Składają grosz do grosza: 16 najbardziej oszczędnych gwiazd show-biznesu

Są gwiazdy, które przeznaczają ogromne pieniądze na cele charytatywne i dają napiwki. Jednak również są takie, które składają grosz do grosza i właśnie o nich dziś porozmawiamy.

Niestety jednak dosyć często jest tak, że im człowiek jest bogatszy, tym bardziej oszczędny i skąpy. Dotyczy to również gwiazd, które mają majątki, szacowane na kilkadziesiąt milionów dolarów, jednak składają grosz do grosza. W niniejszym zestawieniu najskąpsze gwiazdy.

1. Madonna

madonna

Królowa Popu na własne potrzeby wydaje mnóstwo pieniędzy. Przy tym zaczyna liczyć każdy grosz, kiedy musi uiszczać opłat za świadczone usługi. Nigdy nie daje napiwków, jej reżyser dźwięku nigdy nie dostanie większej sumy od tej, która jest wpisana w kontrakcie.

2. Lady Gaga

gaga

Zanim stała się popularna, Stefani Joanne Angelina Germanotta znana również jako Lady Gaga, musiała dosyć często oszczędzać, bo nie miała za dużo pieniędzy. Przyzwyczajenie zachowało się do dziś. Wyobraźcie sobie, że wokalistka wysyła swojego asystenta po zakupy do dyskontów, albo każe wybierać mu produkty z promocji. Jednak dziennikarze nie raz zauważali, jak gwiazda kupuje bardzo drogie, mało przydatne rzeczy.

3. Paul McCartney

makkartni

Sir Paul McCartney dosyć często zapomina o prezentach dla swoich bliskich na gwiazdkę, chodzi w odwiedziny z pustymi rękami. Kobiety, które pracowały w domu wokalisty, przyznały się, że zwolniły się po tym, jak zamiast pieniędzy za swoją pracę dostały jedzenie.

4. Jeremy Piven

piven

Chociaż aktor jak na ekranie, tak i w życiu codziennym wygląda na bardzo pozytywnego człowieka, jednak czasami jego uczynki są bardzo haniebne. Po jednej z imprez w restauracji, na której aktor bawił się ze swoimi przyjaciółmi, on zamiast napiwków zostawił płytę DVD z jego filmami i autografem.

5. Gwyneth Paltrow

gvinet

Trudno jest w to uwierzyć, ale ta idealna aktorka jest bardzo skąpa. Nigdy nie daje napiwków. Jedna kelnerka nawet przypuściła, że jest raczej nie skąpa, a głupia, ponieważ nie potrafi policzyć napiwków.

6. Jada Pinkett Smith

smit

Rodzina Smith jest dosyć zamożna, ponieważ pracują w niej wszyscy, nawet dzieci. Jednak Jada składa grosz do grosza i oszczędza na wszystkim. Dziennikarze przyłapali ją i jej córkę na kupowaniu odzieży, zebranej przez fundację charytatywną dla biednych. Fani uważają, że aktorka w takim miejscu szukała jakichś wyjątkowych, vintagowych ubrań.

7. Jessica Parker

parker

Wielu ludzi odbiera aktorkę tak, jak jest przedstawiona na ekranach jej serialowa bohaterka Carrie Bradshaw. Ale w rzeczywistości tak nie jest. Ludzie pracujący w jej domu twierdzą, że aktorka cały czas wyłącza światło w pokojach, w których nikogo nie ma, osobiście sprawdza rachunki za wodę etc. Odzież zazwyczaj aktorka dostaje w sklepach za darmo, a jeśli kupuje, to woli niedrogie marki. Jessica Parker często odwiedza wyprzedaże.

8. Hilary Swank

suonk

Aktorka szczerze przyznała się do tego, że potrafi dosłownie na wszystkim zrobić interes, na przykład pieniądze nie trzyma na koncie w banku, a zainwestowała je w dochodowy biznes. Zawsze wybiera produkty z promocji. Obsesyjnie zbiera także kupony rabatowe ze sklepów. Być może to wynika z tego, że miała bardzo biedne dzieciństwo i mieszkała w przyczepce.

9. Jennifer Lopez

lopes

Trudno jest w to uwierzyć, że latynoamerykańska piosenkarka jest sknerą, jednak istnieje kilka dowodów na to. Pewnego razu Jennifer Lopez, będąc jeszcze w związku z Benem Affleckiem, przyjechała z nim do kasyna, w którym aktor wygrał 100 000 dolarów. Ben postanowił podziękować krupierowi, dając mu żeton o wartości 500$. Piosenkarka natomiast podeszła do mężczyzny, zabrała mu żeton i dała 50 dolarów.

10. Teri Hatcher

hetcher

Jeszcze podczas zdjęć do serialu "Gotowe na wszystko" Teri Hatcher miała przydomek – sknera. Podczas wspólnych obiadów w restauracjach aktorka nigdy nie dawała napiwków, a po zakończeniu zdjęć zabrała wszystkie meble ze swojej przyczepy aktorskiej.

11. Sean Penn

penn

Aktor nigdy nie daje napiwków i oto co mówi na ten temat:

"Przecież dostają wynagrodzenie za swoją pracę, więc dlaczego muszę im dodatkowo płacić? "

Dziwny jest ten fakt, że aktor ciągle propaguje hasła charytatywne, przy tym jest prawdziwą sknerą.

12. Mick Jagger

mik

Kobiety piosenkarza potwierdzają, że jest on bardzo skąpy i nigdy nie daje prezentów. Podczas zakupów zamiast pieniędzy daje autografy.

13. Lindsay Lohan

lohan

Skandaliczna aktorka jest bardzo skąpa. Kobieta w salonach fryzjerskich i sklepach nigdy nie płaci, spekulując swoją popularnością. Jeśli chodzi o restauracje, to Lindsay Lohan po spożyciu dania po prostu ucieka, aby nie płacić.

14. Britney Spears

spirs

Każdy z nas doskonale wie, że wokalistka wydaje dużo forsy na własne potrzeby, jednak jeśli chodzi o innych, to niechętnie rozstaje się z pieniążkami. Rzadko daje napiwki, a jeśli daje, to jakieś marne grosze, które wygrzebuje z kieszeni. Specjalnie się czepia do kelnerów, aby po zakończeniu obiadu lub kolacji powiedzieć, że jest niezadowolona z obsługi, więc nie zostawi napiwków.

15. Usher

asher

Jeszcze jedna gwiazda, która woli nie dawać napiwków i nie płacić w restauracjach i innych lokalach. Aby tego nie robić, zazwyczaj bawi się w towarzystwie przyjaciół, którzy za wszystko płacą.

16. Victoria Beckham

viktoriya

Piosenkarka, projektantka mody ma dużo pieniędzy na koncie w banku, więc może kupować wszystko na, co ma ochotę. Jednak żona byłego piłkarza nigdy nie daje napiwków, wymaga darmowego świadczenia usług, na przykład w salonie fryzjerskim lub sklepie. Jeśli chodzi o męża, to na pewno nie można nazwać go sknerą.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty