Różowe wesele – bajkowa i oryginalna uroczystość

różowe wesele

Na podstawie opinii psychologów wesele w różowych odcieniach wybierają osoby delikatne, wzniosłe, harmoniczne, które nie tolerują wulgarności. Uroczystość wykonana w takich kolorach młoda para i goście zapamiętają na całe życie, dzięki bajkowości i oryginalności.

Cóż można powiedzieć o symboliczności koloru różowego? Jest wielostronny i ma wiele znaczeń. Zazwyczaj wybierają go osoby, które mają duży potencjał twórczy. Różowy kolor symbolizuje niewymuszoność, może polepszyć humor i dodać pozytywnej energii.

Wesele w różowym stylu

Różowy – ciepły kolor, który zawiera w sobie energię miłości i romantyki. Różowe wesele przewiduje wykorzystanie kolorów właśnie w tej palecie. Owy kolor ma bardzo wiele odcieni, zaczynając od jasnych powietrznych i kończąc ciemnymi nasyconymi. Oprócz tego różowy kolor jest kolorem uniwersalnym, można go łączyć z turkusowym, czekoladowym, pomarańczowym. Jednak różowy kolor bez domieszek – również jest idealnym rozwiązaniem do urządzenia wesela. Jednak należy pamiętać, że im bardziej jaskrawy i nasycony kolor, tym mniej należy go używać do urządzenia sali imprezowej. Designerzy zalecają za pomocą nasyconych odcieni wyodrębniać niektóre elementy, aby podkreślić akcenty.

Jeśli chcesz organizować delikatne różowe wesele należy dobrać stroje młodej pary w tym kolorze, a również akcesoria i elementy dekoracyjne sali weselnej. Zacznijmy od strojów młodej pary. Większość jest przekonana, że suknia panny młodej obowiązkowo powinna być w białym kolorze, ponieważ on symbolizuje dziewictwo i czystość. Jednak większość designerów stwarza suknie ślubne właśnie w różowym kolorze. Wygląda delikatnie i kobieco. Dosyć często natury delikatne wolą kolory pastelowe, natomiast bardziej zuchwałe i śmiałe wybierają jaskrawe kolory. Do różowej sukni można dobrać różowe buty, a również makijaż wykonany w tym samym kolorze.

Cóż można powiedzieć o wizerunku pana młodego? Jeśli chodzi o facetów to nie zaleca się wykorzystanie zbyt dużej ilości koloru różowego. Wystarczy butonierka lub krawat w jaskrawym kolorze.

Wesele w delikatnie różowym kolorze – szczegóły

Udekorować wnętrze sali weselnej można za pomocą draperii, balonów i różnych akcesoriów w różowym kolorze. Zwróć uwagę na delikatne tkaniny. Udekorowane ściany za pomocą draperii z atłasu i orgazmy – wspaniały wariant. Można spróbować osiągnąć efektu ombre, który przewiduje przejście kolorów od bardziej delikatnych do nasyconych.

Nie zapominaj podczas dekorowania sali używać żywych kwiatów. Pomogą stworzyć atmosferę bajkowości i magii. Zwróć szczególną uwagę na stoły dla gości. Na nich można umieścić różowe naczynia, świece albo ramki ze zdjęciami młodej pary. Jednak nie przesadź jeśli chodzi o ilość różowych akcesoriów. Ponieważ wnętrze będzie wyglądać bardzo wyzywająco.

Jeśli natomiast wesele w różowych kolorach wydaje się zbyt nudne i monotonne to można dodać inne kolory. Dzięki zielonym i żółtym kolorom atmosfera będzie bardziej energiczna, czerwonemu – wyrafinowaną, a bardziej ciemnym - elegancką i szlachetną. Jednak szczególnie podkreślić należy właśnie różowy.

Szczególną uwagę należy poświęcić udekorowaniu cortega weselnego. Aby podkreślić bajkowość uroczystości zamiast limuzyny lepiej zamówić karetę z białymi końmi. Jeśli owy wariant tobie nie odpowiada to możesz zamówić samochód i udekorować go różowymi wstążkami, balonami i kwiatami, draperiowanymi tkaninami.

Tort i inne smakołyki na weselu w różowym stylu

Bez wątpienia tort weselny – największy poczęstunek dla gości. Wielopoziomowy tort udekorowany różową draperią z mastyki, koralikami i kwiatami – wspaniały wariant. Również można zaproponować cukierki robione ręcznie, lizaki, ciasteczka i torciki wykonane w różowym stylu. Z takiej słodkiej niespodzianki szczególnie będą się cieszyć dzieci.

delikatne różowe wesele 1 delikatne różowe wesele 2 delikatne różowe wesele 3
delikatne różowe wesele 4 delikatne różowe wesele 5 delikatne różowe wesele 6
delikatne różowe wesele 7 delikatne różowe wesele 8 delikatne różowe wesele 9
 
Powiązane artykuły:
Wesele zimowe – urządzenie i oryginalne pomysły
Nie zważając na chłód, zimowe wesele może stać się prawdziwą baśnią, którą zapamięta się na całe życie. W tym artykule są podane rekomendacje po załatwieniu święta.
Co robi świadkowa na weselu?
W tym artykule opowiemy o roli świadka na weselu. Dowiadujecie się, jak poprawnie przygotować się do uroczystości i o tym, które właśnie obowiązki kładą się na bary świadkowej.
Wesele w stylu weneckim – elegancja karnawału
Wiele par zastanawiając się nad pytaniem, jak zorganizować wesele, stopują swój wybór na stylu weneckim. Ten artykuł opowie o właściwościach załatwienia wesela w stylu weneckim.
Wesele w stylu morskim – urządzenie i atrakcyjne pomysły
Dziś już nikogo nie zdziwisz klasycznym wariantem wesela, toż wiele par oddają przewagę tematycznej uroczystości. Ten artykuł opowie o załatwieniu wesela w morskim stylu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty