Spódnica z dzianiny - fasony spódnic

spódnica z dzianiny

Niezależnie od tego, jaka jest pogoda i na jakie wyjście się wybierasz, jeśli masz w swojej szafie spódnicę z dzianiny, pytanie-co założyć jest dla ciebie nieaktualne. Ponieważ taka rzecz jest odzieżą uniwersalną: w niej można pójść na romantyczną randkę, spotkanie biznesowe, z koleżankami do kina, na spacer. Najważniejsze to określić odpowiedni kolor i fason.

Fasony spódnic z dzianiny

Asortyment spódnic z dzianiny jest na prawdę bardzo duży, spotkasz tu klasyczne, sprawdzone przez czas fasony, modele młodzieżowe, eleganckie, zmysłowe spódnice na specjalne okazje. Na co warto zwrócić uwagę? A co wpisać na czarną listę? Najlepszym doradcą będzie oczywiście lustro. Dzięki naszemu artykułowi, dowiesz się o najbardziej popularnych fasonach spódnic z dzianiny i z czym je najlepiej zestawić:

  1. Tradycyjnie, rozpoczniemy od klasycznego fasonu spódnicy ołówkowej. Ten model, uwielbiają kobiety w różnym wieku i o różnych upodobaniach stylistycznych. Po pierwsze, pasuje kobietom o różnej wadze. Nawet gdy masz boczki i brzuszek, dzięki spódnicy z dzianiny będziesz mogła je ukryć. Po drugie, można ją ubrać na każdą okazję, tak do pracy, jak i na uroczyste wyjście. Aby spódnica z dzianiny nie wyglądała nudnie, można założyć pasek lub wybrać spódnicę o jaskrawych kolorach.
  2. Proste spódnice z dzianiny, najczęściej wykorzystują aby stworzyć komplet biznesowy. Jednak istnieje duża ilość modeli, udekorowanych haftem, kokardami, falbaną, panelami, które można założyć na jakąś imprezę.
  3. Długie spódnice z dzianiny - to odrębny dział. Po pierwsze należy zwrócić uwagę na spódnice A -sylwetki. Taki fason, idealnie odpowiada dziewczynom, które mają rozszerzoną linię pleców. Kobiety, które mają idealne kształty, najlepiej będą wyglądać w przylegających do ciała spódnicach, zwężonych u dołu. Najbardziej eleganckimi, uważane są spódnice „bombki” - maxi z dzianiny na gumce. W zależności od koloru i elementów dekoracyjnych, takie spódnice mogą być częścią garderoby wieczorowej i codziennej. Można je zestawiać z bluzkami, koszulami. Natomiast, należy zrezygnować z noszenia koszulek. Oprócz tego spódnice-maxi, nie najlepiej wyglądaj na paniach o niskim wzroście.
  4. Spódnica - słońce z dzianiny - cudowny wariant dla modnych pań. Model dodaje kobiecie więcej wdzięku, namiętności. Warto podkreślić, że takie spódnice powinny znajdować się w szafie kobiety, która ma wąskie biodra, ale i pulchne panie mogą zakładać ten fason. Zakładając spódnicę-słońce lub spódnicę wielowarstwową z dzianiny, należy pamiętać o następującej zasadzie - górna część ubrania powinna być lakoniczna i nie zwracać na siebie szczególnej uwagi, rzucać się w oczy.
  5. Spódnica - gode z dzianiny – jeszcze jeden fason, który ukryje twoje niezbyt idealne kształty, skoryguje sylwetkę. Najlepsza długość spódnicy-gode - to midi, jeśli natomiast chodzi o kolory, najlepiej wybierać ciemne odcienie. Jeżeli chodzi o górną część odzieży, to najlepiej założyć bluzkę, koszulę.
  6. Spódnice z zapachem - jeden z najlepszych fasonów spódnic, który szyją z lekkiej i trwałej dzianiny. Fason tworzy niepowtarzalny tajemniczy wizerunek. Można go założyć na specjalną okazję lub na co dzień.

W końcu warto podkreślić, że podczas zimnej pogody, ciepłe spódnice z dzianiny - to nie tylko cudowny wygląd zewnętrzny, ale również pewność tego, że nie zachorujesz.

spódnica z dzianiny 1 spódnica z dzianiny 2 spódnica z dzianiny 3
spódnica z dzianiny 4 spódnica z dzianiny 5 spódnica z dzianiny 6
spódnica z dzianiny 7 spódnica z dzianiny 8 spódnica z dzianiny 9
 
Powiązane artykuły:
Modele spódnic ołówkowych - podstawowy element garderoby damskiej
W garderobie każdej kobiety, znajdzie się kilka głównych rzeczy, za pomocą których można stworzyć masę zetawień. Jeden z ich to spódnica-ołówek, która jest jednocześnie aktualną i wygodną odzieżą. W tym materiale możecie dowiedzieć się o fasonach tej świetnej rzeczy.
Prosta spódnica - niezmienność tradycji
Prosta spódnica - to klasyczna rzecz, która już od stuleci wchodzi do garderoby kobiet. Zależnie od długości, koloru odzieży, można ją nosić gdziekolwiek. Z naszego artykułu, dowiadujecie się więcej o tej niezastąpionej rzeczy.
Dżinsowe spódnice mini - różnorodność kolorów
Dżinsowe mini spódnice już wiele lat zostają bardzo modne. Przyciągają one męskie spojrzenia i wyglądają śmiało, zuchwale i bardzo seksownie. Z naszego artykułu, dowiadujecie się o fasonach dżinsowych mini spódnic i o tym, z czym je warto nosić.
Spódnica-gode - rodzaje gode
Spódnica-gode - nie wychodzi z mody, jest to klasyczny detal garderoby. Pasuje ona większości kobiet, pomaga skorygować figurę, pozwala wyglądać stylowo.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty