkrycie Curiosity na Marsie

Istnieje jeszcze jeden dowód na to, że ludzi na Marsie będą mieli do czynienia z obcą cywilizacją, która wrogo potraktuje przybyszów z Ziemi. Curiosity kilka tygodni temu przekazał zdjęcia, na których są resztki zrujnowanych wież na powierzchni czerwonej planety. Takiego typu budowle nie mógł zbudować człowiek, więc zostały wzniesione przez obcych. Wieże nie można pomylić z górami lub ze szczególnościami rzeźby terenu. Właśnie w taki sposób tłumaczą to naukowcy.

Curiosity na Marsie

Na razie jedynie ufolodzy przyznali ten fakt, że obca cywilizacja istnieje i może wznosić większe budowle niż ludzie.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty