Seks
7 naturalnych afrodyzjaków, które rozpędzą Twoje libido
7 naturalnych afrodyzjaków, które rozpędzą Twoje libidoNaukowcy od lat badają właściwości afrodyzjaków. Coraz więcej produktów, dzięki ich niesamowitym właściwościom, zalicza się do substancji, które stymulują hormony płciowe i rozpędzają libido.
5 oznak, że mężczyźnie brakuje seksu
5 oznak, że mężczyźnie brakuje seksu Większość z nas jest święcie przekonana, że kobiecie, która jest zawsze poirytowana i wkurzona, zdecydowanie brakuje seksu. Czasami tak naprawdę jest. Warto jednak pamiętać o tym, że kobiety mogą seks zastąpić sportem, hobby, samorozwojem. Jak wygląda sytuacja z facetami?
Prezerwatywy dla kobiet, czyli jak używać prezerwatywy damskiej?
Współczesne środki antykoncepcyjne dla kobiet pozwalają dobrać najbardziej możliwy do przyjęcia wariant zależnie od przewag i fizjologicznych właściwości kobiety. Nasz artykuł opowie o prezerwatywach dla kobiet i regułach ich użycia.
Środki antykoncepcyjne dla kobiet po 30 roku życia. Czyli jak nie zajść w ciążę w wieku dojrzałym?
Pytanie antykoncepcji jest dosyć ważne. Przecież mówiąc o obronie od infekcji, czy odwrócenia niepożądanej ciąży, pierwsze co idzie na myśl - jakościowe i pewne środki, o których opowie nasz artykuł.
Męska antykoncepcja – różne środki antykoncepcyjne
Przyjęto uważać, że jedyny środek męskiej antykoncepcji to prezerwatywa. Jednak współczesna medycyna proponuje znacznie więcej wariantów, o których opowiemy w tym artykule.
Jak się zabezpieczać przed niechcianą ciążą?
Jak się zabezpieczać przed niechcianą ciążą?

Urodzenie dziecka – to bardzo duża odpowiedzialność. We współczesnej medycynie istnieje ogromna ilość metod zabezpieczenia przed niechcianą ciążą, o których opowiemy w tym nowym artykule.

10 oznak tego, że pilnie potrzebujesz seksu
10 oznak tego, że pilnie potrzebujesz seksu

Są niektóre oznaki, które mogą symbolizować o tym, że wam jest potrzebny seks. To mogą być przemiany w humorze, stanie zdrowia i wyglądzie zewnętrznym.

Jak uwieść mężczyznę? Pięć podstawowych błędów, których nie warto popełniać
Jak uwieść mężczyznę? Pięć podstawowych błędów, których nie warto popełniać

W tym artykule opowiemy o sposobach uwiedzenia mężczyzny, co czasem nie jest tak prosto jak może poddać się na pierwszy rzut oka. Również dowiadujecie się o tym, czego robić nie warto.

Jak uprawiać seks w czasie okresu?
Jak uprawiać seks w czasie okresu?

O tym, czy można uprawiać seks podczas miesiączek, zastanawia się wiele osób, ponieważ kobieta nie tylko może przeżywać nieprzyjemne uczucia, lecz troszczy się o bezpieczeństwie bliskości z punktu widzenia higieny.

Anorgazmia – przyczyny choroby i sposoby leczenia
Anorgazmia – przyczyny choroby i sposoby leczenia

Na świecie nie jest tak dużo istot, które zajmują się seksem nie tylko dla przedłużenia, a prosto żeby delektować. Człowiek zajmuje w tym spisie główne miejsce. Lecz tak istnieje, co i u ludzi spotykają się naruszenia, co prowadzi do nieobecności rozkoszy.

Jakie komplementy lubią mężczyźni?
Jakie komplementy lubią mężczyźni?

Mężczyźni niemniej niż kobieyt lubią słyszeć komplementy. W tym artykule opowiemy o tym, które komplementy przypadną do duszy dowolnemu mężczyźnie, a od których słówek lepiej będzie zrezygnować.

Dlaczego wczesny seks jest taki niebezpieczny?
Dlaczego wczesny seks jest taki niebezpieczny?

Współczesne społeczeństwo ledwie można nazwać skromnym. Jaskrawe temu potwierdzenie - pragnienie młodych szybko zostać dorosłymi, to znaczy przedtem zająć się seksem. Lecz czy usprawiedliwiono takie pragnienie?

Żel smarujący – rodzaje żelów intymnych
Żel smarujący – rodzaje żelów intymnych

Na dziś, kiedy temat seksu omawia się na każdym rogu, u trochę wstydliwych ludzi wciąż zostają pytania, które oni po jakichś przyczynowym nie mogą zadać lekarzowi czy sprzedawcy konsultantowi w sklepie. I jedna w takich sprawach dotyka żelu smarującego.

Mąż mnie nie pożąda – podstawowe przyczyny
Mąż mnie nie pożąda – podstawowe przyczyny

Jeszcze kilka dziesięcioleci temu byłoby dziwne słyszeć od kobiety frazę: "Mąż mnie nie pożąda"! Przecież wykazywać seksualną aktywność dla dziewczyny było po prostu sprośne. Teraz kobietom należy głowić się nad podobnymi problemami.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty