SPA- procedury
Cedrowe beczki, czy jak ich po innemu nazywają – fito-beczki – nowe słowo techniki. To miniaturowe sauny, które na życzenie można ustalać nawet w zwyczajnym mieszkaniu. Procedury w cedrowej beczce są bardzo pożyteczne.
Chcecie umocnić immunitet, sprawić się z bezsennością i polepszyć figurę? Opiszemy procedurę, która pomoże wam dosięgnąć przelanych celów. Otrzymajcie maksimum informacji o szwajcarskim prysznicu, jego właściwościach i korzyściach dla organizmu.
Nafta - przyrodniczy produkt, który jest przydatny i w medycynie. Naftalana - odmiana nafty, którą leczą od wielu chorób na kurortach Azerbejdżanu i Chorwacji. W artykule czytajcie komu są pokazane takie kąpieli i kiedy ich przyjęcie jest niedopuszczalne.
Kąpiel z porożem jelenia – dosyć egzotyczna procedura szeroko używana we wschodniej medycynie dla odmładzania organizmu, walki ze znużeniem i leczenia spektrum chorób. O wskazaniach do kąpieli z porożem jelenia czytajcie w materiale.
Leczenie borowinowe – kierunek alternatywnej medycyny, sprawdzony latami i zaakceptowany współczesną nauką. Z artykułu dowiadujecie się o odmianach błota, a także o chorobach, na pozbawienie od których są skierowane kąpielie błotne.
Jeśli odwiedzać saunę wam nie pozwala stan zdrowia, nie rozpaczajcie! Sauna na podczerwień ma mniej przeciwwskazań, natomiast pięknie podejmuje immunitet, polepsza humor i nawet pomaga sprawić się z niektórymi chorobami.
Zwracacie uwagę na biszoft? Poznajcie z proponowanego nowego materiału o tym przyrodniczym mineralnym kompleksie, wskazaniach do użycia leczniczych kąpieli, a także wypadkach, kiedy biszoft stosować nie rekomenduje się.
Działanie na organizm przez płynny azot już dawno stosuje się w kosmetologii, lecz teraz jego wykorzystują i w medycynie. Z materiału dowiadujecie się, którą korzyść może przynieść odwiedzanie kriosauny i które są przeciwwskazania do procedury.
Zastrzyki gazowe - to efektywny sposób w walce o młodość i doskonały pomagier w decyzji wielu problemów. Lecz również z sukcesem stosuje się w tradycyjnej medycynie. O przeciwwskazaniach do użycia zastrzyków gazowych w artykule.
Mleczna kąpiel Kleopatry pomoże waszej skórze być młodą, piękną i zdrową w dowolną porę roku. Istnieje kilka wersji tego, jak należy przeprowadzać tą kosmetyczną procedurę.Lecz dobraliśmy dla was bardzo efektywny i niedrogi wariant.
Produkty, które mieści w sobie sól morska pomagają rozluźnić się napiętym mięśniom. Morska sól jest doskonałym środkiem dla zdejmowania stresu i sprzyjająco wpływa na układ nerwowy. Dokładniej o użyciu morskiej soli dowiecie się z naszego artykułu.
Masaż głowy daje pozytywne emocje i polepsza krwiobieg, pomaga rozluźnić się i uspokoić. Również on przyniesie korzyść przy migrenie i bólach głowy. O tej pożytecznej i przyjemnej procedurze pójdzie mowa w naszym nowym artykule.
Nasze życie jest pełne stresów. Dlatego przychodząc do domu chcemy, żeby rozluźnić się i odreagować się. Zróbcie dla siebie kąpiel z płatkami róż - efekt przyjemnie zadziwi. Dokładniej o tym, jak za pomocą najromantyczniejszego kwiatu otrzymać seans relaksacji, opowie nasz artykuł.
Stosowanie olejów efektywnie wpływa na stan skóry, emocjonalne i fizyczne zdrowie. Zwłaszcza pożytecznie jest dodawać olej do kąpieli. Każde z nich ma swoje właściwości i jego wybór zależy od tego, jakiego efektu chcecie się domagać.
Aromatyczne lampy, inhalacje, rozcierania, aromatyczne kąpiele - aromaterapia bywa różną. Lecz w każdym wypadku, przynosi ona masę pozytywnych emocji i pomaga odnowić zdrowie i piękno. Dokładniej o tym i właściwościach olejeków eterycznych czytajcie w naszym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty