Spódnica-tulipan – oryginalne ubranie dla pań

spódnica tulipan

Różne stylowe fasony spódnic już istnieją dzisiaj. Projektanci proponują modele na dowolny smak, portfel i figurę. Na dzisiaj dobrać udane ubrania w surowym lub romantycznym, casual, czy nieformalnym stylu, a także w dowolnym innym nie przedstawia skomplikowanego zadania. Jednak naprawdę jedną z najbardziej oryginalnych i niezwykłych ubrań można nazwać spódnicę-tulipan. Ten fason jest unikalny tym, że on nie ma maksymalnej, czy średniej długości. Właśnie krótki krój pokazuje nam ciekawą nowiznę atrakcyjnych modeli.

Jakie są modele?

Spódnica-tulipan jest wyrobem, zwężonym na talii i dole. Przy czym główna część zostaje dość luźną i puszystą. Taki krój stwarza ciekawe pionowe fałdy-fali, które robią fason jeszcze bardziej stylowym i oryginalnym.

Spódnica-tulipan również jest przedstawiona w różnych stylach. Na przykład lakoniczny jednotonowy, czy klasyczny wariant jest charakterystyczny dla modeli w surowym biznesowym kierunku.

Młodzieżowe spódnice-tulipany są uzupełnione jaskrawymi nadrukami, kontrastowymi kombinacjami, a także mogą być ozdobione stylowymi ozdobami – sznurowaniem, futerkową obróbką, dodanymi kieszeniami i innym. Modele w stylu casual są uważane najbardziej zróżnicowanym wariantem. Do takiego wyboru są właściwe różne połączenia kolorów, materiałów i obróbki.

Najpopularniejszymi spódnicami fasonu tulipan uważają się lekkie wyroby z bawełny lub kaliko. W okresie jesienno-wiosennym aktualnymi stają się modele z dzianiny i wełny. Ale w jakimkolwiek wypadku wybór materiału powoduje wspaniały kształt.

Dla kogo jest spódnica-tulipan?

Kupując spódnicę-tulipan warto wiedzieć, że daleko nie każda dziewczyna może pozwolić sobie na podobny fason. Stylowe krótkie modele podejdą tylko posiadaczkom szczupłej sylwetki. Zwłaszcza smukłym i chudym powinny być nogi, ponieważ objętościowy fason wizualnie nadaje im pełność. Również nie warto nosić taką spódnicę tym paniom, które mają pełne biodra i zbędne okrągłości w okolicy brzucha. A wyrafinowane i szczupłe dziewczyny pokażą w podobnym ubraniu wspaniały smak i nienaganne poczucie stylu.

spódnica tulipan modele 1 spódnica tulipan modele 2 spódnica tulipan modele 3
spódnica tulipan modele 4 spódnica tulipan modele 5 spódnica tulipan modele 6
spódnica tulipan modele 7 spódnica tulipan modele 8 spódnica tulipan modele 9
 
Powiązane artykuły:
Spódnica z rozcięciem z przodu – co proponują projektanci?
Spódnica z rozcięciem z przodu – modny przedmiot garderoby stylowej, współczesnej kobiety. Są uważane za najpopularniejsze modele fasony do podłogi, a także dżinsowe wyroby.
Puszysta czarna spódnica – stylowy element wizerunku
Puszysta czarna spódnica – modny trend tej jesieni. Jej zakładają z cienkimi topami czy wiązanymi dżemperami. W jakimkolwiek wypadku ona stwarza obraz delikatnej i figlarnej dziewczyny. Długość podbiera każdy pod właściwości figury, a akcesoria pod humor.
Granatowa spódnica ołówkowa – z czym ją łączyć?
Dokonane z różnych tkanek – od całkiem nieważkich do szczelnych ciepłych, niebieskie spódnice ołówkowe podejdą jak do letniej, tak i do zimowej garderoby. One wygranie wyglądają na dowolnej figurze, poza tym z nimi łatwo tworzyć rozmaite zespoły.
Szara spódnica ołówkowa – uniwersalny element garderoby
Szara spódnica ołówkowa pozwoli stwarzać dziwne stylowe obrazy i stanie się prawdziwym znaleziskem w garderobie dowolnej kobiety. To objaśnia się jej zdolnością idealnie harmonizować praktycznie z dowolnymi rzeczami.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty