Sofa szezlong – wygodny zestaw mebli ogrodowych

sofa szezlong

Do wypoczynku w wiejskim domu coraz więcej osób wybiera wysokiej jakości lekkie i solidne meble, jednym z wariantów których jest sofa szezlong. Może ona być wykonana z różnych materiałów, być dmuchaną i mieć sztywną konstrukcję – wybór na korzyść tej lub innej opcji zależy od preferencji konsumenta.

Dmuchana sofa szezlong

Najtańszym, ale niemniej wygodnym rozwiązaniem będzie zakup plażowej sofy leżanki. Bardzo łatwo ją przenosić, ponieważ waży zaledwie półtora kilograma. Aby nadmuchać ją, nie jest wymagana pompa – kierując w środek strumień powietrza, sofę można nadmuchać przez 15 sekund. Taka sofa będzie wygodna na plaży, na balkonie, tarasie, a nawet w salonie.

Rozkładana sofa

Doskonałym rozwiązaniem dla ogrodu i domu jednorodzinnego będzie sofa szezlong ze sztucznego rattanu. Konstrukcja ta pozwala nie tylko odpocząć, spokojnie kontemplując otoczenie, ale i przyjmować gości, ponieważ składa się z czterech/sześciu miękkich foteli i stolika, połączywszy które w jedną całość, można uzyskać pełny zestaw meblowy.

Sofa szezlong

Dla wygody i stolik, i fotele pokryte miękkim materacem w wodoodpornym pokrowcu, który można łatwo zdjąć do czyszczenia, ponieważ ma on zamek błyskawiczny. Ponadto sofa szezlong z rattanu jest wyposażona w kilka miękkich poduszek, na których można wygodnie się położyć lub oprzeć się plecami. Umieściwszy kanapę na słońcu można się nie martwić, że to zaszkodzi odpoczynkowi, bo przed gorącymi promieniami ukryje rozkładany daszek.

Okrągłe sofy szezlongi dostępne w dwóch rozmiarach – 180 cm i 200 cm – to mały i duży model.

Konstrukcja metalowa z wytrzymałego metalu pokryta jest wysokiej jakości farbą proszkową, która chroni go przed zjawiskami pogodowymi. Na zewnątrz sofa wykończona ozdobnym sztucznym wysokiej jakości rattanem, i taki model spodoba się w pracy i dzieciom, i dorosłym członkom rodziny.

 
Powiązane artykuły:
Zestaw mebli piknikowych – czyli jak uczynić wypoczynek na łonie natury najbardziej komfortowym?
Ci, którzy lubią pikniki, rozdzielają się na dwa typy: pierwsi preferują rozmieszczać się na pledach, a inni w celu bardziej komfortowego rozmieszczenia nabywają specjalne meble. Dokładniej o meblach piknikowych opowie nasz artykuł.
Jaki basen lepiej wybrać – dmuchany lub stelażowy? Czyli zalety i wady basenów ogrodowych
Dla tych, kto dawno marzy o basenie, lecz w żaden sposób nie może wydzielić na działce miejsca pod taką konstrukcję, warto zwrócić uwagę na dmuchane lub stelażowe modele. Pomożemy zrobić wybór między nimi.
Trzyosobowa huśtawka ogrodowa – inspiracje na wyposażenie ogrodu
Jeśli lubicie spokojny odpoczynek na świeżym powietrzu, obowiązkowo ustalicie na swoim podwórzu huśtawki ogrodowe. Istnieją modele jednoosobowe, a tym kto preferuje odpoczywać w kompanii, trzyosobowe huśtawki ogrodowe.
Dmuchana piłka plażowa – akcesoria do wypoczynku nad morzem
Żeby odpoczynek nad morzem nie był "smażeniem" na słońcu, polecamy zawczasu zaopatrzyć się akcesoriami dla odpoczynku. W ich liczbie – dmuchana piłka plażowa. Jaskrawy kolor, mała waga, wygoda – oto główne ich przewagi.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty