Skarbonka ludowych przepisów
Kiedy termometr pokazuje 0 stopni, bardzo łatwo można przemarznąć. W dodatku coroczna epidemia grypy, słota, przeciągi i jesteś już na zwolnieniu chorobowym.
Wraz z nadejściem zimy wydajesz kupę forsy na leki na przeziębienie? Czy wiesz, jak mieszkańcy niektórych krajów europejskich radzą sobie z przeziębieniem?
Nie każdy z nas ma możliwość zimą wyruszyć na Goa czy do Tajlandii. Dlatego zimą musimy znać kilka skutecznych sposób, jak przeciwstawiać się mrozom. Co zrobić, gdy już musimy wyjść i przebywać na dworze w taką pogodę?
Przy pierwszych objawach przeziębienia od razu sięgasz po herbatę z cytryną i czosnek, próbując zatrzymać dalszy rozwój choroby na własną rękę? Lekarze udowodnili, że nie jest to najlepsze rozwiązanie. Istnieją o wiele skuteczniejsze produkty spożywcze na przeziębienie.
Ból zęba dostarcza wiele niedogodności. Ząb może mocno boleć, kiedy jesz lub pijesz, nachmurzasz się lub uśmiechasz, a czasami nawet gdy po prostu oddychasz, bo nad nim przechodzi zimne powietrze. Wybraliśmy kilka metod niekonwencjonalnych pomocnych przy bólu zęba.
Mało kto z nas się domyśla, że nasze mieszkanie – to cała apteka, ponieważ przedmioty codziennego użytku można stosować do leczenia różnych chorób.
Istniej mnóstwo gatunków pasożytów, a niektóre z nich nauczyły się "ukrywać " tak, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, że jesteś zainfekowany. Ważne, żeby w porę zauważyć niepokojące objawy i wykryć infekcję. Opowiemy o tym, jak wyglądają najczęstsze objawy inwazji pasożytniczej.
O pięknie egipskiej królowej krążą legendy, ale jej wygląd to nie tylko dar natury, ale także wynik regularnego dbania o siebie. Teraz ujawnimy przed tobą sekrety urody Kleopatry, aby mogłaś ocenić ich działanie na sobie.
Gdy coś nas boli, jesteśmy gotowi zrobić wszystko, by jak najszybciej wrócić do normalnego stanu: pić tabletki, wywary, przykładać kompresy, a nawet masować biologicznie aktywne punkty.
Wiele osób lubi udzielać porad i często wydają się one szalone i niewłaściwe, ale w rzeczywistości wszystko jest nie tak. W tym można przekonać się, czytając nasze lifehacki. Są zaskakujące, ale naprawdę działają.
Kto z nas nie marzy o hollywoodzkim uśmiechu? I tylko nie mów, że to wszystko licówki, dobrzy dentyści lub woda lepszej jakości.
Ostatnimi czasy szybko zyskuje popularność wybielanie zębów w domu. Wystarczy wejść na Pinteret, aby znaleźć wiele porad na ten temat. Ale czy naprawdę są one korzystne? Kevin Sands, doświadczony specjalista w dziedzinie stomatologii, autor śnieżnobiałego uśmiechu wielu amerykańskich gwiazd, wypowiedział się na temat niektórych z najbardziej popularnych porad.
Przestrzegając higieny jamy ustnej, należy zadbać o to, by twoja pasta do zębów nie była toksycznym wrogiem, a przemieniła się w zaufanego i dobrego sojusznika.
Każda kobieta doskonale wie do czego są przeznaczone określone kosmetyczne słoiczki\flakoniki\pudełka z jej kolekcji. W czasach starożytnych kobiety również starały się pięknie wyglądać i używały w tym celu środków, które można stosować również w dniu dzisiejszym.
Naelektryzowane spodnie, które przywierają do ciała, nowe ciasne buty, t-shirt, który się skurczył po pierwszym praniu – teraz te problemy na zawsze można zostawić w przeszłości. Wystarczy zapamiętać kilka wskazówek do pielęgnacji rzeczy, którymi dziś chętnie się podzielimy.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty