Rytuał magii spełnienia życzeń – czerwone majtki na żyrandolu

rytuał magii  spełnienia życzeń

Technika magii spełnienia życzeń za pomocą zabawnych rytuałów i gier psychologicznych jest żartobliwa, więc jej rytuały mogą wielu wydawać się absurdalnymi. W dodatku nie ma potwierdzenia jej skuteczności i efektywności. W każdym z magicznych działań wielkie znaczenie ma wiara w pozytywny wynik.

Rytuał magii spełnienia życzeń – czerwone majtki na żyrandolu

Prosty i zabawny rytuał pomaga przyciągnąć do siebie przepływy pieniężne i poprawić sytuację finansową. Pierwsze co musimy zrobić to udać się do sklepu i kupić czerwone majtki (w niektórych źródłach jest wyjaśnienie, że to muszą być koniecznie stringi). Nie warto oszczędzać na zakupie, wybierz wariant, który będzie ci podobać się najbardziej. Następny etap rytuału magii spełnienia życzeń – wyprać czerwone majtki. Jest to potrzebne, aby usunąć czyjąś energię, czyli stworzyć idealnie czysty materiał do informacji. Gdy bielizna wyschnie, załóż ją i noś w ciągu dnia. Podczas tego ważne jest, aby zawsze myśleć o pieniądzach i mówić różne afirmacje – "Jestem milionerem, pieniądze po prostu się kleją do mnie". W sumie mówi się wszystko co przychodzi do głowy, najważniejsze jest to, by myśli były pozytywne. Zanim wrzucić majtki na żyrandol, magia spełnienia życzeń wskazuje na to, że bieliznę warto obowiązkowo wyprać, ale przed tym powiedzieć takie słowa:

"Negatyw zmyć, a zamiar zostawić!"

Po tym jak wszystkie działania przygotowawcze zostaną wypełnione można przejść bezpośrednio do rytuału magii spełnienia życzeń, aby przyciągnąć pieniądze do domu, czyli do zarzucania majtek na żyrandol. Włącz muzykę o pieniądzach, załóż majtki na głowę i baw się dobrze. Takimi działaniami tworzy się pozytywna atmosfera. Najbardziej odpowiedzialny moment – rzucanie majtek na żyrandol (w niektórych źródłach podaje się, że trzeba to robić nogą). Prawdopodobnie za pierwszym razem to się nie uda, więc trzeba spróbować kilka razy. Po tym powiedz te słowa:

"Majtki na żyrandol – pieniądze w dom!"

Wykrzyknij to zdanie kilka razy. Majtki na żyrandolu mogą wisieć maksymalnie miesiąc. W dzień księżyca w nowiu rytuał warto powtórzyć.

 
Powiązane artykuły:
Przyciąganie powodzenia – psychologiczne i magiczne sposoby
Oprócz umysłowej i fizycznej pracy przyciągnąć powodzenie do swojego życia pomogą magia i psychologia sukcesu. Proste życiowe ustawienia i nieskomplikowane magiczne rytuały pomogą w tym.
Symbol powodzenia, czyli przedmiot przynoszący szczęście
W tym artykule porozmawiamy o powodzeniu i symbolach, którym są przypisane magiczne właściwości przyciągać do życia ich władców -powodzenie i finansową pomyślność. Czytamy i bierzemy na notatkę.
Drzewo życzeń, czyli spełnienie wszystkich marzeń
Po to, żeby życzenia wykonywały się, koniecznie poprawnie ich przedstawiać, konkretyzując pożądane i wizualizować końcowy wynik. Ten artykuł opowie o pieniężnym drzewie, zdolne przyciągnąć pożądane.
Latający lampion życzeń – marzenia w niebie
Ten artykuł opowie o latającym lampionie życzeń, który obdarza magiczną zdolnością sprzyjać wykonaniu pragnień. Dowiadujecie się o tym, jak poprawnie przedstawić pragnienie, żeby ono miało więcej szans być usłyszanym Wyższymi siłami.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty