Smaczne artykuły
Wszystkie łakomczuchy twierdzą, że są gotowi nawet cukier gryźć, jeśli bardzo chce się coś słodkiego, a w domu z przysmaków nic nie ma. No,... sprawdźmy?
Wiesz, kiedy wynaleziono gumę do żucia, w jakim państwie jest zakazana, dlaczego jest pożyteczna?
Ludzie uwielbiają umieszczać zdjęcia pokarmu w sieciach społecznościowych. Dzięki Instagram można zobaczyć, jakie lody cieszą się ogromną popularnością na całym świecie i możesz być pewny, że sprawią na tobie niezapomniane wrażenie.
Z przyzwyczajenia kupujesz z kolegą jeden popcorn na dwóch, zamawiasz wodę z cytryną i rozmrażasz jedzenie w temperaturze pokojowej? Naukowcy udowodnili, że wszystko to jest niebezpieczne dla zdrowia.
Orzechy dla człowieka są bardzo korzystne, ale mało kto ma pojęcie o tym jak rosną i jak wyglądały przed tym zanim trafiły na nasz stół.
Kto powiedział, że najsmaczniejsze produkty muszą mieć niebiański zapach? Poniższy wykaz serów jest tego niezbitym dowodem.
Czy próbowałeś kiedykolwiek czegoś nielegalnego? Brzmi to oczywiście dziwnie, ale każdemu w życiu może coś takiego przydarzyć. Ale czy jedzenie może być nielegalne?
Zatruć się można różnym jedzeniem, ale są szczególnie niebezpieczne produkty, które najczęściej stają się przyczyną problemów z układem trawiennym. Ważne jest, aby znać tych "wrogów".
Wybierając coś do przegryzienia, najczęściej sięgamy po kanapki. Dlaczego? Bo łatwo je przygotować i można dobrać te dodatki, które najbardziej nam smakują.
Szef kuchni Ben Churchill specjalizuje się w tworzeniu oszałamiających iluzji z deserów, które mogą przypominać inne potrawy i przedmioty codziennego użytku.
Wydaje się, że dzisiaj stworzenie pysznych tortów można łatwo odnieść do jeszcze jednego rodzaju sztuki. Tworzenia cukierniczki z Rosji inaczej jak arcydziełami nie nazwiesz!
Pyszne jedzenie ma magiczną właściwość – robi wszystko lepszym: powietrze po udanym i wyrafinowanym posiłku wydaje się bardziej świeże, niebo jest bardziej niebieskie, ludzie są bardziej uprzejmi i ładniejsi.
Mając dobry humor, możesz znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Na przykład wymyślić sobie inne naczynie zastępcze do jedzenia. Proponujemy ci kilka nieoczekiwanych i absurdalnych rozwiązań.
Trudno w to uwierzyć, ale kiełbasa może być muzą i głównym przedmiotem prac w sztuce kulinarnej. Czy uważasz, że to nonsens? Wtedy spójrz na pracę belgijskiego szefa kuchni. Uwierz, nigdy nie widziałeś nic podobnego.
Nie wszyscy mogą być świetnymi kucharzami, i w tym można przekonać się dzięki kolekcji zdjęć, które z pewnością wywołają u ciebie uśmiech.
Zgódź się, dzisiaj wcale nie trzeba być kucharzem posiadającym mnóstwo dyplomów, aby cieszyć się smacznym, zdrowym, i estetycznie pięknym jedzeniem. Ale są ludzie, którzy chcą zniszczyć tę równowagę na naszej planecie!
Woda jest jednym z najważniejszych surowców, bez których człowiek nie może żyć. Ludzie wolą nie wydawać pieniędzy na wodę butelkowaną, ponieważ na razie nie mają problemu z dostępem do różnych źródeł wody. W Europie są fontanny z wodą pitną, dlatego popyt na butelkowaną wodę w krajach europejskich jest jeszcze mniejszy.
Jesteś miłośnikiem fast food? Nawet jeśli nim nie jesteś, na pewno przynajmniej raz w życiu jadłeś takie szkodliwe jedzenie. I na pewno ci smakowało.
Jesteś pewny, że bogaci ludzie jedzą tylko drogie i egzotyczne produkty? Będziesz zaskoczony, gdy dowiesz się, jakie proste i dostępne dania podawane są do stołu gwiazd.
Każdy produkt spożywczy ma swoje przydatne właściwości, ale aby jeszcze bardziej pożytecznie wykorzystać jego właściwości, trzeba dobrać odpowiednią parę.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty