Skuteczny masaż dla zwiększenia piersi

masaż dla zwiększenia piersi

Najbardziej atrakcyjna dla męskiego oka część żeńskiego ciała – poza wątpliwością to piersi kobiety. Posiadaczki dużych i prężnych piersi zawsze wywoływały zawiść, a same piersi były przedmiotem chluby.

Nie pośpieszajcie rozpaczać, jeśli przyroda nagrodziła was malutkimi i akuratnymi piersiami – to nie powód pośpieszać do plastycznego chirurga, czy gonić za przeróżnymi stanikami z efektem wzrokowego zwiększenia. Dziś jest sposób rozwiązać problem bez chirurgicznego noża i szkody zdrowiu. Spróbujcie powiększyć piersi za pomocą masażu. Brzmi to trochę dziwnie i mało przekonuje, lecz wiele kobiet już zdążyło zakosztować ten sposób i pozostały zadowolone. Kropkowy masaż piersi zdolny nie tylko zwiększyć rozmiar biustu, ten masaż dobroczynnie wpływa na ogólny stan zdrowia kobiety. Masaż piersi może stać się profilaktyką raka, jego można włączyć do ogólnej kuracji choroby mastopatii. Masaż dla zwiększenia piersi dobroczynnie wpływa na wyrabianie hormonów, dobrze zaznacza się na pracy wewnętrznych organów. Jak można zwiększyć piersi masażem? Są dwa główne sposoby masować piersi: za pomocą palców ręki, czy specjalnych kulek.

Jak poprawnie masować piersi?

Najważniejsza reguła – pozytywny humor i miłość do samej sobie. Bardzo często kobiety są niezadowolone sobą i swoim ciałem, to zawsze towarzyszy masą kompleksów. Najpierw nauczycie się przyjmować sobie taką, jaką stworzyła was przyroda. To rzeczywiście jest bardzo ważne, przecież nastrój bardzo często przynosi o wiele większe wyniki, aniżeli garść preparatów. Teraz rozpatrzymy jak poprawnie masować piersi.

Masaż palcami rąk:

 1. Najpierw rozluźnijcie się i głęboko pooddychajcie w ciągu kilku minut.
 2. Na piersi nanieście krem, czy masażowy olej.
 3. Ruchy palców muszą zaczynać się od spodu piersi i iść w kierunku do barów.
 4. Należy starać czynić wszystko płynnie i nie mocno naciskać.
 5. Czynić takie "wyciągania" należy w ciągu 20 minut.
 6. Dalej do masażu można dodać trochę ćwiczeń: połączcie dłonie na poziomie piersi i mocno przyciśnijcie je jeden do jednego, a potem postarajcie się rozerwać ręce, przy czym nie rozłączając ich.
 7. Należy czynić ćwiczenia dziennie, stopniując czas zajmowania.
Masaż dla piersi

Zwiększyć piersi masażem można jak za pomocą palców, tak i za pomocą szarów ki-kong. Te szary są przeznaczone dla treningu rąk, według rozmiaru przypominają szary dla ping-ponga. Dokładniej rozpatrzymy, jak masować dla zwiększenia piersi tymi szarami:

 1. Znajdźcie punkt rozmieszczony między dwoma mlecznymi gruczołami, na odległości 13 cm od słonecznego splotu.
 2. Cofnijcie się od tego punktu po 2 cm na prawo i w lewo – to są punkty dla masowania.
 3. Weźcie szary gi-kong (ich całkiem można zamienić szarami dla małego tenisa) i zaczynajcie z lekka naciskać i obracać w punktach masowania.
 4. jak poprawnie masować piersi
 5. Masujcie do dwóch środków: najpierw 30 sec naciskania, potem 30 sec przerwy, a dalej 60 sec naciskań.
 6. Teraz weźcie kulę i zeżnijcie między dłońmi na poziomie piersi.
 7. Przetaczajcie kulę w dłoniach w ciągu minuty.
 8. Następny punkt masowania jest rozmieszczony między dużym i wskazującym palcem.
 9. Weźcie kulę i zacznijcie wpływać na punkt na prawej ręce, potem na lewej.
 10. Technika masażu jest taka sama jak i przy masowaniu punktów na piersi.
 11. Ostatni punkt jest rozmieszczony na stopie – dla działania na nią dość po prostu powozić kulę po podłodze nogą.

Taki masaż należy powtarzać dziennie. To nieprosto pożyteczne, lecz jeszcze i bardzo przyjemnie dla ciała. Taki masaż nie będzie szkodził, a oto morze zadowolenia dokładnie dostarczy.

 
Powiązane artykuły:
Masaż piersi – pomoc w zachowaniu młodości ciała
Dowolna dziewczyna i kobieta chce być posiadaczką prężnych i pięknych piersi. Masaż – jeden z bardzo efektywnych sposobów podtrzymywać piersi w dobrej formie. Dokładniej czytajcie w naszym nowym materiale.
Jak się pozbyć rozstępów na piersiach?
Rozstępy na piersiach są dosyć istotną usterką, która psuje wygląd zewnętrzny kobiety i oprócz tego wywołują psychologiczne kompleksy. Czy można je zlikwidować i jakim sposobem? O tym dowiecie się z naszego artykułu.
Podniesienie biustu – metody bezoperacyjne
Wskutek różnych czynników wasze piersi utraciły zeszłą formę i prężność? Chcecie przywrócić piękność biustu, szukacie dl tego najbardziej efektywnej metody? Lepsze sposoby podciągania dokładnie są opisane w naszym artykule.
Korekcja biustu – skuteczne metody
Korekcja biustu przestała być procedurą, do której przybiegają wyjątkowo przedstawicielki światu wyższego. Do tego zwraca się wiele dziewczyn, komu chce się podciągnąć biust i znów zrobić go prężnym.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty