Rzadki seks
Jeszcze kilka dziesięcioleci temu byłoby dziwne słyszeć od kobiety frazę: "Mąż mnie nie pożąda"! Przecież wykazywać seksualną aktywność dla dziewczyny było po prostu sprośne. Teraz kobietom należy głowić się nad podobnymi problemami.
W tym artykule dokładnie rozpatrzymy pytanie o abstynencji płciowej, rozewrzemy treść pojęcia i opowiemy o możliwych przyczynach i skutkach tego, kto powstrzymuje się od seksu u mężczyzn i kobiet.
Pogłoski o tym, że powstrzymanie seksualne grozi zdrowiu jak mężczyzn, tak i kobiet jednoznacznie jest wiadome. Jak naprawdę odbija się abstynencja na naszym życiu? O tym opowiemy w artykule.
Urozmaicać swoje seksualne życie można za pomocą nietradycyjnego seksu, który wiele par pomyślnie praktykują. W tym artykule opowiemy o najpopularniejszych rodzajach takiego seksu.
Jak wiadomo istnieje teoria o istnieniu cienkich ciał człowieka. Opowiemy o astralnym seksie, w którym wciągnęły cienkie ciała i dla którego nie ma tymczasowo-przestrzennych przeszkód.
Ten artykuł opowie o tym, jak wpływa na zdrowie powstrzymanie kobiet od seksu. Dowiadujecie się, jaka jest korzyść od powstrzymania i jaka szkoda może być przy nieobecności seksualnych stosunków.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty