Seks i zdrowie
O tym, czy można uprawiać seks podczas miesiączek, zastanawia się wiele osób, ponieważ kobieta nie tylko może przeżywać nieprzyjemne uczucia, lecz troszczy się o bezpieczeństwie bliskości z punktu widzenia higieny.
Pytanie bezpieczeństwa seksu podczas menstruacyjnego cyklu każda para rozpatruje sama i decyduje jak postępować. Opowiemy o tym z punktu widzenia medycyny. Czytamy dalej o tym.
Bezpieczny seks – poręczenie zdrowia. Którą by pobitą nie zdawała się ta fraza, lecz jej aktualność i wczoraj, i dziś, i jutro będzie bezsprzeczna, ponieważ kosztuje za wiele, oprócz samego zdrowia.
W tym artykule rozpatrzymy bardzo ciekawe pytanie, odnoszące się do palenia kalorii w seksie. Dowiadujecie się - ile w przybliżeniu kalorii traci się? Przy czym zależne to jest od niektórych wskaźników.
Mówiąc o seksie skomplikowanie jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile on musi trwać, ponieważ istnieją różne okoliczności, które mają prosty wpływ na trwanie aktu.
Czasami podczas zajmowania seksem należy skorzystać się lubrikantem, żeby uniknąć nieprzyjemnych, chorobliwych odczuć. Jeśli w takiej chwili jego nie ma pod ręką to można samodzielnie przygotować. A jak to zrobić?O tym opowie nasz artykuł.
W tym artykule dotkniemy pytania, które czasami zadaje sobie praktycznie każdy człowiek. Porozmawiamy o tym, dlaczego seks uważają za pożyteczne zajmowanie i w czym jego korzyść.
W tym artykule opowiemy o takim zjawisku, jak podniosła seksualna pobudliwość podczas miesiączek, o przyczynach takiego stanu i o tym, czy warto zajmować się seksem w krytycznych dniach.
Wiele dziewczyn i kobiet mogło zauważyć, że przed okresem zwyżkuje seksualne pragnienie. Nasz artykuł opowie o możliwych przyczynach takiego stanu z psychologicznego i fizjologicznego punktu widzenia.
Nie wszystkim kobietom udaje się maksymalnie rozluźnić podczas seksu i delektować z powodu samych różnych przyczyn. Ten artykuł opowie o sposobach, które pomogą rozluźnić się i wyrzucić niepotrzebne i niestosowne myśli z głowy.
Jeszcze nie tak dawno uważało się, że seks dla zadowolenia jest potrzebny wyjątkowo mężczyznom.Kobiety cierpią to "znęcanie" się tylko dla przedłużenia rodziny. Dziś stosunki do seksu u przedstawicieli obu płci zmieniły się.Odpowiedź na pytanie, po co i komu to potrzebne brzmi inaczej.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty