Seks
7 popularnych mitów na temat męskiej seksualności
7 popularnych mitów na temat męskiej seksualnościTo właśnie wokół życia seksualnego mężczyzn krąży najwięcej mitów i tajemnic. Większość z nas jest święcie przekonana, że facet zawsze ma ochotę na seks, jest dominatorem w łóżku, który wymaga od kobiety całkowitego posłuszeństwa.
7 faktów o obrzezaniu
7 faktów o obrzezaniuZabieg usunięcia napletka praktykowany jest w różnych kulturach głównie z powodów religijnych. Obrzezaniu zazwyczaj są poddawane dzieci płci męskiej. Niektórzy lekarze przekonują, że zabieg ma wiele zalet, co skłania mężczyzn do usunięcia napletka.
Prezerwatywy dla kobiet, czyli jak używać prezerwatywy damskiej?
Współczesne środki antykoncepcyjne dla kobiet pozwalają dobrać najbardziej możliwy do przyjęcia wariant zależnie od przewag i fizjologicznych właściwości kobiety. Nasz artykuł opowie o prezerwatywach dla kobiet i regułach ich użycia.
Środki antykoncepcyjne dla kobiet po 30 roku życia. Czyli jak nie zajść w ciążę w wieku dojrzałym?
Pytanie antykoncepcji jest dosyć ważne. Przecież mówiąc o obronie od infekcji, czy odwrócenia niepożądanej ciąży, pierwsze co idzie na myśl - jakościowe i pewne środki, o których opowie nasz artykuł.
Męska antykoncepcja – różne środki antykoncepcyjne
Przyjęto uważać, że jedyny środek męskiej antykoncepcji to prezerwatywa. Jednak współczesna medycyna proponuje znacznie więcej wariantów, o których opowiemy w tym artykule.
Jak się zabezpieczać przed niechcianą ciążą?
Jak się zabezpieczać przed niechcianą ciążą?

Urodzenie dziecka – to bardzo duża odpowiedzialność. We współczesnej medycynie istnieje ogromna ilość metod zabezpieczenia przed niechcianą ciążą, o których opowiemy w tym nowym artykule.

10 oznak tego, że pilnie potrzebujesz seksu
10 oznak tego, że pilnie potrzebujesz seksu

Są niektóre oznaki, które mogą symbolizować o tym, że wam jest potrzebny seks. To mogą być przemiany w humorze, stanie zdrowia i wyglądzie zewnętrznym.

Jak uwieść mężczyznę? Pięć podstawowych błędów, których nie warto popełniać
Jak uwieść mężczyznę? Pięć podstawowych błędów, których nie warto popełniać

W tym artykule opowiemy o sposobach uwiedzenia mężczyzny, co czasem nie jest tak prosto jak może poddać się na pierwszy rzut oka. Również dowiadujecie się o tym, czego robić nie warto.

Jak uprawiać seks w czasie okresu?
Jak uprawiać seks w czasie okresu?

O tym, czy można uprawiać seks podczas miesiączek, zastanawia się wiele osób, ponieważ kobieta nie tylko może przeżywać nieprzyjemne uczucia, lecz troszczy się o bezpieczeństwie bliskości z punktu widzenia higieny.

Anorgazmia – przyczyny choroby i sposoby leczenia
Anorgazmia – przyczyny choroby i sposoby leczenia

Na świecie nie jest tak dużo istot, które zajmują się seksem nie tylko dla przedłużenia, a prosto żeby delektować. Człowiek zajmuje w tym spisie główne miejsce. Lecz tak istnieje, co i u ludzi spotykają się naruszenia, co prowadzi do nieobecności rozkoszy.

Jakie komplementy lubią mężczyźni?
Jakie komplementy lubią mężczyźni?

Mężczyźni niemniej niż kobieyt lubią słyszeć komplementy. W tym artykule opowiemy o tym, które komplementy przypadną do duszy dowolnemu mężczyźnie, a od których słówek lepiej będzie zrezygnować.

Dlaczego wczesny seks jest taki niebezpieczny?
Dlaczego wczesny seks jest taki niebezpieczny?

Współczesne społeczeństwo ledwie można nazwać skromnym. Jaskrawe temu potwierdzenie - pragnienie młodych szybko zostać dorosłymi, to znaczy przedtem zająć się seksem. Lecz czy usprawiedliwiono takie pragnienie?

Żel smarujący – rodzaje żelów intymnych
Żel smarujący – rodzaje żelów intymnych

Na dziś, kiedy temat seksu omawia się na każdym rogu, u trochę wstydliwych ludzi wciąż zostają pytania, które oni po jakichś przyczynowym nie mogą zadać lekarzowi czy sprzedawcy konsultantowi w sklepie. I jedna w takich sprawach dotyka żelu smarującego.

Mąż mnie nie pożąda – podstawowe przyczyny
Mąż mnie nie pożąda – podstawowe przyczyny

Jeszcze kilka dziesięcioleci temu byłoby dziwne słyszeć od kobiety frazę: "Mąż mnie nie pożąda"! Przecież wykazywać seksualną aktywność dla dziewczyny było po prostu sprośne. Teraz kobietom należy głowić się nad podobnymi problemami.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty