Spektakularne przemiany panien młodych

Każda panna młoda na swoim ślubie chce wyglądać bosko i zjawiskowo. Czasami makijaż, naniesiony przez wizażystę, może zmienić kobietę nie do poznania. Mamy 11 dowodów na to.

Dziewczyny możemy podzielić na dwa rodzaje. Są kobiety, które nie doceniają zalet makijażu, są również takie, które zdecydowanie przeceniają jego możliwości. Jednak prace niektórych wizażystów są naprawdę fantastyczne i sprawiają na każdej niezapomniane wrażenie. Profesjonalny wizażysta, który potrafi podkreślić wszystkie zalety i ukryć wady panny młodej mieszka w Kosowo. W niniejszym zestawieniu spektakularne przemiany panien młodych dokonane przez Arbera Bytyqi.

Wizażysta publikuje na Instagramie niesamowite metamorfozy panien młodych. Już ma 300 000 obserwujących na całym świecie. Arber Bytyqi zdecydowanie ma nietuzinkowy talent.

panna młoda

Wizażysta potrafi podkreślić indywidualność każdej kobiety. Każda dziewczyna, której dotknie pędzel Arbera, przemienia się w piękną, stylową, współczesną księżniczkę.

brunetka

Dzięki tym zdjęciom możemy śledzić modne trendy w makijażu, fryzjerstwie i dodatkach ślubnych.

krona

W licznych wywiadach Arber Bytyqi opowiada o tym, że od dzieciństwa fascynują go kosmetyki. Będąc dzieckiem, uwielbiał rysować i marzył o tym, aby zostać malarzem. Już w wieku 5 lat zaczął nanosić makijaż na twarze swoich przyjaciół. Oczywiście wtedy robił to tylko dla zabawy.

idealnie

Arber Bytyqi musiał pokonać wiele trudności na drodze do sukcesu. Rodzice chłopca nie wspierali go, ponieważ uważali, że wizażysta to raczej damski zawód. Ulegając rodzicom, Arber ukończył studia ekonomiczne. Jednak później jemu się udało zrealizować swoje marzenie i zostać profesjonalnym wizażystą.

czerwona szminka

Co wyróżnia Arbera Bytyqi na tle innych wizażystów? W szczególny sposób traktuje kobiety. Przede wszystkim uwzględnia potrzeby i życzenia panny młodej. Makijaż powinien podkreślać wizerunek, w którym kobieta czuje się komfortowo. Jeśli panna młoda jest nieśmiałą, skromną dziewczyną to na pewno źle się będzie czuła w jaskrawym makijażu.

make up

Panny młode po naniesieniu makijażu przez artystę wyglądają bosko. Czują się wspaniale i wiedzą, że są piękne. Jeśli panna młoda życzy sobie jaskrawy makijaż, wizażysta oczywiście to uwzględni. Zawsze uwzględnia interesy swoich klientek.

make

Arber za każdym razem podejmuje się niezwykle trudnego wyzwania. Podczas nakładania makijażu powinien uwzględniać typ urody panny młodej, karnację, kształt twarzy i oczywiście życzenia panny młodej. Co najciekawsze, na swoim koncie nie ma żadnej niezadowolonej klientki.

makijaż

Kobiety ustawiają się w kolejkę do tego niezwykle utalentowanego wizażysty. Czasami ma do 60 klientek dziennie. Każdego roku obsługuje tysiące kobiet.

blondynka

Arber Bytyqi przekonuje, że ślubny makijaż jest ozdobą twarzy panny młodej. Zawsze wypowiada się za eksperymentami, zmianą koloru i kształtu. Jeśli kobieta decyduje się na kardynalne zmiany, powinna się przyzwyczaić do swego nowego wizerunku. Powinna dokładnie wiedzieć, czego chce i kierować się intuicją.

idealna

Arber Bytyqi jest niezbitym dowodem na to, że warto iść za swoim marzeniem i nigdy z niego nie rezygnować. Każdy powinien uprawiać zawód, który daje mu najwięcej szczęścia i satysfakcji. Wybierz zawód, który kochasz – a już do końca życia nie będziesz musiał pracować.

szok
źródło:Boredpanda
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty