Rozkochać faceta na zabój - jak ponownie zainteresować sobą mężczyznę?

jak zainteresować sobą mężczyznę

Każde stosunki, na początku podobne są do bajki, ale już po upływie kilku lat, rzadko który z partnerów patrzy na swoją drugą połówkę z namiętnością w oczach. Fakt ten potwierdzi niemal każda kobieta. Jednak, ponownie zainteresować sobą faceta, jest rzeczą dosyć prostą. Najważniejsze to pamiętać o damskiej mądrości i przebiegłości.

Jak ponownie zainteresować sobą męża?

Aby powróciły dawne szczególne uczucia, psycholodzy radzą pozbyć się urazów i przebaczyć swojemu ukochanemu. Stosunki należy przez cały czas pielęgnować, ale jakiekolwiek pozytywne zmiany, nie będą możliwe, jeśli wraz z nimi ciągniesz za sobą ciężar urazów czy smutku.

Nie mniej ważne jest, przypomnieć sobie ten pierwszy dzień, gdy zrozumiałaś, że to właśnie "on" jest tym jedynym, z którym chcesz spędzić swoje życie, w radości i w smutku . Radzimy usiąść wygodnie, zamknąć oczy i postarać się skupić swoją uwagę na tym momencie. Postaraj się odpowiedzieć na następujące pytania:

  1. Jaka byłam wtedy?
  2. Czemu właśnie ja go pociągałam?
  3. Czy mogę przywrócić w sobie byłe cechy charakteru, manierę zachowania?
  4. Czy jestem gotowa do zmian, dzięki którym nasza miłość zakwitnie na nowo i powrócą niezapomniane chwile szczęścia?

Najważniejsze jest być taką kobietą, której żaden mężczyzna nie będzie chciał porzucić. I nie chodzi o to, by być kobietą kłótliwą, która trzyma swego kochanego w ciągłym napięciu, codzienne urządzając mu histeryczne sceny i różnorodne spektakle teatralne.

Kochaj siebie

Również warto podkreślić, że wiele kobiet po ślubie przestaje dbać o własny wygląd zewnętrzny. Wiadomo, że mężczyźni kochają oczami, a niektóre z nas o tym zapominają.

jak zainteresować sobą

Należy zostać taką, którą mężczyzna boi się stracić. I jeśli to jest niezbędne, to nie tylko zmienić swój wygląd zewnętrzny, ale również niektóre cechy charakteru. Ale najważniejszym powodem tych zmian, powinna być przede wszystkim miłość do siebie, a dopiero później - do męża. Czemu zazwyczaj bywa tak, że ponownie zainteresować sobą męża, (jakim by idealnym kochankiem czy przyjacielem on nie był) będziesz mogła tylko wtedy gdy pokochasz samą siebie? Po prostu, gdy on jest na pierwszym miejscu, ty tracisz swoją unikalność. W całości mu się poświęcasz i zapominasz o swoim osobistym „Ja”, a to jest wielki błąd!

Warto nauczyć się ukrywać nieco własne uczucia, a nie wysyłać mu ciągle miłosnych sygnałów. We wszystkim należy zachować umiar, pamiętaj o tym!

 
Powiązane artykuły:
Po co mężczyźni flirtują i jak rozpoznać flirt?
Dla mężczyzny flirt to więcej aniżeli prosty przejaw własnego uroku, charyzmy, rozsądku. Psychologiczne badania nieraz potwierdzały, że w ten sposób chłopcy starają się rozstrzygnąć niektóre swoje problemy, o których wiadomo tylko im.
Co motywuje mężczyznę w łóżku - metody na gorącą noc
Sukces intymnych stosunków w dużej mierze zależy od kobiety. Jeśli partner z jakiegoś powodu jest pasywny w tym pytaniu, kobiecie zdarzy się wziąć inicjatywę do swoich rąk. Nieskomplikowane rady, opisane w tym artykule,, mogą pomóc przedstawicielkom płci pięknej motywować mężczyznę do seksu.
Taoizm a seksualność – tajemnice kobiecej seksualności
Na pewno każda kobieta chciałby być atrakcyjną i seksualną, lecz nie wszyscy wiedzą, co chowa się za tym pojęciem. Ten artykuł opowie o tym, co robi kobietę seksualną w oczach przedstawicieli silnej połowy ludzkości.
Droga do serca mężczyzny – od czego trzeba ci zacząć?
Pobita fraza o tym, że droga do serca mężczyzny leży przez żołądek,utraciła popularność we współczesnym społeczeństwie. Dlatego chcemy opowiedzieć, czym oprócz smacznego pokarmu jeszcze interesują się mężczyźni.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty