Shakira w stroju kąpielowym

Shakira w stroju kąpielowym

Ulubienicą wielu melomanów jest słynna kolumbijska piosenkarka i tancerka Shakira. Przy tej pięknej kobiecie jest wszystko – nienaganny wygląd zewnętrzny, wspaniałe włosy, przepiękna sylwetka i oczywiście unikalne, wokalne dane. Oprócz wszystkiego innego, ona pięknie tańczy, co pozwala robić doskonałe show. Teraz piosenkarka przedłuża występować w ramach trasy koncertowej, zapisywać nowe hity i wypuszczać albumy. Jednak większą ilość czasu Shakira użycza swojej ukochanej osobie, a także synowi. Liczna armia fanów niecierpliwie czeka aktualności o jej karierze, a także o życiu osobistym.

Figura i wymiary Shakiry

Mimo to, że piosenkarka ma już 39 lat, ona nie przestaje cieszyć zwolenników doskonałymi formami, którymi z zadowoleniem chwali się na plaży przed paparazzi, a także przed obiektywami fotografów w sesjach zdjęciowych dla słynnych czasopism.

Gwiazda uwielbia odpoczywać na plaży ze swoim mężem Gerard Pique. Dla takich dni ona wybiera bardzo oryginalne stroje. Tak coraz częściej Shakira preferuje pojawiać się w dwuczęściowych strojach kąpielowych jaskrawych zabarwień, zdjęcia których można z lekkością znaleźć w internecie. Nieraz dziewczyna wybierała modele z nadrukami. W takich wariantach ona również wygląda bardzo mile i jednocześnie seksualnie.

Podobno Shakira absolutnie nie przeżywa jak jej figura wygląda w stroju kąpielowym, jej formy nawet po porodach pozostały niezwykle bliskimi do ideału. Nawet na niewymuszonym plażowym odpoczynku ona wygląda oryginalnie, ale przy tym nie zapomina o wygodzie i uczuciu komfortu. Piosenkarka umie podnieść swoje formy w najlepszy sposób. Jeśli wspomnieć wymiary figury w stroju kąpielowym, to Shakira ma wzrost 157 cm, wagę 48 kg, obwód klatki piersiowej – 91 cm, talię – 59 cm i biodra – 89 cm.

Shakira w białym bikini Shakira w czarnym bikini Shakira w stroju kąpielowym pareo
Shakira w różowym stroju kąpielowym Shakira w stroju kąpielowym zdjęcie Shakira nad morzem
Shakira i morze Shakira spaceruje w bikini Shakira w stroju kąpielowym foto
 
Powiązane artykuły:
Monica Bellucci w stroju kąpielowym
Nawet w wieku 50 lat Monica Bellucci nie utraciła zeszłej piękności. Ona nadal zostaje najbardziej upragnioną, przepiękną, wysoko opłacaną modelką i aktorką, a jej sesje zdjęciowe w opalaczach to potwierdzają.
Marilyn Monroe w stroju kąpielowym
Modele opalaczy, w których swego czasu pojawiała się Marilyn Monroe są bardzo aktualne na dziś. W podobnych fasonach dowolna modnisia potrafi zbliżyć się do ideału i poczuć się podobną do kultowej gwiazdy.
Jennifer Lopez w stroju kąpielowym
Jennifer Lopez demonstrując w opalaczu oszałamiającą figurę, naocznie potwierdza tytuł jednej z najseksualniejszych kobiet. Męska połowa zwolenników zawsze wesoła obserwować za pojawieniami się gwiazdy w takich obrazach.
Beyonce w stroju kąpielowym
Przepiękna śpiewaczka Beyonce absolutnie nie certuje swojej figury i pragnie przy pierwszej okazji zademonstrować jej otoczeniu. W sieci jest ogromna ilość zdjęć w kąpielowych kostiumach, co odkrywa wszystkie jej przynęty.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty