Seks
To właśnie wokół życia seksualnego mężczyzn krąży najwięcej mitów i tajemnic. Większość z nas jest święcie przekonana, że facet zawsze ma ochotę na seks, jest dominatorem w łóżku, który wymaga od kobiety całkowitego posłuszeństwa.
Zabieg usunięcia napletka praktykowany jest w różnych kulturach głównie z powodów religijnych. Obrzezaniu zazwyczaj są poddawane dzieci płci męskiej. Niektórzy lekarze przekonują, że zabieg ma wiele zalet, co skłania mężczyzn do usunięcia napletka.
Naukowcy od lat badają właściwości afrodyzjaków. Coraz więcej produktów, dzięki ich niesamowitym właściwościom, zalicza się do substancji, które stymulują hormony płciowe i rozpędzają libido.
Większość z nas jest święcie przekonana, że kobiecie, która jest zawsze poirytowana i wkurzona, zdecydowanie brakuje seksu. Czasami tak naprawdę jest. Warto jednak pamiętać o tym, że kobiety mogą seks zastąpić sportem, hobby, samorozwojem. Jak wygląda sytuacja z facetami?
Mężczyźni są nadzwyczaj kapryśni, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy łóżkowe. Istnieje przekonanie, że facetom wszystko jedno, z kim i gdzie uprawiać seks. Nic bardziej mylnego.
Wokół chorób wenerycznych krąży wiele różnych mitów. Większość chorób przenoszonych drogą płciową owiana jest mitami, w które wciąż wierzymy.
Orgazm kobiecy – złożony i nie do końca poznany proces Wokół niego dotychczas krąży wiele mitów i tajemnic. Nawet naukowcy nie znają odpowiedzi na wszystkie pytania, dotyczące orgazmu kobiecego. Jedyne, co na pewno wiadomo, że kobiety go osiągają.
Każda dziewczyna z obawą czeka na ten pierwszy raz. Chłopak natomiast myśli, że jak tylko prześpi się ze swoją koleżanką z klasy lub podwórka, to natychmiast się zmieni w maczo, na którego będą lecieć wszystkie dziewczyny.
Mówią, że życie, w tym też seksualne, zaczyna się po 40-tce. Warto jednak pamiętać o tym, że każdy wiek ma swoje przywileje i ograniczenia. Ciekawe, jakie?
Seks jest bardzo istotną sferą każdego związku. Jeśli ma się problemy łóżkowe, to romans na pewno długo nie potrwa. Istnieje przekonanie, że na podstawie niektórych oznak mężczyźni mogą określić, czy kobieta będzie dobra w łóżku. Jakie to są oznaki? O nich mowa w niniejszym artykule.
Zdaniem współczesnych psychologów rodzinnych seks to bardzo ważny element związku. Życie seksualne jest bardzo różnorodne i zaskakujące.
Nie zawsze uprawiamy seks wyłącznie z miłości. Często wykorzystujemy seks jako sposób, aby komuś coś udowodnić albo coś otrzymać w zamian za seks. Jakie są najbardziej idiotyczne powody, dla których piękne panie uprawiają seks?
Pocałunek może wiele powiedzieć o twoim charakterze i nie tylko. Zdradza, co czuje do ciebie twój partner, jak on się zachowuje w związku. W niniejszym artykule wszystko o pocałunkach.
Cunnilingus, fellatio, seks oralny najczęściej kobiety zawstydza, obrzydza albo wywołuje pobudzenie. W niniejszym artykule porozmawiamy o tym, dlaczego kobiety nie przepadają za cunnilingus.
Do diabła z wymiarami 90-60-90, rygorystycznymi dietami, samokrytyką i łzami. Kobiety o obfitych kształtach są pociągającymi pożeraczkami męskich serc i wyglądają seksi. Mamy jeszcze jedną wspaniałą wiadomość dla pięknych pań – puszyste kobiety w dodatku są najlepszymi kochankami!
Spadek libido, oziębłość seksualna, brak odczuwania podniecenia, unikanie bliskości i intymności. W niniejszym artykule postaramy się wyjaśnić, czym jest anoreksja seksualna.
Istnieje przekonanie, że kobietę głodną miłości widać z daleka. Jest poirytowana, wredna, ma zbyt wygórowane wymagania, jest ekspresyjna. Jest skłonna do okrucieństwa i szaleństwa. Dziś postanowiliśmy sprawdzić, jak w rzeczywistości zachowuje się kobieta, głodna miłości.
Seks tylko na pierwszy rzut oka wydaje się czymś naturalnym i codziennym. Czymś, co nie kryje w sobie żadnych tajemnic. Jednak wokół niego nadal krążą różne mity, które powstają pod wpływem stereotypów i błędnych informacji.
Stosunek płciowy jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Abstynencja seksualna ma wiele zgubnych skutków jak dla zdrowia fizycznego, tak i psychicznego.
Sylwester – to szampan, fajerwerki, mandarynki i życzenia noworoczne. Jeśli chodzi o dorosłych to oczywiście namiętna noc, która może mieć negatywne następstwa. Nie chcesz, aby noc sylwestrowa zmieniła się w horror, o którym chcesz, jak najszybciej zapomnieć? Wtedy nie uprawiaj seksu dnia 31 grudnia.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty