Seks
Sylwester – to szampan, fajerwerki, mandarynki i życzenia noworoczne. Jeśli chodzi o dorosłych to oczywiście namiętna noc, która może mieć negatywne następstwa. Nie chcesz, aby noc sylwestrowa zmieniła się w horror, o którym chcesz, jak najszybciej zapomnieć? Wtedy nie uprawiaj seksu dnia 31 grudnia.
Masz już dość natrętnych facetów? Mamy dla ciebie kilka sprawdzonych sposobów, jak je zniechęcić. W końcu się normalnie wyśpisz i zapomnisz o brudnych skarpetach.
Kobiety, podobnie jak i faceci często miewają sny erotyczne. To coś całkowicie normalnego. Często takie marzenia senne wcale nie oznaczają, że nie jesteśmy w pełni zadowolone z naszego życia seksualnego, a raczej świadczą o problemach natury psychologicznych.
Chcesz czuć się komfortowo u boku swego partnera i zapomnieć o mankamentach? Wtedy na pewno pomogą ci porady, zawarte w niniejszym artykule.
Czasami się zdarza, że zabawka erotyczna gdzieś się zawierusza. Nie warto w takiej sytuacji panikować i się stresować. Jeśli nie chcesz iść do ginekologa, to możesz spróbować samodzielnie ją wyciągnąć.
Jak myślisz, dlaczego powiedzenie "Rozmiar ma znaczenie", zawsze nam się kojarzy z męskim członkiem? Po prostu większość z nas jest przekonanych, że posiadacze dużego penisa mogą zadowolić każdą kobietę. Stąd też rozmiar penisa zawsze budzi wiele kontrowersji.
Czasami wychowanie lub kompleksy powodują, że nie możemy się wyluzować podczas seksu. Konsekwencją braku harmonii uczuciowej i seksualnej jest rozstanie.
Pożycie seksualne jest nieodłącznym elementem udanego i trwałego związku. Dość często dziewczyny zwlekają z seksem z nowym partnerem, kiedy natomiast dochodzi do stosunku, zaczynają się zastanawiać, co facet do nich tak naprawdę czuje i w jakim kierunku będzie się rozwijać ich związek.
Dopóki faceci czytają różne artykuły na temat tego, jak zadowolić kobiety w łóżku, przedstawicielki płci pięknej poszukują alternatywnych sposobów na osiągnięcie orgazmu. Masz ochotę na eksperymenty w łóżku?
Seks jest ważnym elementem związku. Dopóki wszystko gra i cieszymy się z dobrego, namiętnego seksu, nie uświadamiamy sobie tego, że może być inaczej. Każdy może mieć problemy w łóżku. Niestety obecnie to właśnie facet ucieka od seksu.
Szczęśliwe małżeństwo — to współpraca partnerów i milion kompromisów. Jak zachować romantyczny związek i jakich nawyków w łóżku warto unikać?
Bez orgazmu uprawianie seksu nie sprawiałoby tyle przyjemności i rozkoszy. Jednak rzadko rozmawiamy o nim, dlatego istnieje wiele pytań, na których nie znamy odpowiedzi.
Jak być kobietą pożądaną przez mężczyzn? Wystarczy trochę kokieterii i uroku. Proste porady pomogą uniknąć powszechnych błędów popełnianych przez kobiety, które za wszelką cenę chcą uwieść faceta.
Wiadomo, że plemniki męskie służą do rozmnażania płciowego. Jednak sperma służy nie tylko do zapłodnienia. Okazuje się, że plemniki odgrywają ważną rolę w wielu procesach, zachodzących w organizmie zarówno męskim, jak i kobiecym.
Ludzka pomysłowość nie zna granic. Całkiem niedawno opublikowano listę intymnych gadżetów, które są godne podziwu. Przedstawiono najróżnorodniejsze akcesoria: od dezodorantu do dopochwowego odtwarzacza muzyki.
Seks dostarcza nam nie tylko mnóstwo przyjemności, ale również zażenowania, zwłaszcza jeśli odbywamy stosunek płciowy z nowym partnerem. Każdy z nas doskonale wie, że podczas seksu może dojść do różnych niezręcznych sytuacji.
Każdej kobiecie zależy na tym, aby seks z nią był niezapomniany. Na podstawie przeprowadzonych sondaży udało się stworzyć listę rzeczy, o których faceci marzą w łóżku. Okazuje się, że każda z nas z łatwością może zadowolić swego wybranka.
Seks odgrywa w życiu par jedną z kluczowych ról i dlatego ważne jest, aby zrozumieć co jest dopuszczalne w łóżku, a co nie. Psychologowie wyodrębnili 10 typów kobiet, z którymi mężczyźni nie chcą intymności, ponieważ bardzo często zachowanie takich panienek ich odpycha.
Każdy z nas doskonale wie, co należy robić przed seksem: stworzyć odpowiednią atmosferę, kupić prezerwatywy, wziąć prysznic, etc. Jednak nie każdy wie, co robić po seksie. Jest kilka istotnych czynności, które dobrze jest wykonać po zbliżeniu.
Ludzka pomysłowość nie zna granic. W mediach opisano kilka niezwykłych przypadków o tym, jak zakochane pary próbowały różnymi przedmiotami zastąpić prezerwatywy.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty