Seks
Bez orgazmu uprawianie seksu nie sprawiałoby tyle przyjemności i rozkoszy. Jednak rzadko rozmawiamy o nim, dlatego istnieje wiele pytań, na których nie znamy odpowiedzi.
Jak być kobietą pożądaną przez mężczyzn? Wystarczy trochę kokieterii i uroku. Proste porady pomogą uniknąć powszechnych błędów popełnianych przez kobiety, które za wszelką cenę chcą uwieść faceta.
Wiadomo, że plemniki męskie służą do rozmnażania płciowego. Jednak sperma służy nie tylko do zapłodnienia. Okazuje się, że plemniki odgrywają ważną rolę w wielu procesach, zachodzących w organizmie zarówno męskim, jak i kobiecym.
Ludzka pomysłowość nie zna granic. Całkiem niedawno opublikowano listę intymnych gadżetów, które są godne podziwu. Przedstawiono najróżnorodniejsze akcesoria: od dezodorantu do dopochwowego odtwarzacza muzyki.
Seks dostarcza nam nie tylko mnóstwo przyjemności, ale również zażenowania, zwłaszcza jeśli odbywamy stosunek płciowy z nowym partnerem. Każdy z nas doskonale wie, że podczas seksu może dojść do różnych niezręcznych sytuacji.
Każdej kobiecie zależy na tym, aby seks z nią był niezapomniany. Na podstawie przeprowadzonych sondaży udało się stworzyć listę rzeczy, o których faceci marzą w łóżku. Okazuje się, że każda z nas z łatwością może zadowolić swego wybranka.
Seks odgrywa w życiu par jedną z kluczowych ról i dlatego ważne jest, aby zrozumieć co jest dopuszczalne w łóżku, a co nie. Psychologowie wyodrębnili 10 typów kobiet, z którymi mężczyźni nie chcą intymności, ponieważ bardzo często zachowanie takich panienek ich odpycha.
Każdy z nas doskonale wie, co należy robić przed seksem: stworzyć odpowiednią atmosferę, kupić prezerwatywy, wziąć prysznic, etc. Jednak nie każdy wie, co robić po seksie. Jest kilka istotnych czynności, które dobrze jest wykonać po zbliżeniu.
Ludzka pomysłowość nie zna granic. W mediach opisano kilka niezwykłych przypadków o tym, jak zakochane pary próbowały różnymi przedmiotami zastąpić prezerwatywy.
Facet za kierownicą – to dość częste zjawisko. Badania potwierdzają, że zachowanie mężczyzny w samochodzie i na drodze można przenieść też na inne sfery jego życia.
Do każdej sprawy należy podchodzić ze zdrowym rozsądkiem. Również to dotyczy uprawiania seksu w miejscach publicznych. Jeśli chcesz, aby wszystko przebiegało bez komplikacji, musisz uwzględnić kilka szczegółów. Wiadomo, że mądry człowiek uczy się na cudzych błędach.
Orgazmy, które osiągamy podczas zabaw miłosnych z naszymi facetami, to jedno. Inną sprawą są te orgazmy, które przeżywa się bez seksu. Wystarczy czuła pieszczota, silny bodziec pobudzający zmysły lub siła naszej wyobraźni.
Istnieją różne sposoby ochrony przed niechcianą ciążą, ale każdy z nich ma swoje wady. Naukowcy aktywnie pracują nad stworzeniem środków antykoncepcyjnych nowej generacji, które biorą pod uwagę wszystkie wady istniejących środków.
Seks – to wspaniały sposób na relaks i naładowanie się pozytywną energią. Najgłówniejsze – nie przesadzić. Zawał serca w czasie stosunku płciowego zdarza się 2 razy częściej niż w czasie innego wysiłku fizycznego.
Ktoś dąży do tego, aby wyhodować największą marchew na świecie, ktoś nie obcina włosów w ciągu trzydziestu lat, aby o nim opowiedziano w TV, a Nasza Redakcja wybrała 16 unikatowych ludzi, którzy ustanowili najbardziej "pikantne" rekordy.
W niniejszym artykule porozmawiamy o pozycji misjonarskiej. Opowiemy, w jaki sposób można ją urozmaicić, aby przeżyć niesamowity orgazm!
Najpopularniejszym środkiem antykoncepcyjnym jest prezerwatywa. Nie wiemy z jakiego materiału będzie wykonana prezerwatywa przyszłości, jednak już dziś istnieje wiele oryginalnych i niezwykłych kondomów.
Wiedziałeś, że uprawianie seksu korzystnie wpływa na nasz organizm? Zaznasz nie tylko prawdziwej rozkoszy, wzmocnisz stosunki z partnerem, ale również odmłodzisz organizm.
O takich strefach erogennych jak narządy płciowe, szyja, piersi, wiele z nas zna, jednak na ciele znajduje się jeszcze wiele miejsc stymulowanie, których podaruje partnerowi niesamowite przeżycia.
Przeprowadziliśmy badanie, na podstawie którego wytypowaliśmy 10 krajów, w których żyją najlepsi kochankowie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty