Rozładunkowy dzień na kefirze i jabłkach

rozładunkowy dzień na kefirze i jabłkach

Rozładunkowe dni na kefirze pomagają polepszyć przemianę materii i oczyścić organizm od szkodliwych substancji. Taki wpływ kefiru doprowadza do obniżenia zbędnej wagi i poprawy samopoczucia.

Kefir z jabłkiem dla odchudzania

Rozładowania na kefirze są cenne dzięki swojej efektywności i bezpieczeństwu. Dosyć kobiet, co dużo chudnie, spróbowawszy dzień kefiru jeden raz powracają do niego znów i znów. Efektywność rozładunkowego dnia na kefirze jest nie gorsza, aniżeli u dowolnej nowomodnej diety. W odróżnieniu od trwałych diet rozładunkowy dzień nie jest stresem dla organizmu i nie zwalnia metabolizmu.

Za pomocą dnia kefiru organizm otrzymuje bodziec do późniejszego obniżenia wagi. W dzień można zrzucić niemniej kilograma wagi, co jest dość dobrze dla jednego dnia.

Dnie kefirów rzadko są monodietą. O wiele częściej kefir jednoczy się z serem, sokami, ogórkami. Jednak najpopularniejszym dniem kefiru zgłasza się rozładunkowy dzień na kefirze i jabłkach.

Jak schudnąć na kefirze i jabłkach?

Rozładunkowy dzień na kefirze i jabłkach pomaga nie tylko obniżyć wagę i oczyścić organizm od toksyn, ale i zwiększyć ochronne siły. Oprócz tego takie rozładowanie sprzyja poprawie pracy wątroby, pączków, jelita i żółciowych dróg.

Dla jabłkowo-kefirowego rozładunkowego dnia potrzeba niemniej 5 jabłek, które używają w surowym, pieczonym i duszonym wyglądzie. Nie warto wątpić, czy można schudnąć na kefirze i jabłkach - te dwa produkty pozytywnie wpływają na pozbawienie od zbędnej wagi. Przeprowadzać podobne rozładunkowe dnie dosyć raz w tygodniu. Przenoszą się one bez wysiłków, jeśli moralnie do nich przygotować się. Lekkość i przyjemne odczucia następnego dnia po rozładowaniu staną się dobrą motywacją dla repetycji jabłkowo- kefirnych dni.

Jest kilka wariantów jadłospisu dla rozładowania na jabłkach i kefirze.

Wariant 1

 1. Pierwsze śniadanie: natarte na tarce jabłko z dodaniem 1 łyżki miodu. Jabłko trzeba zapić szklanką kefiru.
 2. Drugie śniadanie: szklanka kefiru.
 3. Obiad: dwa jabłka.
 4. Podwieczorek: szklanka kefiru.
 5. Kolacja: 2 zapiekłe w piecyku jabłka.
 6. Późna kolacja: szklanka kefiru.

Wariant 2

 1. Pierwsze śniadanie: zapiekłe jabłko polane miodem, szklanka kefiru.
 2. Drugie śniadanie: świeże jabłko.
 3. Obiad: natarte na tarce jabłko miesza z miodem i niewielką ilością orzechów, szklanka kefiru.
 4. Podwieczorek: szklanka kefiru.
 5. Kolacja: 2 zapiekłe w piecyku jabłka.
 6. Późna kolacja: szklanka kefiru.

Wariant 3

Dla tego wariantu rozładowania należy zaopatrzyć się litrem kefiru i półtora kilogramami jabłek. Jabłka i kefir używają na przemian. Na przykład, jeśli na pierwsze śniadanie – kefir, to na drugie – jabłka. I tak cały dzień.

 1. Pierwsze śniadanie: pokrójcie 2 jabłka i zalejcie ich szklanką kefiru. Po tym wypijcie pół szklanki wywaru płodów dzikiej róży.
 2. Drugie śniadanie: świeże jabłka ze szklanką niesłodkiej zielonej herbaty.
 3. Obiad: dwa zapiekłe jabłka i 0,5-1 szklanka kefiru.
 4. Kolacja: 1-2 jabłka, szklanka kefiru z 1 łyżką cynamonu czy świeżego kopru.

Wariant 4

Dla tego wariantu trzeba 2 kg zapiekłych się z cynamonem jabłek i litr kefiru. Wszystkie produkty należy rozdzielić na 4 jedzenia. Oprócz tego można pić mineralną wodę.

dzień na kefirze i jabłkach
 1. Śniadanie: szklanka nietłustego kefiru.
 2. Obiad: 2 zielone jabłka i szklanka kefiru.
 3. Podwieczorek: zapiekłe jabłko i szklanka owocowego kefiru.
 4. Kolacja: świeże jabłko i szklanka kefiru.
 5. Późna kolacja: szklanka kefiru z bakteriami.

Oprócz tego można pić czystą wodę, niesłodką zieloną herbatę i wywar dzikiej róży.

Kefir z jabłkiem dla odchudzania podchodzą nie wszystkim. Przy problemach z układem pokarmowym takie pojednanie produktów może negatywnie zaciążyć na samopoczuciu. Przy chorobach organów trawienia lepiej skorzystać z innych rodzajów rozładunkowych dni i tylko po konsultacji z fachowcem.

 
Powiązane artykuły:
Bardzo efektywny rozładunkowy dzień
Rozładunkowe dni pożytecznie nie tylko są dla figury, ale i dla układu pokarmowego. Z ogromnej ilości różnych rozładunkowych dni w tym artykule wybraliśmy dla was bardzo proste i efektywne, o których i opowiemy dokładnie.
Rozładunkowy dzień na mleku – rozbija tłuszczowe odkładania
Ten artykuł opowie o mlecznych rozładunkowych dniach, które sprzyjają oczyszczeniu organizmu, pozbawieniu od toksyn i naturalnym obniżeniu wagi. Rozładunkowy dzień na mleku pozwala organizmowi oczyścić się i pozbyć od zbędnego płynu.
Rozładunkowy dzień na truskawce – smaczne i pożyteczne odchudzanie
Lato – lepsza pora nie tylko dla nasycania organizmu pożytecznymi witaminami i mikroelementami, ale i po to, żeby pozbyć od zbędnych kilogramów. Ten artykuł opowie o rozładunkowym dniu na truskawce. Czytajcie i bierzcie na notatkę.
Rozładunkowy dzień na czekoladzie
Wśród rozładunkowych dni jednym z najsmaczniejszych można nazwać czekoladowy. Ten artykuł opowie o regułach przeprowadzenia takiego rozładunkowego dnia i jego efektywności.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty