Seks
Istnieją różne sposoby ochrony przed niechcianą ciążą, ale każdy z nich ma swoje wady. Naukowcy aktywnie pracują nad stworzeniem środków antykoncepcyjnych nowej generacji, które biorą pod uwagę wszystkie wady istniejących środków.
Seks – to wspaniały sposób na relaks i naładowanie się pozytywną energią. Najgłówniejsze – nie przesadzić. Zawał serca w czasie stosunku płciowego zdarza się 2 razy częściej niż w czasie innego wysiłku fizycznego.
Ktoś dąży do tego, aby wyhodować największą marchew na świecie, ktoś nie obcina włosów w ciągu trzydziestu lat, aby o nim opowiedziano w TV, a Nasza Redakcja wybrała 16 unikatowych ludzi, którzy ustanowili najbardziej "pikantne" rekordy.
W niniejszym artykule porozmawiamy o pozycji misjonarskiej. Opowiemy, w jaki sposób można ją urozmaicić, aby przeżyć niesamowity orgazm!
Najpopularniejszym środkiem antykoncepcyjnym jest prezerwatywa. Nie wiemy z jakiego materiału będzie wykonana prezerwatywa przyszłości, jednak już dziś istnieje wiele oryginalnych i niezwykłych kondomów.
Wiedziałeś, że uprawianie seksu korzystnie wpływa na nasz organizm? Zaznasz nie tylko prawdziwej rozkoszy, wzmocnisz stosunki z partnerem, ale również odmłodzisz organizm.
O takich strefach erogennych jak narządy płciowe, szyja, piersi, wiele z nas zna, jednak na ciele znajduje się jeszcze wiele miejsc stymulowanie, których podaruje partnerowi niesamowite przeżycia.
Przeprowadziliśmy badanie, na podstawie którego wytypowaliśmy 10 krajów, w których żyją najlepsi kochankowie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty