Spódnica plażowa – popularne modele

spódnica plażowa

Po to, aby komfortowo spędzać urlop nad morzem na plaży, kobiety kupują nie tylko taki ważny atrybut jakim jest strój kąpielowy, ale również inne dodatkowe elementy garderoby, między innymi spódnicę plażową. Jeśli to jest potrzebne, ukryje wady figury, a również doda wizerunkowi swoistej perełki i zrobi go bardziej ciekawym.

Modele spódnic plażowych

Istnieje ogromna ilość fasonów spódnic plażowych, do podstawowych należą:

  1. Spódnica plażowa z zapachem. Owy model najlepiej będzie wyglądać na kobietach, które mają szerokie biodra, ponieważ ukrywa zbędną objętość. Ponieważ spódnica jest wielowarstwowa, górę warto dobierać w stylu minimalistycznym. Na przykład idealnym uzupełnieniem będzie biustonosz od stroju kąpielowego. Spódnica plażowa z zapachem ze sznurkiem jest bardzo wygodna, ponieważ można ją zdjąć i założyć w dowolnym momencie.
  2. Szydełkowa spódnica plażowa. Szczególnością owego modelu jest to, że jest praktycznie przeźroczysta. Dlatego takiego typu spódnica będzie pasować dziewczynom z idealnymi wymiarami i długimi, smukłymi nogami. Zaletą owego modelu jest to, że chroni skórę przed promieniami słonecznymi, a jednocześnie daje możliwość jej oddychać.

Oprócz tego, w zależności od długości wyrobu można je podzielić na:

  1. Plażowe długie spódnice. Pasują kobietom w dowolnym wieku. Bardzo efektownie wygląda model z rozcięciem na jednej nodze.
  2. Spódnice midi, sięgające do połowy łydki. Dają możliwość ukryć wady figury, ale jednocześnie dodają wizerunkowi delikatności.
  3. Krótkie spódnice plażowe, które podkreślają smukłość nóg. Spódnice plażowe mini szczególnie pasują młodym dziewczynom. Dosyć często sprzedawane są w zestawie ze strojem kąpielowym, co daje możliwość stworzyć dokładnie przemyślany i harmoniczny wizerunek.

Paleta kolorów spódnic plażowych jest bardzo różnorodna. Mogą być w jednym kolorze, ale również zawierać różnokolorowe wzory. Jeśli chodzi o stroje kąpielowe z różnorodnymi wzorami, to warto dobierać spódnice plażowe w jednym kolorze.

Spódnice plażowe można łączyć z różnymi wariantami góry. Może to być krótki top, tunika albo biustonosz (góra) od stroju kąpielowego.

modele spódnic plażowych 1 modele spódnic plażowych 2 modele spódnic plażowych 3
modele spódnic plażowych 4 modele spódnic plażowych 5 modele spódnic plażowych 6
modele spódnic plażowych 7 modele spódnic plażowych 8 modele spódnic plażowych 9
 
Powiązane artykuły:
Stroje kąpielowe Infinity – towary znanej marki
Po to, żeby pojawić się na plaży w piękności trzeba podbierać modele opalaczy, które zdolne zamaskować godność i schować drobne usterki. Bardzo jakościowe i stylowe wyroby wyrabia słynny francuski znak firmowy Infiniti.
Stroje kąpielowe Oryades – unikalność modeli
Francuzi wiedzą jak stwarzać odzież, w której zakochasz się od pierwszego spojrzenia. To samo dotyka i stylowych opalaczy marki Oryades. Dowiedziawszy się o właściwościach tej produkcji rozumiesz, która odzież uzupełni list każdej dziewczyny.
Stroje kąpielowe Palmetta – zalety słynnej rosyjskiej marki
Istnieje mnóstwo różnych producentów żeńskiej bielizny i strojów kąpielowych. Jedna z marek rosyjskich to Palmetta. Jej wyroby są jaskrawe i doskonale siadają na figurze.
Sukienka nad morze – jak się ubrać na wakacje?
Wyruszając nad morze przemyślcie stroje dla dowolnego wyjścia: od elementarnej przechadzki, do wytwornej kolacji. Wszystko musi być lekkie i takie, co nie skuwa ruchu. W tym artykule opowiemy, której sukni oddać przewagę.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty