Сechy niezapomnianej kobiety – jak stać się najlepszą kochanką swojego męża?

jak stać się najlepszą kochanką swojego męża

Wiele par ze stażem rodzinnego życia skarżą się, że relacje intymne nie są już takie, jak były wcześniej. Minęły namiętności, flirt i emocje, a pozostały poczucie obowiązku i seks w pozycji misjonarskiej przy wyłączonym świetle. Jeśli nie wiesz, jak można stać się najlepszą kochanką swojego męża, radzimy ci przeczytać ten artykuł do końca.

6 rządził jak stać lepszą kochanką

  1. Inicjatywa. Niekończące się kłótnie, pretensje, niezrozumienie i rozmowy tylko na codzienne tematy, prowadzą do tego, że intymność jest postrzegana jako obowiązek i każda strona stara się od niej uciec. Trzeba jakoś wstrząsnąć tą monotonnością i tutaj nadszedł czas wziąć inicjatywę w swoje ręce, a do tego psychologowie twierdzą, że mężczyźni oczekują takiego wyczynu od swojej drugiej połówki. Tu należy przypomnieć, co rozpalało twojego ukochanego jeszcze na etapie wspólnych spotkań. Kolacja przy świecach lub wycieczka do lasu na ryby? Od tego zacząć.
  2. Duchowa bliskość. Inicjatywa oczywiście jest rzeczą dobrą, tylko bez prawdziwej intymności może być skazana na porażkę. Jeśli nie wiesz, jak być dobrą kochanką w łożu małżeńskim, spróbuj na początek stać się dla męża przyjaciółką, partnerką. Zamiast zadręczać, gdy on przychodzi z pracy, zaproponuj zjeść coś smacznego, a sama usiądź obok i spokojnie zapytaj, jak minął dzień. Nie strofuj za występki, chwal swojego męża, uwierz w niego i dla takiej kobiety on zrobi wiele, jeśli nie wszystko.
  3. Stereotypy. Jeśli pragniesz być dobrą żoną i kochanką, to postaraj się nie wpaść w ich pułapkę, nie słuchaj wszystkich „dobrych rad” doświadczonych koleżanek, a działaj instynktownie, opierając się na swoim doświadczeniu.
  4. Kompleksy. Jak można stać się najlepszą kochanką? Odpowiadają kobiety seksowne, które są pewne, że mężczyzn przyciąga nie bujna pierś i brak cellulitu, jak stać się najlepszą kochanką swojego męża regułya blask w oczach i kuszący chód. Dlatego precz kompleksy, nie warto starać się dopasować do jakichś standardów. Najważniejsze – aby podobać się sobie, a to oznacza, że partner będzie tobą zauroczony.
  5. Eksperymenty. Nie trzeba się ich bać, a wręcz przeciwnie, starać się wprowadzać różnorodność w życie seksualne, bo właśnie tego brakuje parom z wieloletnim doświadczeniem.
  6. No i najważniejsza wskazówka, jak stać się najlepszą kochanką dla swojego mężczyzny – to starać się dawać więcej niż dostajesz. Przecież dla kochającego człowieka najlepszą nagrodą jest wdzięczne spojrzenie i pocałunek swojego partnera.
 
Powiązane artykuły:
Rady dla kobiety poszukującej uczciwego sponsora – jak znaleźć bogatego kochanka?
Z tego artykułu dowiadujecie się, jak znaleźć bogatego kochanka w krótkim terminie zwyczajnej dziewczynie. Na co warto zwrócić uwagę, jak wyglądać i zachowywać się przy spotkaniu z pożądanym obiektem? Czytamy i bierzemy na notatkę.
Jak sprawić, żeby mąż bał się stracić żonę?
Jaskrawe uczucia na początku stosunków z czasem zmieniają się na spokojniejsze. I bardzo często dla mężczyzn to staje się sygnałem do tego, że czas wyruszać na poszukiwania nowej miłości i nowych stosunków.
Jak zmusić faceta myśleć o tobie, czyli jak zwrócić na siebie uwagę mężczyzny?
Lubicie go, macie jego foto u serca i nie znajdujecie sobie miejsca od tremy, kiedy on idzie obok? A on nie zwraca uwagi? Nie rozpaczajcie, jest dużo skutecznych sposobów, które pomogą przyciągnąć do siebie uwagę chłopca.
Jak flirtować z chłopakiem za pośrednictwem komunikatora internetowego?
Ten artykuł opowie o tym, jak można nauczyć się sztuki flirtu nie tylko przy osobistej znajomości, ale i korespondencji. Dowiadujecie się, jak budować frazy, które tematy można podejmować przy obcowaniu w socjalnych sieciach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty