Sophie Hulme – stylowe i bardzo oryginalne torebki

sophie hulme

Designerski torebki Sophie Hulme różnią się bardzo powściągliwym wykonaniem, jednak nudnymi ich nazwać nie można. Wszystkie torebki, kopertówki, portfele i walizy wydane pod tą marką, wyrabiają się z gatunkowych materiałów, dzięki czemu one są niezwykle piękne i długowieczne, i cieszą się zasłużoną popularnością nabywców z całego świata.

Historia znaku firmowego Sophie Hulme BAG

Ten znak firmowy był założony w 2008 roku młodym brytyjskim designerem Sophie Halmich. Zaledwie 2 miesiące przed odkryciem własnej marki po produkcji akcesoriów, dziewczyna ukończyła uniwersytet. Jednak to nie przeszkodziło jej za krótki termin odnieść oszałamiający sukces.

Najpierw największą popularność u nabywców zdobyły pojemne torebki-shoppery i cross-body z naturalnej skóry powściągliwych odcieni, udekorowane masywnymi metalowymi ozdobami. Trochę później pod marką Sophie Hulme zaczęły wydawać się i inne torebki, każda z których porażała krytyków precyzją linii, czystością kolorów i mnóstwem stylowych detali.

W 2012 roku Sophie Halmich wydała kolekcję torebek, które wyraźnie wydzielały się z ogólnego tłumu. W niej wykorzystywały się takie obrazy jak torebka-pancerz, "skóra dinozaurów" i inne stylistyczne elementy w gatunku fantasy. Mimo to, że ta kolekcja absolutnie nie pochodziła na inne wyroby designera, ona również bardzo spodobała się modnym krytykom, jak i wszystkie inne modele torebek.

Znak firmowy Sophie Hulme odnosi się do producentów akcesoriów klasy "luksus", toż wszystkie wyroby wypuszczone pod tą marką, kosztują dość drogo. Tak średnio koszt jednej torebki brytyjskiego designera wynosi około 1000 dolarów USA. Oczywiście, że daleko nie każda kobieta może pozwolić sobie kupić podobne akcesorium.

W takiej sytuacji każda dziewczyna, czy kobieta może kupić dla siebie kopię jednej z torebek Sophie Hulme, która kosztuje znacznie taniej niż oryginał. Większość podobnych akcesoriów wyrabia się we Włoszech i różnią się bardzo niezłą jakością, chociaż oczywiście nie dociągają do oryginalnych torebek słynnej marki.

sophie hulme torebki 1 sophie hulme torebki 2 sophie hulme torebki 3
sophie hulme torebki 4 sophie hulme torebki 5 sophie hulme torebki 6
sophie hulme torebki 7 sophie hulme torebki 8 sophie hulme torebki 9
 
Powiązane artykuły:
Kopertówka Bottega Veneta – miłe i oryginalne akcesorium
Kopertówka Bottega Veneta – to wytworny przedmiot luksusu, zdolny uzupełnić piękny obraz kobiecością, oryginalnością i finezją. Gustowne modele są przedstawione tylko z drogich gatunkowych materiałów i uzupełnione drogim decorumem.
Torebki Mascotte – kolorowy boom
Torby młodego austriackiego znaku firmowego Mascotte są orientowane dla współczesnych kobiet, dla których jest ważny ten fakt, że ich outfit pomaga odzwierciedlić świat wewnętrzny, humor, charakter, a także indywidualność.
Torebki Vitacci – luksus dla każdego
Wytworny włoski designe i rosyjska praktyczność zrobiły torby Vitacci modnym znakiem firmowym w Rosji i Europie. Ich często kupują, o nich piszą bardzo pocieszające odzewy i zwyczajnie z nimi stwarzają modne i stylowe obrazy.
Torebki Vera Pelle – niewiarygodne skórzane wyroby
Vera Pelle – to synonim gatunkowej skóry, nienagannej jakości szycia, stylowego designe i całe to stworzono wyjątkowo we Włoszech. Torby z logotypem Vera Pelle mają ogromny popyt wśród modnych kobiet.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty