Rytuały obrzędu domowego na poszukiwanie zguby – jak odnaleźć zagubioną rzecz?

jak odnaleźć zagubioną rzecz

Trudno spotkać człowieka, który nigdy nic nie straciłby. Przy czym zdarzają się sytuacje, gdy potrzebny przedmiot "przepadł jak kamień w wodę ". W takich sytuacjach pomoże informacja o tym, jak odnaleźć zagubioną rzecz za pomocą czarów. Istnieje wiele różnych rytuałów, z których ludzie korzystają setki lat, jedne skierowane są do sił Wyższych, a inne są prośbą do domowego ducha.

Jak odnaleźć zagubioną rzecz w mieszkaniu – rytuał z zapałką?

Obrzęd ten jest najbardziej popularny, a pomaga on w sytuacjach, gdy trudno znaleźć niezbędną rzecz przez dłuższy czas. W takiej sytuacji należy zapalić zapałkę, poczekać, aż trochę się wypali, a następnie zagasić. Opalonym końcem porysuj na lewej dłoni krzyż, z którym należy chodzić w ciągu pół godziny. Potem trzeba zmyć krzyż mlekiem i powiedzieć takie zaklęcie, aby odnaleźć zagubioną rzecz:

"Wszystko, co odeszło, wróci. Wszystko, co jest potrzebne, odnajdzie się. Ze mną Chrystus i jasne siły! Amen".

Zaklęcie powtarza się 3 razy, a następnie trzeba stanąć na środku pokoju, myśląc o rzeczy, którą trzeba odnaleźć. Ważne jest, aby wyobrazić ją jak najbardziej realistycznie. Uważa się, że po przeprowadzeniu rytuału z pewnością uda się przypomnieć sobie, gdzie dokładnie znajduje się rzecz.

Jak szybko odnaleźć zagubioną rzecz w domu – rytuał dla domowego ducha?

Domowy duch opiekuńczy jest niewidocznym gospodarzem domu i jeśli ludzie żyją źle, na przykład nie sprzątają śmieci lub często się kłócą, karze ich, brudząc lub chowając rzeczy. Aby odzyskać utraconą rzecz należy nakłonić domowego ducha. W tym celu należy umieścić w rogu spodek z mlekiem, a wokół rozłożyć siedem żółtych monet. Potem powiedz takie słowa:

"Domowy duchu, rzecz moją mi zabrałeś. Pobawiłeś się z nią — oddaj właścicielowi, a on cię czcić będzie!"

Następnie zaleca się wyjść z domu na półgodzinny spacer, aby dać możliwość domowemu duchowi odzyskania zagubionej rzeczy.

Rytuał odnalezienia zagubionej rzeczy ze sznurkiem

Ten rytuał przeprowadza się, gdy trzeba szybko odnaleźć zagubiony przedmiot. Przeprowadza się on przy zmierzchu. Weź cienki sznurek i zawiąż na nim węzły, przemawiając takie zaklęcie:

"Zgubo (wymienić przedmiot), zawiąż się! Do mnie (imię i nazwisko) odezwij się!"

Potem sznurek należy przemieścić we wschodni róg pomieszczenia. Gdy nadejdzie ranek, węzły rozwiąż, przemawiając takie słowa:

"Zgubo (wymienić przedmiot), rozwiąż się!... Przede mną (imię i nazwisko) pokaż się!"

Następnie sznurek trzeba przenieść we wschodni róg pomieszczenia.

Rytuał poszukiwania utraconej rzeczy z ziołami

Ten rytuał można stosować wyłącznie w przypadku, gdy istnieje stuprocentowa pewność, że rzecz została zagubiona w domu, a nie na dworze. Do przeprowadzenia rytuału przygotuj suszone ziele piołunu, lawendy i serdecznika. Rośliny umieść w pojemniku, wykonanym z żeliwa lub miedzi. Następnie dodaj kilka kropel alkoholu, a potem podpal. Wydzielający się dym należy przenieść po całym domu, co pozwoli szybciej znaleźć zgubę

.
 
Powiązane artykuły:
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty