Spinki do zwiększenia objętości włosów, czyli modne upięcia z wypełniaczem

spinki do zwiększenia objętości włos

Niestety nie każda kobieta może pochwalić się pięknymi i gęstymi lokami. Ale to przestało być problemem, gdy pojawiły się spinki do włosów. Mają one różne kształty, produkowane są z wielkiej ilości materiałów, przeznaczone do tworzenia wspaniałych fryzur i kreacji codziennych uczesań. Najważniejsze jest to, że takie akcesoria są niezauważalne we fryzurze.

Spinka podnosząca włosy Bumpits

To są plastikowe spinki w kształcie dużego łuku. Na powierzchni spinki znajduje się wiele małych zakończeń, które podtrzymują loki i nie pozwalają akcesorium wypadać z fryzury. Spinka jest bardzo prosta w użyciu, wystarczy natapirować jedno szerokie pasmo i podłożyć pod niego spinkę. Zazwyczaj spinki podnoszące włosy Bumpits sprzedawane są w zestawie. Duże akcesoria doskonale nadają się do tworzenia uczesań retro i wysokich fryzur. Małe akcesoria pomagają nadać objętość poszczególnym obszarom włosów, grzywce, bocznym lokom.

spinki do zwiększenia objętości 1

Za prostszy odpowiednik spinek Bumpits można uznać zwykłe spinki z przyklejonym do nich kawałkiem pianki, pokrytym taśmą rzepową.

Wypełniacz do upięcia koka Hairagami

Akcesoria te są używane do uczesania koka. Są one swoistą gumką w kształcie grubego pierścienia.

Do tworzenia fryzury trzeba ciasno zebrać włosy z tyłu, związać w koński ogon i włożyć go pod gumkę. Po tym wypełniacz ukrywa się pod włosami i przypina się za pomocą wsuwek. Należy dobierać kolor wypełniacza w tonie loków, aby dodatek był jak najbardziej niewidoczny.

spinki do zwiększenia objętości 2

Hairagami jest szeroką i grubą taśmą z elastycznym podłożem. Zazwyczaj hairagami pokryty jest miękką tkaniną lub naturalnym futerkiem, ma różne opcje kolorów i wzorów.

spinki do zwiększenia objętości 3

Wsuwka do włosów do zwiększenia objętości unosząca włosy od nasady

Opisywane ozdoby używane są do tworzenia wysokich fryzur, zazwyczaj na specjalne okazje, na przykład na ślub.

Pianka może być przymocowana do grzebienia lub wkładać we włosy oddzielnie. Wsuwka składa się z lekkiego objętościowego materiału, na przykład gąbki lub silikonu, obszyta jest miękką tkaniną.

Stosując te wsuwki, bardzo ważne jest, aby dobrać je idealnie do naturalnego odcienia włosów, aby spinka nie była widoczna we fryzurze.

spinki do zwiększenia objętości 4

W naszej galerii można zapoznać się z opcjami fryzur wykonanych przy pomocy takich wsuwek.

spinki do zwiększenia objętości 5 spinki do zwiększenia objętości 6 spinki do zwiększenia objętości 7
spinki do zwiększenia objętości 8 spinki do zwiększenia objętości 9 spinki do zwiększenia objętości 10
spinki do zwiększenia objętości 11 spinki do zwiększenia objętości 12 spinki do zwiększenia objętości 13
 
Powiązane artykuły:
Opaski na gumce do fryzury w stylu greckim – sposób na eleganckie ponadczasowe uczesanie
Opaski na gumce do fryzury w stylu greckim wyznacza styl fryzury i całego obrazu. W tym artykule dowiadujecie się, jak dobrać gumkę, żeby ona harmonizowała ze strojem, a także, które warianty greckiej fryzury można zrobić za pomocą tego akcesorium.
Spinki do włosów ze wstążek – ręcznie robione akcesoria
Wąskie kawałeczki tkanki różnych kolorów – bezgraniczne pole dla fantazji. A jeszcze to wciąż aktualny sposób ubrać fryzurę. Którymi bywają spinki ze wstążek i co można zrobić z taśm swoimi rękami, żeby urazić otoczenie? O tym czytajcie w artykule.
Opaska do włosów – akcesoria do pięknej fryzury
U każdej dziewczyny powinna być swoja koronna fryzura, którą można zrobić za kilka minut nawet z zamkniętymi oczami. Opaska może stać się doskonałym dopełnieniem do takiej fryzury.
Brushing do włosów – rodzaje grzebienia-brushingu
Dziś mowa pójdzie o efektywnej metodzie układania włosów. Zrobić fryzurę za pomocą brushingu proponują w każdym salonie, ale także można zrobić to samodzielnie. O odmianach brushingu i o tym jak poprawnie ułożyć nim pasma, opowiemy w tym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty